Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-472 от 472 отговора
Предишните теми:

Тема 1
Тема 2
Цитирай

Здравейте! Някой ползвал ли е Даколен и какво е мнението ви за него? Гледам че в момента върви някаква промоция за 3 месечна програма и много се чудя дали да не се възползвам.
Цитирай

имаше коментари, че нищо не помага
Цитирай

Копирам си поста от предната тема:
Стаси, благодаря за новата тема! bouquet
Аз само се каня да почна хомеопатията  Confused Разболя се първо детето, после и аз, и още кретам. Надявам се скоро да започна и да имам добри резултати  Praynig
Цитирай

здравейте аз пих само една опаковка и имаше доста видим ефект,а все пак бях кърмила допреди 6 месеца,вече не пия по финансови причини  Smile,пробвайте и вие
Цитирай

хей момичета как върви с хомеопатията? аз от 10 дена пия сабал и липокодиум и за сега нямам никакви положителни резултати  Tired споделете как е при вас  Thinking
Цитирай

Аз продължавам да пия хомеопатия, за сега съм заседнала на заветните 97 см  на  24 декември ще станат три месеца.Постижението си е супер 8 см Smile Smile Smile
Цитирай

Peace Запис от мен в темичката да се върна после назад да прочета кое е "вълшебното" нещо, което ще уголеми поне малко бюста ми  Mr. Green и да си върне прекрасната форма от преди.
Цитирай

Резултатът от Даколен май е 50-50. Сестра ми го пи, но не успя да изпие даже и една опаковка, т.като и се гадеше. Аз търся нещо, което да уплътни гърдите ми, т.като след кърменето се отпуснаха и станаха доста меки. Като чета мненията мисля като спра да кърмя да пробвам. Дано съм от тези, при които има ефект  Praynig
Цитирай

И аз искам само  уплътняване и стягане, не толкова сантиметри към обиколката. Много се чудя за този Даколен, че ако дам 100 лв, след това гади ми се , не гади ще трябва да си го изпия  Crazy
Цитирай

Продължавам да се надявам на някакво чудо.  Praynig
Това вместо запис... Flutter
Цитирай

Мисля, че в другата тема има достатъчно мнения по Даколен, сега тук сме на нова вълна - хомеопатията. Следя темата с интерес и се надявам скоро да се направи това обобщение, за което стана въпрос на предната тема  Smile xmas-smiley-027
Цитирай

момичета някоя от вас пие ли за възстановяване на бюста хомеопатия? и също искам да ви попитам някой пие ли chimaphila 9CH? Защото при мен доста добре действа  комбинацията от хомеопатичните и се чудя само при мен ли има ефект.Вкючих и лецитин на капсули.
Цитирай

момичета някоя от вас пие ли за възстановяване на бюста хомеопатия? и също искам да ви попитам някой пие ли chimaphila 9CH? Защото при мен доста добре действа  комбинацията от хомеопатичните и се чудя само при мен ли има ефект.Вкючих и лецитин на капсули.
явно при теб действа страхотно хомеопатията аз все още не мога да се похваля с резултати от 2 мес ги пия.Ти кога вкл лецитина и защо?
Цитирай

Лецитина го включий преди два дена,защото го дават като допълващо средство,той е соев изолат, а в соята има най-много фитоестрогени.
Цитирай

stasy_f Моля те продължавай да споделяш резултати,стана ми много интересно Smile
Цитирай

Момичета аз споделям,защото знам което е полезно това за тези които искат да пробват.Това което ми прави впечатление е че след цикъл има спад с 1-2 см и прибл. 2 сед преди започва напрежене,болки и растеж в гърдите.Този път спада е 2 см защото малко и отслабнах, а на мен веднага ми се отразява това.Щях да си сменям чашката с Ц,но засега ще изчакам Smile Сега на 24 дек ще станат 3 месеца.По-принцип хомеопатичните се пият от 3 до 6 месеца.Аз смятам да продължа да ги пия,поне 5 месеца,но това зависи и от резултатите в бъдеще.Определено съм постоянна и в хомеопатията и в храненето с сусамов тахан,соята и ленено семе.
Цитирай

Давам линк към инфото за хомеопатията които се интересува:
Тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
Цитирай

"Момичета за хомеопатията доста прочетох,но за да действа много е важно организма в каква степен на токсичност е ,т.е. ако си пил често антибиотици и други лекарства,затова хомеопатията действа много по-бързо на децата.Моя съвет е ако искате хомеопатията да подейства да спрете естествено ако може всякакви фармацев.лекарства и да вземете нещо за изчистване на организма,билките са много добър помощник в хомеопатията,в природата има билка за почти всеки лек,но ние сме свикнали да посягаме към фармацевтиката за по лесно )"

Момичета, дайте идеи за това "нещо за изчистване на организма" Smile
Цитирай

Здравейте момичета .от доста време се каня да ви пиша но ..не намирах кураж .Аз цял живот съм със две пъпчици Sad   .мислех че поне след раждането ще  понаедрея   bombs но уви ..сега си купих PERFECT BUST  от една седмица ги пия ,но гледайки отзивите  мисля да ги спра и да започна със хомеопатичните лекарства,та да ви питам:БАРИТА КАРБОНИКА 15 CH;САБАЛ СЕРУЛАТА 5 CH и ХАМАХИЛА УМБЕЛАТА 9CH   +САО  ПАЛМЕТО мога ли да ги пия на веднъж и по колко на ден  newsm78.Благодаря предварително Hug
« Последна редакция: Пон., 24 Дек. 2012, 14:54 от 84SoFia84 »
Цитирай

препоръчвам ти да прочетеш инфото за хомеопатията внимателно.можеш да започнеш с Sabal serulata 5 CH - по 5 гранули ежедневно,Chimaphila umbellate 9СН 2 пъти по 5 гранули ,Baryta carbonica 15 (30)CH – 10 гр. седмично ,Lycopodium 30 CH по 10 гранули на две седмици.Може да се  комбинира с   Iodium 30 СН или Kali Iodatum 30 СН по 10 гранули седмично

Цитирай

препоръчвам ти да прочетеш инфото за хомеопатията внимателно.можеш да започнеш с Sabal serulata 5 CH - по 5 гранули ежедневно,Chimaphila umbellate 9СН 2 пъти по 5 гранули ,Baryta carbonica 15 (30)CH – 10 гр. седмично ,Lycopodium 30 CH по 10 гранули на две седмици.Може да се  комбинира с   Iodium 30 СН или Kali Iodatum 30 СН по 10 гранули седмично

Lycopodium не е ли 10 гранули на седмица?
Цитирай

Lycopodium 30 CH  по принцип го дават на две седмици,според мен е необходимо на седмица по 10 гр.Аз го пия икогато тренирам,защото го дават много добър за натрупване на мускулна маса.
"ЛИКОПОДИУМ 30 - смята се за най-доброто средство за увеличаване на мускулната маса и укрепване на мускулатурата. Приема се по 7 гранули сутрин, през деня и преди лягане. При вземането на този препарат трябва да се има предвид, че ефектът му се развива продължително. Той позволява мускулите по-продук­тивно да отговорят на натоварванията и ефективно натрупва мускулна маса. Съдейства за избирателното стягане на коремната преса и отстраняването на несъ­размерно големия корем. "
От:
http://dr.ivaylodimitrov.com/statii-khomeopatiia/khomeopatiia-za-sportnata-zala
Някой беше попитал за пречистване на организма.Котешкият нокът е добро средство,както и чесъна,направен в спирт,има си техника за приготвяне.Има и начини с гладуване на сокове,ябълки,но те са по харт Smile
Цитирай

благодаря newsm51
Цитирай

Smile
Цитирай

Знам, че сме на вълна хомеопатия, но за тези, които са на Даколен....в момента има промоция 21% отстъпка в магазините на DM видях случайно.
Иначе аз съм се насочила също към хомеопатията, чета линка на stasy, но все още не мога да се ориентирам какво точно да пия. Благодаря ти за изчерпателното инфо Stasy  bouquet
Цитирай

И аз ще започна с хомеопатията. Откъде си купувате нещата във Варна?
Цитирай

Във Варна хомеопатичните ги има в Санита аптеките,аз ги купувам от една аптека Крес до ч-ще Маяковски защото са 3.2 лв а на санита са 3.7лв а аз си купувам поне по 5-6 флакона на месец.
Цитирай

Някой да пише обобщено от предната тема, моля, примерно приблизително колко са доволните от даколен и съответно от хомеопатията. И по-важното ефекта задържа ли се след терапията?
Цитирай

изчетох много инфо за хомеопатията и в един форум прочетох че най-известните хомеопатични които се използват са chimaphila umbellata, conium maculatum, jodium i sabal serrulata. източник- http://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20110909154745AA4ioU9
и като се разрових в един руски сайт- http://www.eurolab.ua/medicinal-plants-and-homeopathy/3828/3831/ за тези хомеопатични си пише че ги дават за уголемяване и въстановяване на млечните жлези. от близо месец пия сабал и липокодиум и нямам никакъв положителен ефект-може би не сам улучила точните хомеопатични и за това мисля да добавя химафила и йодум и ако няма ефект и от тях мисля да се откажа от хомеопатията...
Цитирай

Аз да ви попитам от София от къде си купувате хомеопатичните неща или в повечето аптеки ги има?
Цитирай

Да ви питам, тези които приемат сусамов тахан и ленено семе, възможно ли е да се надебелее от тях newsm12
Цитирай

Едва ли можеш да надебелееш от една супена лъжица сусамов тахан и две или три с.л. ленено семе.По-скоро се надебелява от нерационално хранене и застоял живот.
За тези които следят рубликата е хомеопатията, мисля че вкл. на лецитина е греда Smile може би соята не е подходяща в този си вариант като лецирин а по-скоро като изолат.
Цитирай

Едва ли можеш да надебелееш от една супена лъжица сусамов тахан и две или три с.л. ленено семе.По-скоро се надебелява от нерационално хранене и застоял живот.
За тези които следят рубликата е хомеопатията, мисля че вкл. на лецитина е греда Smile може би соята не е подходяща в този си вариант като лецирин а по-скоро като изолат.
Били обяснила по добре как така греда? В смисъл не е хубаво да се яде соя ли
Цитирай

Лецитина го дават за намаляване на подкожните мазнини, а какво знаете гъдите са мастна тъкан и всичко което има отслабващо действие явно им влияе отслабващо.Предполагам соята като натурален продукт, например печена или като натурален извлек т.е. като изофлавони ще има действие като фитоестроген, а не като лецитин формула.Ще трябва да прочета по обстойно.
Цитирай

Само да попитам какво мислите за тези: http://www.bustplus-bg.info/bust-plus-dejstvie.php , някой пробвал ли е такива.
Цитирай

Само да попитам какво мислите за тези: http://www.bustplus-bg.info/bust-plus-dejstvie.php , някой пробвал ли е такива.
Пила съм го преди 2-3 години,за да има ефект трябва да се пие поне 6 месеца,а е скъпичко удоволствие.
Цитирай

аз съм го пила никакъв ефект изкарала съм целия курс. наистина е скъпо и няма смисъл да си даваш парите за това
Цитирай

Лецитина го дават за намаляване на подкожните мазнини, а какво знаете гъдите са мастна тъкан и всичко което има отслабващо действие явно им влияе отслабващо.Предполагам соята като натурален продукт, например печена или като натурален извлек т.е. като изофлавони ще има действие като фитоестроген, а не като лецитин формула.Ще трябва да прочета по обстойно.
Аз искам да попитам а от хомеопатичните има ли някое от тях за увеличаване на подкожната мазнина в гърдите или изобщо
Цитирай

Ето линкче за съвместимостта на хомеопатичните лекарства, ако пиете и други

http://homeohelp.eu/forum/viewtopic.php?f=23&t=102

Цитирай

Ето линкче за съвместимостта на хомеопатичните лекарства, ако пиете и други

http://homeohelp.eu/forum/viewtopic.php?f=23&t=102

Това е много добро! Със сигурност ще е много полезно!
Цитирай

Здравейте, момичета! От доста време следя вашата темичка и реших да се включа и да задам едно въпросче. Купих си от Sabal serrulata 5 ch, мисля да започна само с него като начало, но не разбрах по колко гранулки да смуча на ден? Пишете, че по пет грама на ден се пие, но на опаковката пише, че една гранула е 4 грама, означава ли това че трябва по една да вземам. Съжалявам, ако вече е обсъждан този въпрос, но препрочетох темата, а не видях никъде броя на гранулите, които трябва да се приемат дневно.
Цитирай

Sabal се взима по 5 гранули дневно.
Цитирай

Здравейте момичета , много четох и много се обърках може ли някоя от вас накратко да ми напише кои билки трябва да си взема , разбрах за сминдух но другите така и не разбрах кои са. Ако може обяснете ми на кратко и как се приемат благодаря предварително , весели почивни дни Smile
Цитирай

Здравейте, момичета!
Днес попаднах на реклама в интернет на PushUp2 и тъкмо бях н акосъм да поръчам, но след като се разрових малко и открих статия, че е пълна измама и тн, четох и унгарски и полски форуми откъдето не видях нищо положително казано относно продукта.

След като се отказах от него поразгледах за т.нар. естествено увеличаване на бюста с билки под формата на чай (най-много попадах на люцерна, и сминдух) и искам да питам някоя от вас пробвала ли е с тях ? Продават ли се директно на чайчета или трябва някаква обработка докато се стигне до самия чай  Very Happy
Малко съм невежа относно тези неща, но ще ме извинявате, пък и съм мнооого скептично настроена към хомеопатията, но това е друга тема Mr. Green

Hug
Цитирай

Момичета,искам да ви споделя моят опит.
По принцип съм много надарена и за мен е истинска болест и скоро ще се подлагам на операция за намаляване.Та на въпроса-принципно при нормални килограми съм 95Е обаче преди година започнах приема на противозачатъчни и сега съм 100G.Нещо кошмарно е обаче очевидно действа.Вярно е че качих 10 килограма,обаче 2 номера сутиен не стават така.Сега вече свалих 3 килограма,гърдите не мърдат.Вярно е че са хормони,но наистина действа!Дори при моя приятелка която е 40 кг с мокри дрехи се забелязва уголемяване Smile
Цитирай

Момичета няма ли коя от вас да сподели  кои точно билки  трябва да започна да пия  bouquet
Цитирай

Момичета няма ли коя от вас да сподели  кои точно билки  трябва да започна да пия   :bouquet:

Мда, и аз искам да знам.

Ако някоя е пробвала с билки моля да опише всичко, кое, какво, как Very Happy

За мен противозачатъчните не са вариант, тъй като съм с чернодробна трансплантация и ми е забранено да пия такива.
Цитирай

аз искам да попитам-1 таблетка 1 грам ли е(при sabal-a,lycopodiuma,barytata)?
Цитирай

не! взимат се по 5 гранулки! 1 гранулка не е = на 1 грам
Цитирай

на мен някоя от вас дами няма ли да ми отговори , какви билки започват да се пият в началото , искам и аз да опитам   newsm78
Цитирай

не! взимат се по 5 гранулки! 1 гранулка не е = на 1 грам
съжалявам за тъпия въпрос,но понеже на места пише гранули а на места е "гр." и аз съм си наумила, че това значи грама Smile Благодаря. и аз започвам от днес
Цитирай

на мен някоя от вас дами няма ли да ми отговори , какви билки започват да се пият в началото , искам и аз да опитам   newsm78

Аз не съм пробвала,но съм чела по-старите теми за билките, че няма особено ефект.
Цитирай

Момичета от близо месец пия Сао Палмето и Себал Серулата и не виждам никаква промяна ,никакви признаци ...нищичко  Sad  .Прочетох в няколко статии вече ,че за раждали жени няма надежда Confused за оголемяване на гърдите с билки ,хомеопатия ...т .н .т.,но не мисля да се отказвам Naughty искам да продължа с хомеопатичните (себал серулата,барита карбоника + сминдух  и  червена детелина) .Тъй като сминдух не го откривам на хапчета ще си взема билката ..та как се приготвя и по колко се пие? Искам да попитам дали е възможно от Сао Палмето да  ми  закъснява цикъла вече седмица newsm78или .
Цитирай

Значи от моя опит -нямя нещо естествено, което да помага. Единственото проверено е качването на килограми - напълнявате и бюста се увеличава. Независимо с какво се мажете, какво пиете и тн н. не става без да напълнеете.
Цитирай

Момичета билките са описани изкл.подробно в първа и втора тема в началото(първите страници),линкове на тези теми има в началото на тази,а за хомеопатията съм дала линк също пак почти в началото.
Цитирай

Здравейте момичета, бях обещала да пиша за резултатите при мен. Започнах през ноември да пия сабал, барита и ликоподиум, така както е описано вече във форума и сусамов тахан ( по рецептата на стаси_ф). За съжаление нямаше резултат и се отказах тогава – не усетих никакви признаци за ефект.
В началото на януари, обаче реших отново да опитам и този път да не се отказвам J Различното, което направих беше да взимам сабал по два пъти на ден 5 гр. и да ям по-голямо количество сусамов тахан. Мога да ви кажа, че на третия ден вече усетих ефекта (и го видях) J Не мога да говоря в см, защото от начало не съм се мерила. Днес ще потърся лен и соя, защото според моите наблюдения фитоестрогените в сусамовия тахан имаха ключово значение за резултатите. Бях го спряла за около седмица, защото ми беше свършил и веднага усетих разликата – отново като че ли процеса спря, но поне постигнатия обем не се изгуби.
Изводът за мен е мили дами, че не трябва да се отказваме J
Ще потърса шивашки метър и следващия път ще бъда по-конкретна.
Цитирай

Подкрепям напълно tinker bell аз започнах със сусамов тахан и след първия месец хапване сутрин на гладно ( за други цели-стави и кости) усетих малко увеличение .След това включих хомеопатията и започнах със sabal 5ch и conium 9 ch по 5 гранули веднъж дневно.След 3-тата седмица изключих comiun и започах chimaphila но вече взимах от sabal и chimaphila по 5 гранули два пъти дневно и ефекта се засили.Междувременно пия iodium 15 ch по 10 гр.седмично и licopodium по 10 гр седмично.Вкл. и calcarea fluorica 9 ch по 5 гр дневно предимно за стягане.От един месец нямам развитие и гърдите малко спаднаха,но си останаха 4-5 см отгоре.Но трябва да призная че този мсец ги пиех веднъж дневно и явно не стига като доза
Цитирай

и какъв е извода....първо трябва да се пие тахан-месец,2 и после хомеопатичните. тинкър бел,ти продължаваше ли да взимаше тахан по времето когато спря хапчетете? от кой вид тахан взимате и къде го намирате...в смисъл по аптеки или големи маркети?
Цитирай

Сусамовия тахан се продава в здравословни магазини и в по-големите супермаркети и представлява консистенция подобно на меда и не пречи да ядеш тахан и да започнеш хомеопатичните своевременно.
Цитирай

Аз го намерих комбинирано сусамов тахан с ленено семе http://balcho.bg/bg/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D … 0%B5%D0%BC%D0%B5/
Smile
Цитирай

Остана и да го намерим къде се продава.Друг вариант за който се сещам е да смесем сусамовия тахан със смляно ленено семе и ще се получи гъста консистенция.
Цитирай

да,аз взимам хомеопатични,но нчма никакъв ефект....явно без тахан няма да стане.Ще потърся в кауфланд днес и дано има.....и дано започне да действа веднага де хахха. аз като не видя ефект от нещо и много бързо се отказвам Smile
Цитирай

да...на кауфланд имаше и с ленено семе.реших да взема от него и пълнозърнест и да чм едновременно от двата.след колко време дойде ефекта от него при вас?
Цитирай

само от сусамов тахам след първия месец всяка сутрин на гладно по 1 с.л.
Цитирай

Момичета, вижте какво намерих, някой ползвал ли го е и мислите ли, че ще има ефект?
http://www.biomagazin.org/ugolemqvane-na-busta
Цитирай

Аз го намерих комбинирано сусамов тахан с ленено семе http://balcho.bg/bg/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D … 0%B5%D0%BC%D0%B5/
Smile

този тахан го има в магазините за подправки..около 5,00лв е кутията
Цитирай

Момичета купих днес от Кауфлант тахан с ленено семе   за 4.50 лв.ura  .Но да ви кажа  вкусът му е ужасен  Sick   ...е ще го ям де  Laughing  .Надявам се че следващия път ще мога да се похваля с положителен резултат  Praynig   

Цитирай

само от сусамов тахам след първия месец всяка сутрин на гладно по 1 с.л.

Как само по 1 с. л.? Аз ям по 2-3 с. л. смесени с мед и ако мога и по повече ще ям ама го кътам да ми стигне за по-дълго време. Laughing Освен това мога да ви препоръчам да хапвате и сурови ядки. Наистина има ефект, поне при мен. Сурови слънчогледови семки, бадеми, орехи, кашу. Доколкото знам и чесънът помага, които обича. Mr. Green
Цитирай

Аз си купувам от този най-изгоден е:
http://bglotos.com/Здравословни-храни/Масла-и-тахани/Пълнозърнест-суров-сусамов-тахан-Тръндеви-700-гр
Първия месец хапвах сутрин мед+тахан+канела.После започнах да си правя палачинки от 3-4 белтъка(1 жълтък),мляко,овесени ядки и малко пълнозър.барашно .Тази палчинка с мед,тахан и канела е превъзходна закуска и за най-големите спортисти Smile засища и е отличен източник и на белтъци.
Цитирай

Здравейте, момичета  bouquet
Изчетох и трите ви теми и до колкото разбирам сте най-доволни от тахана и хомеопатия, нали? Да питам тези, които забелязват увеличение на бюста - напълнявате ли и в други части на тялото?
Цитирай

Аз съм трениращ човек и не съм показател,но откакто започнах хомеопатия определено съм качила на мускулна маса,защото тренирам с тази цел.Струва ми се че няма начин ако качиш повече от 3 см на бюст да не качиш 1 см на ханш,но това е индивидуално всеки е различен организъм с различен метаболизъм. Smile
Цитирай

Ще споделите ли тези на които им е подействал тахана и хомеопатията ,чувствате ли напрежение в гърдите  newsm78? и колко време след приема ?  newsm12
Цитирай

Здравейте,много ми стана интересна темата и се вкл. в списака на пробващите какво ле не,,,Тъй като мненията са много различни ще пробвам и аз пък каквото стане.Тази седмица започвам с Барита,Себал И Ликоподиум+ чай от сминдух + крема на билка  Smile ако имам успех ще ви информирам.
Само искам да попитам има ли някои които да е напълнял в слествие от тези хомеопатични,защото не съм готова на всичко за голям бюст??
Цитирай

Аз почувствах напрежение още след пъравата седмица,първите два месеца беше почти постоянно напрежението в гърдите.Сега в четвъртия месец усещам вече съвсем малко,затова си мисля след като приключи да почина малко от прием на  хомеопатията и после пак да направя още един курс.Но определено дозата от 5 гранули sabal на ден не е достатъчна,особено за жени над 30г.Все пак с годоните нивота на естроген намалява, а той е осн,виновник за увеличването. Smile

maryne aко сложиш 5 см на бюст би ли прежалила 1 см на ханш,които с упражнения и хранене  би могла да свалиш винаги?!Нали знеш че безплатен обяд няма! Smile
Цитирай

Така е ,няма безплатен обяд и съм решила да рискумав ако става въпрос за 1-2 килца няма проблем аз от бременоста свалих 6 за  няколко месеца без да се потя пък това ли да ме уплаши  Very Happy 
Хаиде  да помоля всеки които е постигнал успех с хомеопатията да напише нещо- какво е пил,колко време и какъв е резултат . Добре ще да се направи някаква съпоставка.
Цитирай

Запис!
Цитирай

Лошото е че когато качваме качваме на ханша, а когато сваляме сваляме от бюста.Това изобщо не е честноЧудя се дали да не пробвам с противозачатачни нали някой казват че от тях гърдите се увеличават.Лошото е че досега не съм пила и не знам как ще ми се отразят
Цитирай

Така е цвети 78,затова когато се качва трябва и да се спортува за да се качва по начина по който искаме и където искаме,а когато се сваля пак трябва да се спортува за да се сваля където искаме. Дори съм чела за хран.добавка която действа при жените отслабващо от кръста надолу най-общо казано,защото действието и е малкия таз-йохимбрин се казва.
Смятам да направя малко почивка от хомеопатията защото организма ми започва да свикава с приема и.След месец два пак ще започна.
Цитирай

Много интересна статия:
http://ohboli.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D1% … %D1%82%D0%B0.html
Цитирай

stasy_f, това е моята рецепта за гел, който измайсторих и пуснах в страничката ми "Козметиката у дома". Вече на много места я срещам прекопирана и допълнена както и други рецепти за кремове и лосиони.
Цитирай

stasy_f, това е моята рецепта за гел, който измайсторих и пуснах в страничката ми "Козметиката у дома". Вече на много места я срещам прекопирана и допълнена както и други рецепти за кремове и лосиони.

Идеята за този гел дойде от една публикация, в която четох, че със смес от счукани кълнове на сминдух и рициново масло се масажират гърдите:http://zelas.blog.bg/drugi/2011/06/23/estestveno-ugolemiavane-na … mo-za-jeni.770553 Всъщност от всички билки съдържащи фитоестрогени могат да се направят продукти за уголемяване на бюста.
Цитирай

Идеята за този гел дойде от една публикация, в която четох, че със смес от счукани кълнове на сминдух и рициново масло се масажират гърдите:http://zelas.blog.bg/drugi/2011/06/23/estestveno-ugolemiavane-na … mo-za-jeni.770553 Всъщност от всички билки съдържащи фитоестрогени могат да се направят продукти за уголемяване на бюста.
Здравей lionjulia радвам се че пак се присъедини към темата Smile не знаех че е твоята рецепта за билки Smile интересувам дали си я изпробва и дали действа.
Цитирай

Така е цвети 78,затова когато се качва трябва и да се спортува за да се качва по начина по който искаме и където искаме,а когато се сваля пак трябва да се спортува за да се сваля където искаме. Дори съм чела за хран.добавка която действа при жените отслабващо от кръста надолу най-общо казано,защото действието и е малкия таз-йохимбрин се казва.
Смятам да направя малко почивка от хомеопатията защото организма ми започва да свикава с приема и.След месец два пак ще започна.
Колко време вземаш хомеопатия?Аз смятам да я вземам 6 мес и след това да почивам.Ти снеща мажеш ли си гърдите?
Цитирай

Здравей lionjulia радвам се че пак се присъедини към темата Smile не знаех че е твоята рецепта за билки Smile интересувам дали си я изпробва и дали действа.

Честно казано не мога да определя точно какъв е дела на гела, защото през това време приемах и противозачатъчни и бюста ми стана 85 см, което прави общо от началото на хомеопатията 5 см. Смятам, че без вътрешен прием ефектът от всякакви мазила е минимален или по-скоро повърхностен. След започването на противозачатъчните качих около 6 кг., които на мен си ми стоят добре, защото преди бях прекалено слаба и вероятно самото напълняване също е допринесло за допълнителното уголемяване на гърдите. За съжаление напълняването е неизбежно при увеличаването на естрогените в организма. Сега спрях хормоналните и гърдите ми спаднаха с 2 см, но това което бях постигнала с хомеопатия се задържа и възнамерявам отново да я започна.
Цитирай

lionjulia  беше дала един линк на екстракт от Пуерария Мирифика
http://giza-perfumes.eu/product_info.php?cPath=147_170_180&p … f5ac75e33f56dd308
ако се приема вътрешно по колко капки трябва да е и как според теб
Цитирай

lionjulia  беше дала един линк на екстракт от Пуерария Мирифика
http://giza-perfumes.eu/product_info.php?cPath=147_170_180&p … f5ac75e33f56dd308
ако се приема вътрешно по колко капки трябва да е и как според теб

И на мен, ако може да каже някой дали може да се пие. Това е концентрат!!! - аз пробвах с една капка разтворена в чаша с вода и ме се стори, че ме обливат горещи вълни. Може и от внушение да е, но това е концентрат, а не отвара или сок от нещо. Според мен ако не се дозира правилно може и да е вредно, дори токсично. Аз го пробвах външно и смея да твърдя, че са чувства как действа, но трябва голямо постоянство.
Цитирай

Търсих инфо в нета но се предлагат само капсули,няма аналог сякаш в такъв концентриран вариант.Една капка едвали ще е много.Нали 20 капки правят 1 мл
Цитирай

http://www.atuian.com/RAPIBUST-stimulator-za-rasteja-na-jenskite … 0-natural-produkt
Вижте това!
Цитирай

Това и аз го четох скоро, но вижте тук е с 50% намаление
http://rio.bg/oferta/1243/rapibust-stimulator-za-rastezha-na-zhe … amp;isPublic=true
Дали е ефикасно?
Цитирай

В начина на употреба пише, че трябва да се ползва веднъж дневно, а продуктът съдържа 4 броя маски и ако се ползва по една маска на ден ще излезе много скъпо. Иначе снимките със сигурност не са реални.
Цитирай

Smile

Ще ми кажеш ли къде точно си го виждала този тахан?
Цитирай

Smile

Ще ми кажеш ли къде точно си го виждала този тахан?

водях, че и в БИЛЛА има такъв. моя го взех от кварталния магазин. аз съм в Лозенец...
Цитирай

сусамов тахан с ленено семе ще го намерите 100% в Кауфлант( Люлин4)  Peace аз от там го купих ,има ги всички видове на щанда за консерви.  Меда беше на същия щанд  ,може да попиташ  някои от служителите  Peace
« Последна редакция: Пет., 08 Февр. 2013, 12:31 от ~Fede~ »
Цитирай

Не мога да разбера дори какво е и как се използва Very Happy Най-вероятно е поредната лъжа...
Цитирай

Да ще потърся, че аз си го взех от Суходол (тахана), но там ми е много далече Smile Мерси за инфото
Цитирай

Не мога да разбера дори какво е и как се използва Very Happy Най-вероятно е поредната лъжа...

Еми да, те видяха, че има желаещи за такива продукти и вече какво ли не измислиха
Цитирай

Момичета видяхте ли че и Витаслим са пуснали хапчета за бюста -Казват се Витаслим бюст-Сравнително по-евтини са от Даколена
Цитирай

Момичета сусамовия тахан с лен е скъпо удоволствие.И сами можем да си направим купуваме един буркан сусамов тахан 700гр. струва 6,80лв едно пакетче сусам 100 гр струва 1 лв смиламе го и го добавяме  и се получава количество около 800-850 гр много повече и по изгодно.
И да споделя едно инфо:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&e … Rg54DHdZO5-lK3Meg
Цитирай

Момичета сусамовия тахан с лен е скъпо удоволствие.И сами можем да си направим купуваме един буркан сусамов тахан 700гр. струва 6,80лв едно пакетче сусам 100 гр струва 1 лв смиламе го и го добавяме  и се получава количество около 800-850 гр много повече и по изгодно.
И да споделя едно инфо:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&e … Rg54DHdZO5-lK3Meg

Сигурно имаш предвид ленено семе?
Цитирай

Да ленено семе поувлякла съм се с този сусам Smile
Цитирай

http://vitaslim.eu/bg/vitaslim-bust/page/805  Някой ползвал ли е това?
Цитирай

С тези съставки в тези количества нищо няма да се получи:
СЪСТАВ
  КОЛИЧЕСТВО
в 1 капсула

Соево масло, рафинирано (Soybean oil, refined)   210 mg
Екстракт от соеви семена (Soyabeen extract)   150 mg
Сух екстракт на див ямс
(Dry extract of rhizomes of Dioscorea Opposita)   50 mg
Сух екстракт на хмел, цветове
(Dry extract of flowers of Humulus lupulus)   50 mg
Масло от листа и плодове на звездовиден анасон
(Essential oil of leafs and fruits of
Illicium verum Hook, F.)   10 mg
Витамин D3 (Cholecalciferol)   5 µg
Помощни вещества: вода, бял пчелен восък   
Цитирай

СЪСТАВ
  КОЛИЧЕСТВО
в 1 капсула

Сух екстракт на див ямс
Illicium verum Hook, F.)   10 mg

СЪСТАВ
  КОЛИЧЕСТВО
в 1 капсула

Сух екстракт на див ямс

llicium verum Hook, F.)   10 mg

В смисъл че трябва по големи количества ли ?Това ли имаш предвид. Може би за увеличаване на бюста ще трябва да се пият по повече хапчета.Може би още никой не го е пробвал защото са го пуснали скоро на пазара.
Цитирай

Ето ви и още един линк Smile
http://moiatakozmetika.mymall.bg/products/%D0%9B%D0%B8%D1%84%D1% … D0%B0-PUSHUP.html
Цитирай

Вече 17-18 дена пия хомеопатия и ям сусамовия тахан със лен по две лъжици ,но явно на мен нищо не може да ми помогне smile3518 .Мисля да изпия хомеопатията която ми е останала и да ги спирам Sad .Тахана ще продължа да си го хапвам (отваря ми апетита,а аз искам някое друго килце да кача Laughing) Ще си купя  червена детелина да пробвам , нямам големи надежди Crying or Very sad ,но ще пробвам  Naughty
Цитирай

Здравейте момичета Smile искам да помоля тези от вас, които вземат хомеопатия да ме посъветват каква комбинация да взимам. Аз започнах да пия Chimaphila umbellata  и Sabal Serrulata и като чели има ефект - гърдите ми са малко по-твърди. Тези двете достатъчни ли са или да включа и друго? Мисля да започна й  Licpopdium, но малко се притеснявам от изпотяването, защото и сега се потя доста.
Ситуацията ми е следната - имам хормонален дисбаланс - свръх производство на тестостерон, изразява се само козметично  - имам мъжки тип окосмяване тоест по гърдите, корема, лицето. Гърдите ми се смалиха доста, но не мисля че са атрофирали, по-скоро са малки и меки, запазиха си формата, не са увиснали. Нямам проблям с яйчниците и кожата. Раждала съм и кърмих, така че нямам атрофия на млечните жлези.
Просто искам пак да се изпълнят Laughing и ако може космите малко поне да опадат  Embarassed
Четох доста от това, което сте писали, но ми е трудно да се ориентирам.
Дайте съвет.
Благодаря ви предварително.
« Последна редакция: Пон., 18 Февр. 2013, 20:48 от Alisna »
Цитирай

Alisna препрочети пак линка за хомеопатията и виж кое на теб ти е най-подходящо,повярвай ти най-добре ще прецениш според описанието.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
Трябва да се насочиш към недоразвити гърди явно.Това което аз съм пила може на теб да не ти действа.
Цитирай

Прекалено много станах раздразнителна ,най малкото и избухвам .Струва ми се че от както пия хомеопатията  Confusedдали е възможно newsm78.Като се прибера в къщи  smile3511 пък няма основателна причина  Crying or Very sad
Цитирай

Възможно е и на мен така ми действаше.Станах много раздразнителна!
Цитирай

Тогава няма да чакам да свършат , а моментално ги спирам защото не се отразява добре на околните Mr. Green
Цитирай

Чувала съм, че Wild Yam Extract помага за уголемяването, ако някоя от Вас го е пробвала да сподели Smile
Цитирай

Чувала съм, че Wild Yam Extract помага за уголемяването, ако някоя от Вас го е пробвала да сподели Smile
аз съм го пробвала но без резултат.Явно при мен не помага. Аз искам да попитам момичетата, които пият хомеопатия , как са при тях резултатите? Аз вече  4 мес вземам хомеопатия но без особен резултат.
Цитирай

аз съм го пробвала но без резултат.Явно при мен не помага. Аз искам да попитам момичетата, които пият хомеопатия , как са при тях резултатите? Аз вече  4 мес вземам хомеопатия но без особен резултат.
Увеличи дозата!
Цитирай

момичета спирам с хомеопатията- при мен нямаше никакъв ефект  Sad от близо 3 месеца я пих, след първия месец увеличих сабал 2 по 5 гр. но не видях ефект.ще пробвам нещо друго, но не съм решила още какво точно  newsm78
Цитирай

Увеличи дозата!
Коя доза да увелича? Аз пия сабал по 5 гр два пъти на ден. Кое от др хомеопатични да увелича?
Цитирай

цвети ти какво точно пиеш?
Цитирай

цвети ти какво точно пиеш?
sabal  -2 пъти по 5 гр ,conium 9ch-1път по 5 гр, baryta 15ch -20 гр на седмица , lycopodium 30 ch -10 гр на седмица, също така си вземам и сусамовия тахан и си хапвам и ленено семе с кисело мляко
Цитирай

само ще ви кажа как лично чух аптекарка в една аптека да стои отвън докато пуши да обсъжда с приятелка Даколен-с тая реклама която му правят голяма-вика жената-толкова глупави жени има-изкупиха всичко и вярват на реклама,няма такова нещо дето ще уголеми гърдите!!не знам ,аз лично не съм пробвала нищо а само споделям какво чух
Цитирай

Здравейте, мен също тази тема много ме интересува, тъй като след раждане с качени 28 кг и след това свалени и една година кърмене, гърдите ми определено не са си на мястото. Искам да ви питам някой използвал ли е Фитаслимс бюст? мисля, че е нов продукт и затова няма още отзиви. Най-много ме интересува дали не се дебелее от него. Иначе аз правя упражнения за бюст и се мажа с крема на Ейвън (невидим сутиен) и моментно ми напомпват гърдите, колкото да изглеждат малко по-добре, но пропусна ли един ден са си пак същите.
Цитирай

Някой пробвал ли е Витаслим Бюст?
Аз мисля да си го купя, видях го на изгодна цена 16,69 в един електронен магазин. Надявам се да има някакъв ефект, че какво ли не пробвах. Май по-евтино щеше да ми излезе да мина под ножа.
Цитирай

Аз това не съм го пробвала, но всичко останало май да Mr. Green. ефект никакъв. Само от фенугрийка и сао палмето имаше уголемяване, но ги спрях защото ми се увеличи целулита навсякъде и напълнях с няколко кг. Naughty
Сега мисля да се насоча към нещо за мазане външно само на гърдите. И като четох, четох, четох.....из мрежата открих интересни факти за маслата от чаено дърво и лавандула. Двете в комбинация развиват гърдите при момченцата. Е, ние не сме момченца, но мисля да пробвам.  Laughing
Цитирай

Цитирай

35 35 35 35 35 ако от боза се правеха цици то аз нямаше  да мога  да си ги нося Laughing Laughing Laughing  Искам да Ви питам дами ,ползвали ли сте крема за извайване на бюста "Билка"?Четох че помагал  newsm78 пък и не е скъп ,около 10 -15лева
Цитирай

35 35 35 35 35 ако от боза се правеха цици то аз нямаше  да мога  да си ги нося Laughing Laughing Laughing  Искам да Ви питам дами ,ползвали ли сте крема за извайване на бюста "Билка"?Четох че помагал  newsm78 пък и не е скъп ,около 10 -15лева

Аз го ползвах около месец, ма нямаше кой знае каква разлика
Цитирай

Здравейте! През последната седмица изчетох всички теми и постове от-до! От няколко дена ям сусамов тахан. Купих си от Кауфланд комбиниран сусамов тахан с ленено семе, но допълнително си взех и семена от лененото семе. Смлях половин пакетче (ок.50гр.) в кафемелачка и го разбърках с тахана и малко мед. Даже ми е вкусно като го хапвам, все едно е халва. Мисля да започвам и хомеопатията. Аз имам хубаво оформен и стегнат бюст, но ми се иска да порасне с 1 размер на чашката. Сега нося 70B, ако успея да стигна поне малко 70С ще съм много доволна. Не съм раждала, нямала съм увеличение и после спад, просто искам малко повече обем. За това се ориентирах към тези хомеопатии, които са за недоразвити гърди (така го разбирам аз поне, че е подходящо за мен). Спряла съм се на sabal , iodum, sulfur, lycopodium и barita. Сега гръдната ми обиколка е 83, пък да видим колко ще стане. Надявам се да имам успех!  Crazy
Цитирай

Благодаря ти Lindz Hug за отговора
Цитирай

момичета в четири аптеки питах за сабала но май са го спрели нещо
Цитирай

На Димитър Петков с трамваи номер 8,3,10,аз от там си поръчвах PeaceАптеката е денонощна поръчваш ги и ти казват по кое време ще пристигнат (евентуално за следващия ден)около 3 лева 3.20 е.По на горе  на следващата спирка има една аптека  дето също съм си взимала тя е срещу детската  градина .Не са ги спрели от производство ,съвсем на скоро си взимах Peace
Цитирай

Здравейте, да споделя и аз.
Преди три седмици реших да се захвана и аз с хомеопатията. Прочетох най внимателно линка на stasy_f и започнах с: Sabal serulata 5 CH - по 5 гр., Сonium mac 9CH по 5 гр., Chimaphila umbellate 9СН - 5 гр., като след втората седмица увеличих приема на Sabal serulata 5 CH и на Chimaphila umbellate 9СН  по 10 г. дневно. Също така 1 път седмично взимам Lycopodium 30 CH и Iodium 15CH по 10 гр, в различни дни. Да не забравя и сусамовия тахан по 2с.л. с мед сутрин на гладно и лененото семе.
Резултат: 3см. Много съм доволна, смятам да продължа. Smile
Цитирай

Браво Таня,то това си е направо чудо Party
само дето не при всички се получава Що лИ? newsm78
Цитирай

Направо и аз не знам. Първата седмица нъцки. Изчаках още една и дигнах дозата и сега наистина се забелязва. И аз не вярвах. Няма причина да не действа на всеки, може би упоритост се иска. Както и да е, успех на всички, които се заемат с това.  Smile
Цитирай

здравейте, аз започнах витаслимс бюст преди 3 дни и още не мога да го коментирам, но съм доволна от гела на Ейвън невидим сутиен. някак ми понапълни гърдите и сега поне със сутиен мога да ги направя да изглеждат супер. само че ако не го ползвам 2-3 дни и ефектът изчезва. Ще ви пиша за витаслимс като мине още малко време.
Цитирай

И аз ще следя за ефекта от Витаслим
Цитирай

здравейте, аз започнах витаслимс бюст преди 3 дни и още не мога да го коментирам, но съм доволна от гела на Ейвън невидим сутиен. някак ми понапълни гърдите и сега поне със сутиен мога да ги направя да изглеждат супер. само че ако не го ползвам 2-3 дни и ефектът изчезва. Ще ви пиша за витаслимс като мине още малко време.
За този ли става дума? http://prodavalnik.com/gel-za-styagane-na-byusta-avon-solutions- … rm-bust-i15438873
Цитирай

отдавна чета и досега само четях, но сега и аз си купих sabal 5, barita 15,sulfur 15,lycopodium 30 и ги почвам, защото и при мен положението е плачевно, ще споделям резултати след 2-3 месеца
взех и тахан и го смесих със смляно ленено семе, мед и канела, стана много вкусно, хапвам  сутрин по малко
Цитирай

отдавна чета и досега само четях, но сега и аз си купих sabal 5, barita 15,sulfur 15,lycopodium 30 и ги почвам, защото и при мен положението е плачевно, ще споделям резултати след 2-3 месеца
взех и тахан и го смесих със смляно ленено семе, мед и канела, стана много вкусно, хапвам  сутрин по малко
моля те кажи от къде си купи sabal 5, аз не мога да го намеря вече
Цитирай

от Бургас съм, мога да ти пратя по еконт няколко ако искаш  Smile
Цитирай

За този ли става дума? http://prodavalnik.com/gel-za-styagane-na-byusta-avon-solutions- … rm-bust-i15438873

да, същия. преди месец беше обявен за последен път в брошурата и сега са пуснали някакъв нов.
Цитирай

Здравейте! През последната седмица изчетох всички теми и постове от-до! От няколко дена ям сусамов тахан. Купих си от Кауфланд комбиниран сусамов тахан с ленено семе, но допълнително си взех и семена от лененото семе. Смлях половин пакетче (ок.50гр.) в кафемелачка и го разбърках с тахана и малко мед. Даже ми е вкусно като го хапвам, все едно е халва. Мисля да започвам и хомеопатията. Аз имам хубаво оформен и стегнат бюст, но ми се иска да порасне с 1 размер на чашката. Сега нося 70B, ако успея да стигна поне малко 70С ще съм много доволна. Не съм раждала, нямала съм увеличение и после спад, просто искам малко повече обем. За това се ориентирах към тези хомеопатии, които са за недоразвити гърди (така го разбирам аз поне, че е подходящо за мен). Спряла съм се на sabal , iodum, sulfur, lycopodium и barita. Сега гръдната ми обиколка е 83, пък да видим колко ще стане. Надявам се да имам успех!  Crazy

Започнали с хомеопатията. Има ли равитие в см за обиколката?
Цитирай

Ами за 2 седмици имам 1см. Не съм писала, защото исках да имам по-категоричен резултат и тогава. Преди няколко дни ми беше МЦ и действително бяха спаднали малко през това време и ми се уби ентусиазма от първоначалното изпъване - реших, че е било както винаги преди цикъл. Но веднага на следващия ден, след като ми свърши, отново бяха подути и адски болезнени! Да, има резултат, но смятам, че е още раничко за 100% положителен отговор! Ще видя следващата седмица как върви и може би ще увелича сабала! Ще се радвам и на други отзиви  Hug
Цитирай

Betty Boop, от кои и по колко взимаш?
Цитирай

Sabal , iodum, sulfur, lycopodium и barita. От сабала по 5 на ден, а от другите по 10 веднъж в седмицата!
Цитирай

доста хапченца ми се виждат, макар че явно има резултат. Аз съм на контрацептиви и бюста ми е с перфектния размер 90 см , но кога правя почивка от един месец - всичко много се изменя. И се чудя да ли да пробвам хомеопатията - но ще видим Smile
Цитирай

да споделя при мен как е  Very Happy за 2 седмици  имам 1.5 см  в плюс , пия  sebal  2x 5  , baryata , lycopodium i sulfuf  x 10 един път в седмицата ям сутрин и сечер сусамов тахан с ленено семе . смятам да почна да пия сминдух на капсули но не знам дали може да се взима заедно с хомеопатия .  newsm78   ако някой знае моля да сподели  Rolling Eyes
Цитирай

Сминдуха няма да ти попречи на хомеопатията,но ефекта от него би бил след месци пиене а не след 2 седмици
Цитирай

Момичета искам да споделя следното.
След приема на хомеопатия близо 4 месеца имах увеличение на бюста 5 см, т.е. толкова се запазиха от 89см до 94см.След това започнах  да пия капки от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА по скоро като потдържащи и имам леко увеличение пак на бюста от 1.5 см освен това прибавих няколко капки и в крема за лице и около очи и наистина има антибръчков ефект Smile
Цитирай

Здравейте, да ви напиша отзиви от Витаслим бюст. Спрях ги. За две седмици няма увеличение на гърдите (не съм и очаквала), устните ми малко се поувеличиха, но също така и бедрата и ханша. като килограми не съм напълняла, но видимо бедрата ми станаха по-широки и се оформиха бричове. Като цяло се чувствах подута и коремът ми беше като плондир, пък и имах главоболие (имах същото като ползвах противозачатъчни). Втори ден не ги пия и коремът ми започна да се нормализира. В рекламата им пише, че увеличават женствените форми, а какво по-женствено от широки бедра и ханш Mad. Дано сега си върна старите форми, че то моето стана кон за кокошка.
Цитирай

След приема на хомеопатия близо 4 месеца имах увеличение на бюста 5 см, т.е. толкова се запазиха от 89см до 94см.След това започнах  да пия капки от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА по скоро като потдържащи и имам леко увеличение пак на бюста от 1.5 см освен това прибавих няколко капки и в крема за лице и около очи и наистина има антибръчков ефект Smile

Какви са тези капки? Може ли малко повече информация?
Цитирай

По 1 ч.л. от семена на лен, копър, сминдух и цвят от червена детелина
200 мл. вода

Семената се киснат една нощ. Добавя се червената детелина и се варят, докато се получи гелообразна каша, прецежда се и се добавят останалите съставки.

1 с.л. екстракционно масло от семена копър, получено от слънчогледово масло и семена на копър /може да добавите и само слънчогледово, или бадемово масло/
15 капки етерично масло от копър
15 капки концентриран течен екстракт от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА
3 капсулки витамин Е
10 капки Цитросепт

Разбивам с пасатор, за да стане хомогенна сместта. Съхранява се в хладилник.
Масажират се гърдите с кръгови движения сутрин и вечер. Гелът попива без да оставя мазни следи. Може да се използва и за изглаждане на бръчки по лицето. Гелът действа чрез съдържащите се фитохормони. Трябва да се използва минимум 3-6 месеца, за да има видим ефект. Може да се комбинира с прием на отвара от същите билки, за да се увеличи ефекта.

Сминдух - стимулира растежа на гърдата по два начина: имитира действието на естроген и стимулира производството на пролактин. Това са двата най-важни хормона за развитието на гърдите. Сминдухът безопасно и естествено стимулира растежа на тъканта в гърдите, за да станат гърдите по-големи и по-здрави. Сминдухът помага и за баланса на хормоните. Освен това стимулира сексулните стремежи, силно тонизира и изостря сетивата.

Копър - на второ място след сминдуха по съдържание на природни естрогени /естрагол, изофлавони/, които въздействат върху баланса на хормоните и размера на гърдите при жените. Семената от копър стимулират растежа на гърдите като имитират действието на естрогена и подпомагат производството на колаген.

Лененото семе - най-богатият източник на лигнани. Лигнаните са третата група фитоестрогени, които притежават естрогеноподобно действие за подобряване еластичността, плътността и формата на гърдите.

Червената детелина –има висока концентрация на четирите вида изофлавони – биоханин А, генистеин, дайдзеин и формононетин, които провокират растежа на гърдите.

Pueraria mirifica (Пуерария Мирифика)– съдържа фитоестрогени, изофлавони и изофлавонови гликозиди. Използва се за увеличение на размера и твърдостта на гърдите, стяга бюста и го предпазва от увисване, за изглаждане на стриите и бръчките, подобрява кръвообръщението, увеличава хидратацията на кожата.

Цитирай

Какви са тези капки? Може ли малко повече информация?
http://giza-perfumes.eu/product_info.php?products_id=477
Във Варна е магазина
Цитирай

страхотно , когато имам време ще проверя да ли го имат наличен Smile
Цитирай

Тези капки не са ли само за външно приложение?Как ги пиеш по колко и кога?
Цитирай

да , и на мен ми е интересни по подробна информация. Още не съм ходила до магазина Smile
Цитирай

Да за външно приложение са и са направени на капки за да се прилагат към козметика,но аз експериментирах и пих сутрин по 3-4 капки.
Цитирай

Дами, имам малък проблем. Преди година и нещо си уголемих бюста, но наскоро направих глупостта да си позволя да отслабна рязко, жлезата ми доста се сви и сега съм,дет се казва, по силикон Smile Засега не планирам реоперация, по-скоро търся способ, който да ми увеличи жлезата, без да ми увеличава ханша. Някакви идеи? Ще ви бъда много благодарна, ако ме насочите!
Цитирай

Дами, имам малък проблем. Преди година и нещо си уголемих бюста, но наскоро направих глупостта да си позволя да отслабна рязко, жлезата ми доста се сви и сега съм,дет се казва, по силикон Smile Засега не планирам реоперация, по-скоро търся способ, който да ми увеличи жлезата, без да ми увеличава ханша. Някакви идеи? Ще ви бъда много благодарна, ако ме насочите!
Пробвай с хомеопатия,май за възстановяване действа по добре отколкото за уголемяване на малки по рождение гърди.
Цитирай

Пробвай с хомеопатия,май за възстановяване действа по добре отколкото за уголемяване на малки по рождение гърди.
Stasy, благодаря ти за бързия отговор! Всъщност с хомеопат ли се консултирате или назначаването на препаратите става тук в форума  Wink
Видях че си писала за Пуерария Мирифика, видях, че я има и на таблетки...на коя форма да заложа?
Цитирай

А за недоразвити гърди без други проблеми (като болезнени яйчници, задържане на течност в яйчниците и т.н.) хомеопатия има ли? Освен Сабал-а друго не видях като за моя случай, а ми се струва, че само със Сабала няма да стане.
Цитирай

Момочета това прочетохте ли внимателно:
както и темата поне от начало!!!
Цитирай

Да си призная, темата я поразрових, но нямам време да я чета цялата. Но линка който си пуснала го прочетох внимателно. Ще си направя едно пречистване и след 2-3 седмици започвам хомеопатията.
Друго, което ми дойде на ума-някой пробвал ли е с чай за кърмачки?
Цитирай

Да, Стаси, чета я по няколко пъти на ден. Аз съм комбинирала Сабал, Барита и Ликоподиум, плюс тахана. Приемам ги от седмица, но засега не усещам нищо, нито напрежение, нито дразнене.
Цитирай

Здравейте, момичета Hug! За съжаление и аз съм със същия проблем като вас. В пубертета отслабнах рязко, точно когато се развивах като жена и така и не ми се уголемиха гърдите след това. Имам вече две раждания и кърмене, но винаги съм имала комплекси относно бюста си. Сега ми давате надежда, че е възможно да добият по съблазнителна форма. Сигурно и аз ще опитам с хомеопатията, която сте препоръчали, но ми се иска и други момичета които са я пили да дадат някакви обнадеждаващи резултати, въпреки че сигурно другата седмица ще си купя и Витаслим бюст да пробвам. bouquet
Цитирай

Elisakara, аз в момента съм на Витаслим Бюст от почти 2 седмици, но не го усещам като хапче изобщо, няма напрежение, нищо. Отделно си пия и хомеопатията и тахана. След първия месец на Витаслим ще споделя резултата или липсата на такъв.
Цитирай

Тази тема я виждам за първи път, посмях се яко ... Smile мислех, че няма подобни техники, а като чета 5 см. и ми идва оптимизъм. Ще ви следя занапред.
Цитирай

Да, Стаси, чета я по няколко пъти на ден. Аз съм комбинирала Сабал, Барита и Ликоподиум, плюс тахана. Приемам ги от седмица, но засега не усещам нищо, нито напрежение, нито дразнене.
Увеличи дозата на sabal два пъти дневно по 5 гранули!
Цитирай

Да се похваля, че за 25 дена имам 3см  Crazy След първата опаковка на сабала ги увеличих по 10 на ден. Но аз ги вземам наведнъж, трябва ли да са на 2 пъти по 5  newsm78 Иначе таханчето си го хапвам здраво, но нямам нищо на дупето, а ми се искаше  Sad Аз и по принцип имам много лош режим на хранене де, по веднъж на ден вечер та нищо чудно... Но поне с обиколката напредвам  Laughing
Цитирай

Момичета, разглеждах по отделно показанията на различните хомеопатични, които ползвате, но в нета не видях това им предназначение, дали да не посетя първо хомеопат и дали на някой са предписани от такъв? Само да кажа, че съм изчела и двете предни теми и тази Smile
Цитирай

Увеличи дозата на sabal два пъти дневно по 5 гранули!

От самото начало пия по 2 пъти дневно от Сабала, може би ми трябва малко повече време, но съм на 25 и съм пила антибиотик преди 2 месеца.
Цитирай

Betty Boop по принцип се взима два пъти дневно по 5 гранули, но щом имаш резултати в този режим продължавай така.

Laura De Montignac
много  е важно при прием на хомеопатия в какво състояние в организма ти за да подейства .Направи си пречистване на организма и хомеопатията има шанс да подейства.

elisakara за това приложение на хомеопатията трябва да разгледаш чужд,сайтове.За хомеопат и аз съм любопитна за такъв, който обаче има опит в тази насока.В Бургас открих един който каза че имал няколко такива пациентки,Д-р Димитров,но аз не съм го посетила защото съм от Варна и така не се организирах да отида до Бс спрецилно за това.

Цитирай

Здравейте:) Реших и аз да се включа, за да се похваля. Аз пия сминдух на капсули. Взимам 2х2 капсули.Още първата седмица усещах ужасна болка при допир. Преди обиколката ми беше 87 см., а сега е 90см Smile И най-важното е, че все още не съм изпила първата си опаковка
Цитирай

здравейте момичета, аз от няколко седмици пия тези капсулки и от няколко дни усещам някакво странно напрежение в бюста, не знам дали си внушавам но сякаш косъмчетата по ръцете ми станаха по-малко забележими, намаляха ми и пъпките по лицето Smile дано скоро да мога да се похваля и с някой друг сантиметър върху бюста.
Цитирай

Виж ти и аз ще ги пробвам.
До сега бях на хомеопатия, все още съм всъщност, трайни 5 см.бележа. Ще я попия още 2-3 месеца, но от сега се озъртам за в почивката какво да пия.
Цитирай

Браво tanya напредваш Smile
Цитирай

Виж ти и аз ще ги пробвам.
До сега бях на хомеопатия, все още съм всъщност, трайни 5 см.бележа. Ще я попия още 2-3 месеца, но от сега се озъртам за в почивката какво да пия.

Уау, сериозно ли 5см Embarassed, браво! Колко време пи хомеопатията, и колко време задържаш тези 5см. Още днес ще си ги  взема, че лятото иде!
Цитирай

Два месеца. Да ти кажа ли какво пия: Sabal serulata 5 CH - по 10 гранули, conium mac 9CH по 5 гранули, Chimaphila umbellate 9СН - 10 гранули, - Lycopodium 30 CH – по 10 гранули седмично, Iodium 15CH   - по 10 ганули седмично и baryta carbonica 15ch -20 гр на седмица. И да не забравя сусамовия тахан и лененото семе.
Специално за хомеопатията прочети на  stasy_f постовете, много подробно е описала.
Цитирай

Два месеца. Да ти кажа ли какво пия: Sabal serulata 5 CH - по 10 гранули, conium mac 9CH по 5 гранули, Chimaphila umbellate 9СН - 10 гранули, - Lycopodium 30 CH – по 10 гранули седмично, Iodium 15CH   - по 10 ганули седмично и baryta carbonica 15ch -20 гр на седмица. И да не забравя сусамовия тахан и лененото семе.
Специално за хомеопатията прочети на  stasy_f постовете, много подробно е описала.
Мерси за отговора, аз прочетох какво пиеш, писала си в по предни постове! Радвам се че си постигнала  този успех!
Цитирай

Чак да не повярва човек, но съм много доволна
Цитирай

здравейте момичета, аз от няколко седмици пия тези капсулки и от няколко дни усещам някакво странно напрежение в бюста, не знам дали си внушавам но сякаш косъмчетата по ръцете ми станаха по-малко забележими, намаляха ми и пъпките по лицето Smile дано скоро да мога да се похваля и с някой друг сантиметър върху бюста.

от къде го купи - ГизА?
Цитирай

от къде го купи - ГизА?
оттук http://www.silabg.com/bg/14600-BIOVEA-Pueraria-MirIfica-500mg--100-Caps-.html
Цитирай

ще чакаме да кажеш какви са ти отзивите от продукта Smile
Цитирай

Tanya защо пиеш баритата по 20 на седмица? Нали трябваше по 10. Как прецени да увеличиш точно барита? И как ги пиеш, по 10 два пъти в седмицата или в един ден 20? Браво за резултатите  Peace
Цитирай

И аз ще се включа в темата, почетох доста и ми стана много интересно,понеже досега не бях се и замисляла за такова приложение на хомеопатията. Много ще се радвам ако някой ми даде съвет какво трябва да взема ,за да постигна САМО уплътнение на бюста и стягане на кожата (понеже не се оплаквам от  размер , но след раждането гърдите ми се отпуснаха и станаха меки, което адски много ме дразни!!!) Има ли такива хомеопатични , които да не увеличат размера , а да подобрят "консистенцията" ? Smile
Цитирай

Вижте какво намерих за това лекарство и нищо не пише за увеличаване на бюста. Вие какво мислите?

Пуерария мирифика, Кудзу (Pueraria mirifica, Kwao Krua)
[Пуерария мирифика, Кудзу - изображение]

Кудзу: Дългогодишно увивно растение, на което корените имат формата на грудки и съдържат вещества, наречени фитоестрогени. Цветовете му са обагрени в пърпурно или лилаво. Срещат се два вида Kwao Krua - бял и червен. Белият Kwao Krua е наречен "женски", поради високото си съдържание на фитоестроген, а червеният - "мъжки", поради съдържащият се в него алдостерон. Растението е наричано още Пуерария мирифика.

РАЗПРОСТРАНЕНИЕ:

Среща се в горите на северен и западен Тайланд и Мианмар. Растението се отглежда в плантации, за да се гарантира високото съдържание на фитоестрогени.

ИЗПОЛЗВАЕМА ЧАСТ: корен

ХИМИЧЕН СЪСТАВ:

фитоестрогени (Miroestrol и Deoxymiroestrol);
    изофлавони (Genistein, Daidzein, Daidzin, Genistin, и Coumestrol);
    изофлавонови гликозиди (Mirificin, Puerarin, Puerarin-6" monoacetate).

ДЕЙСТВИЕ:

има силни анти-естрогенни свойства срещу агресивни клетъчни ракови клетки;
    има силен антираков ефект при ракови заболявания :
         на гърдата
        на простатна жлеза
        карцином на дебелото черво
    противодейства на остеопорозата;
    повлиява благотворно кардиоваскуларната болест;
    силно редуцира холестерола в кръвта;
    противодейства и на менопаузата;
    препоръчва се на жените, които имат липса на ендогенен естроген, включително на жените в менопауза;
    според тайландската народна медицина, растението сава ефект още при следните състояния:
         противодейства на образуването на бръчки;
        потъмняване на побеляла коса и стимулиране растежа на косъма;
        успокояване на катарактални проблеми;
        подобряване енергичността и жизнеността на движенията;
        подобряване на кръвообращението;
        облекчаване смущенията на съня;

ПРИЛОЖЕНИЕ:

в медицината - екстракт;
    в козметиката.

Още за: Пуерария мирифика, Кудзу (Pueraria mirifica, Kwao Krua) | Ботаника
от framar.bg
Цитирай

Някой ползвал ли е биослим бюст или Даколен 4+1 и имали ефект. Чудя се какво да си купя биослим , даколен, сабала, сминдух, барита карбоника или pueraria mirifika. Докато кърмех имах страхотен бюст за моето телосложение, но след като спрях с кърменето се прибра и стана много малък. Какво да правя? Мисля си даже за силикон, но ме е страх. Дебелее ли се стази хомеопатия, защото не ми се слабее отново. Ще се радвам ако някой ми пише. ooooh! Embarassed
Цитирай

Някой ползвал ли е биослим бюст или Даколен 4+1 и имали ефект. Чудя се какво да си купя биослим , даколен, сабала, сминдух, барита карбоника или pueraria mirifika. Докато кърмех имах страхотен бюст за моето телосложение, но след като спрях с кърменето се прибра и стана много малък. Какво да правя? Мисля си даже за силикон, но ме е страх. Дебелее ли се стази хомеопатия, защото не ми се слабее отново. Ще се радвам ако някой ми пише. ooooh! Embarassed

В предната тема, доста момичета са пили Даколен, прочети я. За съжаление нямаше положителни резултати!
Цитирай

може ли да попитам за хомеопатията има ли значение годините? аз съм на 17 .. мога ли да пия хомеопатични неща?
Цитирай

Ама ти растеж още
Цитирай

Здравейте, попрочетох темите и ми стана много интересно и почти се навих да пробвам хомеопатия, но имам няколко въпроса.
На 22 съм, гърдите ми пораснаха в края на 8-ми клас, никога не са били големи. Нося чашка Б, ама не винаги я изпълвам и ми е малко сложно намирането на сутиен. Предвид че не съм раждала, кърмила отслабвала или напълнявала драстично, дали въобще ще има ефект хомеопатията? И как става пречистването на организма, за да я започнеш? И като какви да си определя гърдите според темата за хомеопатията?
Цитирай

С.Найденова според мен трябва да се пият комплексно хомеопатичните за да има ефект.Прочети моите постове и на tanya ще прочетеш подробно какво сме писали.
Цитирай

Ами забелязах, че се пият комплексно, но никак не мога да се ориентирам, колкото и да чета.
Цитирай

Сигурно си изчела всичко от линка, който е приложила stasy_f, по-долу е написала една схема как е започнала, какво и по колко е взимала, опитай и успех и по