Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 538
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 934
Момичета,искам да ви споделя моят опит.
По принцип съм много надарена и за мен е истинска болест и скоро ще се подлагам на операция за намаляване.Та на въпроса-принципно при нормални килограми съм 95Е обаче преди година започнах приема на противозачатъчни и сега съм 100G.Нещо кошмарно е обаче очевидно действа.Вярно е че качих 10 килограма,обаче 2 номера сутиен не стават така.Сега вече свалих 3 килограма,гърдите не мърдат.Вярно е че са хормони,но наистина действа!Дори при моя приятелка която е 40 кг с мокри дрехи се забелязва уголемяване Simple Smile

# 46
  • Мнения: 20
Момичета няма ли коя от вас да сподели  кои точно билки  трябва да започна да пия   bouquet

# 47
  • Мнения: 21
Момичета няма ли коя от вас да сподели  кои точно билки  трябва да започна да пия   bouquet

Мда, и аз искам да знам.

Ако някоя е пробвала с билки моля да опише всичко, кое, какво, как Grinning

За мен противозачатъчните не са вариант, тъй като съм с чернодробна трансплантация и ми е забранено да пия такива.

# 48
  • Мнения: 8
аз искам да попитам-1 таблетка 1 грам ли е(при sabal-a,lycopodiuma,barytata)?

# 49
  • София
  • Мнения: 293
не! взимат се по 5 гранулки! 1 гранулка не е = на 1 грам

# 50
  • Мнения: 20
на мен някоя от вас дами няма ли да ми отговори , какви билки започват да се пият в началото , искам и аз да опитам   newsm78

# 51
  • Мнения: 8
не! взимат се по 5 гранулки! 1 гранулка не е = на 1 грам
съжалявам за тъпия въпрос,но понеже на места пише гранули а на места е "гр." и аз съм си наумила, че това значи грама Simple Smile Благодаря. и аз започвам от днес

# 52
  • Мнения: 0
на мен някоя от вас дами няма ли да ми отговори , какви билки започват да се пият в началото , искам и аз да опитам   newsm78


Аз не съм пробвала,но съм чела по-старите теми за билките, че няма особено ефект.

# 53
  • Мнения: 0
Момичета от близо месец пия Сао Палмето и Себал Серулата и не виждам никаква промяна ,никакви признаци ...нищичко  Sad  .Прочетох в няколко статии вече ,че за раждали жени няма надежда Confused за оголемяване на гърдите с билки ,хомеопатия ...т .н .т.,но не мисля да се отказвам Naughty искам да продължа с хомеопатичните (себал серулата,барита карбоника + сминдух  и  червена детелина) .Тъй като сминдух не го откривам на хапчета ще си взема билката ..та как се приготвя и по колко се пие? Искам да попитам дали е възможно от Сао Палмето да  ми  закъснява цикъла вече седмица newsm78или .

# 54
  • Мнения: 147
Значи от моя опит -нямя нещо естествено, което да помага. Единственото проверено е качването на килограми - напълнявате и бюста се увеличава. Независимо с какво се мажете, какво пиете и тн н. не става без да напълнеете.

# 55
  • Мнения: 567
Момичета билките са описани изкл.подробно в първа и втора тема в началото(първите страници),линкове на тези теми има в началото на тази,а за хомеопатията съм дала линк също пак почти в началото.

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, бях обещала да пиша за резултатите при мен. Започнах през ноември да пия сабал, барита и ликоподиум, така както е описано вече във форума и сусамов тахан ( по рецептата на стаси_ф). За съжаление нямаше резултат и се отказах тогава – не усетих никакви признаци за ефект.
В началото на януари, обаче реших отново да опитам и този път да не се отказвам J Различното, което направих беше да взимам сабал по два пъти на ден 5 гр. и да ям по-голямо количество сусамов тахан. Мога да ви кажа, че на третия ден вече усетих ефекта (и го видях) J Не мога да говоря в см, защото от начало не съм се мерила. Днес ще потърся лен и соя, защото според моите наблюдения фитоестрогените в сусамовия тахан имаха ключово значение за резултатите. Бях го спряла за около седмица, защото ми беше свършил и веднага усетих разликата – отново като че ли процеса спря, но поне постигнатия обем не се изгуби.
Изводът за мен е мили дами, че не трябва да се отказваме J
Ще потърса шивашки метър и следващия път ще бъда по-конкретна.

# 57
  • Мнения: 567
Подкрепям напълно tinker bell аз започнах със сусамов тахан и след първия месец хапване сутрин на гладно ( за други цели-стави и кости) усетих малко увеличение .След това включих хомеопатията и започнах със sabal 5ch и conium 9 ch по 5 гранули веднъж дневно.След 3-тата седмица изключих comiun и започах chimaphila но вече взимах от sabal и chimaphila по 5 гранули два пъти дневно и ефекта се засили.Междувременно пия iodium 15 ch по 10 гр.седмично и licopodium по 10 гр седмично.Вкл. и calcarea fluorica 9 ch по 5 гр дневно предимно за стягане.От един месец нямам развитие и гърдите малко спаднаха,но си останаха 4-5 см отгоре.Но трябва да призная че този мсец ги пиех веднъж дневно и явно не стига като доза

# 58
  • Мнения: 8
и какъв е извода....първо трябва да се пие тахан-месец,2 и после хомеопатичните. тинкър бел,ти продължаваше ли да взимаше тахан по времето когато спря хапчетете? от кой вид тахан взимате и къде го намирате...в смисъл по аптеки или големи маркети?

# 59
  • Мнения: 567
Сусамовия тахан се продава в здравословни магазини и в по-големите супермаркети и представлява консистенция подобно на меда и не пречи да ядеш тахан и да започнеш хомеопатичните своевременно.

Общи условия

Активация на акаунт