Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 521
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
stasy_f Моля те продължавай да споделяш резултати,стана ми много интересно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 567
Момичета аз споделям,защото знам което е полезно това за тези които искат да пробват.Това което ми прави впечатление е че след цикъл има спад с 1-2 см и прибл. 2 сед преди започва напрежене,болки и растеж в гърдите.Този път спада е 2 см защото малко и отслабнах, а на мен веднага ми се отразява това.Щях да си сменям чашката с Ц,но засега ще изчакам Simple Smile Сега на 24 дек ще станат 3 месеца.По-принцип хомеопатичните се пият от 3 до 6 месеца.Аз смятам да продължа да ги пия,поне 5 месеца,но това зависи и от резултатите в бъдеще.Определено съм постоянна и в хомеопатията и в храненето с сусамов тахан,соята и ленено семе.

# 17
  • Мнения: 567
Давам линк към инфото за хомеопатията които се интересува:
Тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0

# 18
  • Мнения: 1
"Момичета за хомеопатията доста прочетох,но за да действа много е важно организма в каква степен на токсичност е ,т.е. ако си пил често антибиотици и други лекарства,затова хомеопатията действа много по-бързо на децата.Моя съвет е ако искате хомеопатията да подейства да спрете естествено ако може всякакви фармацев.лекарства и да вземете нещо за изчистване на организма,билките са много добър помощник в хомеопатията,в природата има билка за почти всеки лек,но ние сме свикнали да посягаме към фармацевтиката за по лесно )"

Момичета, дайте идеи за това "нещо за изчистване на организма" Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте момичета .от доста време се каня да ви пиша но ..не намирах кураж .Аз цял живот съм със две пъпчици Sad   .мислех че поне след раждането ще  понаедрея   bombs но уви ..сега си купих PERFECT BUST  от една седмица ги пия ,но гледайки отзивите  мисля да ги спра и да започна със хомеопатичните лекарства,та да ви питам:БАРИТА КАРБОНИКА 15 CH;САБАЛ СЕРУЛАТА 5 CH и ХАМАХИЛА УМБЕЛАТА 9CH   +САО  ПАЛМЕТО мога ли да ги пия на веднъж и по колко на ден  newsm78.Благодаря предварително Hug

Последна редакция: пн, 24 дек 2012, 14:54 от 84SoFia84

# 20
  • Мнения: 567
препоръчвам ти да прочетеш инфото за хомеопатията внимателно.можеш да започнеш с Sabal serulata 5 CH - по 5 гранули ежедневно,Chimaphila umbellate 9СН 2 пъти по 5 гранули ,Baryta carbonica 15 (30)CH – 10 гр. седмично ,Lycopodium 30 CH по 10 гранули на две седмици.Може да се  комбинира с   Iodium 30 СН или Kali Iodatum 30 СН по 10 гранули седмично

# 21
  • Мнения: 1
препоръчвам ти да прочетеш инфото за хомеопатията внимателно.можеш да започнеш с Sabal serulata 5 CH - по 5 гранули ежедневно,Chimaphila umbellate 9СН 2 пъти по 5 гранули ,Baryta carbonica 15 (30)CH – 10 гр. седмично ,Lycopodium 30 CH по 10 гранули на две седмици.Може да се  комбинира с   Iodium 30 СН или Kali Iodatum 30 СН по 10 гранули седмично


Lycopodium не е ли 10 гранули на седмица?

# 22
  • Мнения: 567
Lycopodium 30 CH  по принцип го дават на две седмици,според мен е необходимо на седмица по 10 гр.Аз го пия икогато тренирам,защото го дават много добър за натрупване на мускулна маса.
"ЛИКОПОДИУМ 30 - смята се за най-доброто средство за увеличаване на мускулната маса и укрепване на мускулатурата. Приема се по 7 гранули сутрин, през деня и преди лягане. При вземането на този препарат трябва да се има предвид, че ефектът му се развива продължително. Той позволява мускулите по-продук­тивно да отговорят на натоварванията и ефективно натрупва мускулна маса. Съдейства за избирателното стягане на коремната преса и отстраняването на несъ­размерно големия корем. "
От:
http://dr.ivaylodimitrov.com/statii-khomeopatiia/khomeopatiia-za-sportnata-zala
Някой беше попитал за пречистване на организма.Котешкият нокът е добро средство,както и чесъна,направен в спирт,има си техника за приготвяне.Има и начини с гладуване на сокове,ябълки,но те са по харт Simple Smile

# 23
  • Мнения: 0
    благодаря newsm51

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 973
Знам, че сме на вълна хомеопатия, но за тези, които са на Даколен....в момента има промоция 21% отстъпка в магазините на DM видях случайно.
Иначе аз съм се насочила също към хомеопатията, чета линка на stasy, но все още не мога да се ориентирам какво точно да пия. Благодаря ти за изчерпателното инфо Stasy   bouquet

# 26
  • Мнения: 3
И аз ще започна с хомеопатията. Откъде си купувате нещата във Варна?

# 27
  • Мнения: 567
Във Варна хомеопатичните ги има в Санита аптеките,аз ги купувам от една аптека Крес до ч-ще Маяковски защото са 3.2 лв а на санита са 3.7лв а аз си купувам поне по 5-6 флакона на месец.

# 28
  • Мнения: 0
Някой да пише обобщено от предната тема, моля, примерно приблизително колко са доволните от даколен и съответно от хомеопатията. И по-важното ефекта задържа ли се след терапията?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 19
изчетох много инфо за хомеопатията и в един форум прочетох че най-известните хомеопатични които се използват са chimaphila umbellata, conium maculatum, jodium i sabal serrulata. източник- http://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20110909154745AA4ioU9
и като се разрових в един руски сайт- http://www.eurolab.ua/medicinal-plants-and-homeopathy/3828/3831/ за тези хомеопатични си пише че ги дават за уголемяване и въстановяване на млечните жлези. от близо месец пия сабал и липокодиум и нямам никакъв положителен ефект-може би не сам улучила точните хомеопатични и за това мисля да добавя химафила и йодум и ако няма ефект и от тях мисля да се откажа от хомеопатията...

Общи условия

Активация на акаунт