Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 537
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 51
my_way  мнооого познато, аз също съм 7-8 кг отгоре, но реших да се примиря и смених гардероба.Дънки не нося вече защото е абсурдно и не се възприемам. Rolling Eyes При мен е по-различно аз съм 170 висока и не е пълна трагедия, но съм готова дори на това. За корема те разбирам напълно, аз също се издувах дори от едно кафе се едно съм бременна. 
    Най-странното е как в момента ми изчезнаха сантиметрите от гърдите а надолу не съм мръднала и просто след малко отивам за крема да не затворят. Мисля да потърся някоя рецепта за домашен крем или нещо маска не знам вече.  #Crazy
   

# 616
  • София
  • Мнения: 22
О, да винаги става така при мен - когато надебелея навсякъде , накрая и гърдите ми се заоблят.
Когато отслабвам гърдите пъви увсват, всичко останало бавно и мъчително пълзи надолу  Laughing
А ти от къде купуваш този крем и клко му беше цената ако не е тайна?

# 617
  • Мнения: 51
От парфюмерия BLICK 88.90 лв, по-евтин май-няма и в нета PUPA за уголемяване, има 2 крема малък 70мл и големия май е 150. И двата стават и са на една цена.  Аз в момента се мажа с NIP+FAB даже имам 2 броя и нищо, само си дадох парите, така че отивам за пупа.
  А в един форум в друг сайт имаше една жена с огромен резултат от този крем и снимки и там спореха, че лъже, но аз съм склонна да и вярвам.  А и по-добре крем с локално действие от пълно надебеляване.

# 618
  • София
  • Мнения: 22
Точно това си мислех и аз в момента! - че е по-добре локално да правиш каквото ще правиш Simple Smile
Виждам , че съвсем близо до офиса ни има Блик.
Добре , а за колко време ти стига една опаковка? Всъщност голямата или малката опаковка струва 88.90?

Оп, намерих си инфото Simple Smile

Остава само въпроса за колко време стига една опаковка от 75мл.?

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 19:50 от my_way

# 619
  • Мнения: 51
Малката от 75 я дават за интензивно действие концентрат и ми стига за 2 седмици до колкото помня, а голямата за почти месец. Сега има и нов крем с двойно действие и със стягащ ефект и за уголемяване аз него взех. Не че има какво да стягам, те моите стоят  и не помръдват  newsm78  но да видим.
Този новия е 150 мл и беше по-евтин 74 лв. По скоро си вземи този 150 само за уголемяване който е 88.90.
Гледай да си пише уголемяване, защото има и друг подобен противостареещ в същата кутия.

# 620
  • Мнения: 1 410
при мен нещата са така за 10 дена някъде 0,5 см. Само че някой да ми обясни възможно ли е сутринта да съм с 85 см. гърди а вечер 87 см. без да има видима разлика. това е от около 20 дена от както почнах да пия тези чайове и да се мажа с този крем направен от мен. Но от около 10 дена вече сутрин обиколката ми е обиколката 85,5 а вечер пак 87см. Прочетох някъде, че маслото от ягоди уголемявало гърдите защото съдържа естроген, и има няколко момичета за около 3-4 м. с 4-5 см. увеличение на обиколката. Ще пробвам него, утре ще го поръчвам сигурно. и ще продължа с чай от градински чай и семена от копър. Според мен е по-важно да се прави масаж и упражнения за гърди.

# 621
  • Мнения: 1 410
my_way много добре те разбирам относно килограмите, защото и аз не съм висока 1,58см. някъде и всеки грам се усеща. А каква ти е обиколката. Не мога да разбера защо някои успяват да си ги уголемят с билки и без да спаднат по-вече. При мен проблема е това че и да кача 3-4 кг. гръдната ми обиколка не се променя всичко се залепва на краката и корема

# 622
  • Мнения: 51
Сега ще ви го обясня много просто: Всяко тяло си рецептори за естрогена на определени места, това е чисто генетично и не се променя. Където тялото има повече рецептори там трупа от въпросния хормон. За това има жени които качват на гърди, други на крака, трети на корем и паласки. Това е непоправимо. При мен главно се трупа от кръста надолу и много малко на гърдите.
   На жени които им е заложено да трупат от кръста нагоре, когато пият тези хапчета, качват на гърди и корем. Това е чиста физиология и не може да се избегне.
  Много ми се иска да намеря някой крем или домашен за локално действие. Ще го видя и това масло от ягоди.
Обмислям да поръчам от ebay total curves крема.
  За съжаление така стоят нещата, но не мога да се примиря  Close

# 623
  • Мнения: 1 410
angel_82 не може ли нaпример с коремни преси и упрaжнения зa крaкa дa стопят мaзнините от тaм a по товa време дa рaсте и гръднaтa обиколкa от получените кaлории. Решилa съм дa пробвaм всичко докaто ги уголемя. Инaче зa товa мaсло видях че продaвaт в Зоя бг. Инaче в един чуждестрaнен форум ползaт ижчaсло от лaнелa.  хем зa устмите и зa гърдите уж бухвaли. но първо ще пробвaм ягодaтa. и мaсaжa е бил вaжен. имaшли обяснения зa моя слaй зaщо сутринтa съм с 85 a вечертa с 87 обиколкa

# 624
  • Мнения: 3 020
Момичета, чета ви и се чудя... как може да вярвате, че има универсална 'рецепта' за увеличаване на бюста без силикон или оперативна намеса? Ако беше така, нямаше масово да се слагат импланти и т.н.
Даже момиче от темата, което приемаше хомеопатия и билки, след това писа /в друга тема/, че обмисля импланти. Даже не знам дали вече не си е сложила...

Другото което е, щом като работиш за стопяване на мазнините, означава, че трябва да си в отрицателен калориен прием = няма как да стопяваш мазнини по краката, а да расте бюста.  Confused
Тренирам доста и като отслабвам и намалявам мазнините, това става на цялото тяло, няма как да си избереш проблемната за теб област... за съжаление. И при мен е така, първо от бюста свалям, но се примирих.
Реших, че за мен е по-добре със стегнато, оформено и слабо тяло, отколко преливащо такова с по-голям бюст.

А хич не се хабете да пиете билки и т.н. скъпи хапчета, за да пълнеете на бюста и навсякъде другаде. Щом се примирявате с пълнеенето, то по-добре без разни неща, хапвайте повече и ефектът ще е същият.  Peace

Съжалявам, че ще ви разочаровам, но това е истината и реалността. С всякакви добавки и т.н. може да постигнете ефект от 1-2-3 см., който ту ще го има, ту не. Както по време на цикъл. Това е от хормоните.

А за билката Пуерария /дали така й беше името/ и аз се консултирах с няколко специалиста. Всичките бяха на мнение, че е изключително опасно да се пие, защото нарушава хормоналния баланс и при повишени естрогени, страничните ефекти са много опасни /от спиране на цикъл до разни женски тумори на матка, яйчници и т.н./. За няколко съмнителни см. на обиколката на бюста, не си струва рискът.

# 625
  • Мнения: 51
unzile_20  за см нямам обяснение при мен сутрин има повече, може да не се мериш по един и същ начин, много е относително, по добре се вижда по дрехите.. Относно фитнес, няма такива упражнения които стопяват, от упражнения качвам мускулна маса а мазнината си се трупа и става още по-зле. Сваля се от кардио, но се сваля навсякъде, както и от диета. Има ефект от упражнения за гърди с тежести, разширява се и самия гръден кош като при плуването например и се увеличава притока на кръв в тази област. Аз много тренирам по 4 пъти на седм но от тези добавки имам зверски упорит целулит. Дваха сума ти пари да го оправям но нищо.
 6tastliva много си права като цяло. В тази тема едва ли някой си представя ефекта на силикона. За мен лично е нужно 100 ml  обем за да съм доволна, и да точно както е преди цикъл, това очаквам да постигна, за съжаление не се получава точно така и не е постоянно това което постигам а се променя. Аз съм твърдо против силикона и една е от причините е че просто не ми харесва как изглежда на голо. Единствено бих сложила хиалурон но цената е немислима. Аз не харесвам пластмасови гърди, които стоят като на манекен от витрина.
  Със сигурност няма да се откажа. Утре ми пристигат новите хапчета. И това масло ще поръчам. Единствено не съм пробвала два крема :  единият е Di Angelo Cosmetics No1 Bust 180 лв, а другия е total curves.  Обммислям да инвестирам в този скъпия, но ще проверя за инфо. Няма начин да няма как да не става. Аз сега съм свалила някой кг и за това ми изчезна ефекта, но е временно.

# 626
  • София
  • Мнения: 1 113
И аз съм на мнение, че няма невъзможни неща, така че мисля да започна с опитите, пък да видим какво ще стане.. Честно казано бих се радвала и на 2-3см. стига да са постоянни  Grinning

Само трябва да реша с какво точно да започна.. това ягодово масло, за което говорите, точно "ягодово масло" ли е?  Grinning В Зоя намерих "масло от семки на дива ягода" ?

# 627
  • София
  • Мнения: 22
ANGEL_82 , благодаря за инфото за крема  Hug
Аз съм с 4 см нагоре. НОООО ... наавсякъде!  Mr. Green
Сега ми се наложи да ида до морето. Днес ходих да си купя някакъв бански набързо.Просто щях да се разрева като се видях в огледалото.
Целулита е ОГРОМЕН Shocked
Аз по принцип имам проблем с него и килограмите. И сега за 4 см гърди си направих много лоша услуга...
Всичко е на бедрата и долната част на корема. И целулит до безкрай.
Чувствам се ужасно. Не искам да се гледам.
За тренировките - както всички вече са казали - няма начин да качиш на едно място  и да свалиш на друго , където ти се иска Simple Smile Щеше да е прекрасно , но не става.
Сега просто искам да си върна формата за да се освестя малко , че не се понасям. А това хич не е добре.
Вече нищичко освен крем или някакво мазило локално не бих си причинила. Сякаш съм се подула като балон, но не мога сега да спадна с едно изпускане на въздуха. Ще си платя за глупостите  Twisted Evil Някой знае ли колко време ще трае тази свинщина? Чудех се сега дали 3 месеца ще ми трябват да я разкарам или може да се махне по-бързо? Или пък по бавно? УФ...
Успех на всички  bouquet

Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 22:18 от my_way

# 628
  • Мнения: 1 410
Вярвам че може естествено да ги увеличим но се иска постоянство. Навсякъде из форумите пише че ги увеличават до 6-7 см. и то трайно и качват само за този период 2-3 кг. За това масло от ягоди и аз не знам точно от семките или от ягодите. Жената, която беше писала вече не е активна, в чужбина не знам точно от коя част правят. Имаше жени, които само с масажи ги увеличават за 6 месеца около 6-9 см. Но трябва постоянство сутрин и вечер по 5 минути на гърда стигало, както казах възможно е само трябва да намерим правилното нещо за нас. Аз сега ще пробвам с масаж от масло от ягоди ще го поръчвам от Зоя защото няма от къде другаде, всяка сутрин ще пия чай от семена от копър и градински чай, след всеки душ ще пусна студената вода и ще държа на гърдите (увеличавало  притока на кръв). и ще правя част от тези упражнения https://youtu.be/EsUMzKc9e6g помагало. До сега имам 0,5 см. развитие от тези чайове предполагам и от масажа с този направен от мен крем. Или може да е по вероятно от направения масаж, защото допирната точка на всички предложения е масажът няма значение точно с какво. Даже в сайта на bust size пишеше че трябва да се масажира с този крем а не само да се нанася.

# 629
  • Мнения: 567
Момичета да споделя нещо с вас.От поне няколко месеца не приемам никакви билки през устата.Започнах да се мажа с един масажен крем,направи ми го една баба на село,каза ми да правя сутрин и вечер масаж поне 10-15 мин. и  гърдите ми от една седмица са мн болезнени и доста се уплътниха,много съм доволна само незнам като спра масажа какво ще е .Бабата е доста възрастна и го е правила на снаха си навремето като е родила и гърдите и били хлътнали,самата снаха ми каза че с него се  е възстановила, но не казва билките които слага.Самата баба приготвя такива илачи за много неща и аз определено съм доволна.Бях си купувала от ebay крем.. никаква работа не върши..

Общи условия

Активация на акаунт