Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 534
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Аз го намерих комбинирано сусамов тахан с ленено семе http://balcho.bg/bg/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D … 0%B5%D0%BC%D0%B5/
Simple Smile

# 61
  • Мнения: 567
Остана и да го намерим къде се продава.Друг вариант за който се сещам е да смесем сусамовия тахан със смляно ленено семе и ще се получи гъста консистенция.

# 62
  • Мнения: 8
да,аз взимам хомеопатични,но нчма никакъв ефект....явно без тахан няма да стане.Ще потърся в кауфланд днес и дано има.....и дано започне да действа веднага де хахха. аз като не видя ефект от нещо и много бързо се отказвам Simple Smile

# 63
  • Мнения: 8
да...на кауфланд имаше и с ленено семе.реших да взема от него и пълнозърнест и да чм едновременно от двата.след колко време дойде ефекта от него при вас?

# 64
  • Мнения: 567
само от сусамов тахам след първия месец всяка сутрин на гладно по 1 с.л.

# 65
  • Мнения: 1
Момичета, вижте какво намерих, някой ползвал ли го е и мислите ли, че ще има ефект?
http://www.biomagazin.org/ugolemqvane-na-busta

# 66
  • софия
  • Мнения: 756
Аз го намерих комбинирано сусамов тахан с ленено семе http://balcho.bg/bg/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D … 0%B5%D0%BC%D0%B5/
Simple Smile

този тахан го има в магазините за подправки..около 5,00лв е кутията

# 67
  • Мнения: 0
Момичета купих днес от Кауфлант тахан с ленено семе   за 4.50 лв. ura  .Но да ви кажа  вкусът му е ужасен  Sick   ...е ще го ям де  Laughing  .Надявам се че следващия път ще мога да се похваля с положителен резултат  Praynig   
 

# 68
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
само от сусамов тахам след първия месец всяка сутрин на гладно по 1 с.л.

Как само по 1 с. л.? Аз ям по 2-3 с. л. смесени с мед и ако мога и по повече ще ям ама го кътам да ми стигне за по-дълго време. Laughing Освен това мога да ви препоръчам да хапвате и сурови ядки. Наистина има ефект, поне при мен. Сурови слънчогледови семки, бадеми, орехи, кашу. Доколкото знам и чесънът помага, които обича. Mr. Green

# 69
  • Мнения: 567
Аз си купувам от този най-изгоден е:
http://bglotos.com/Здравословни-храни/Масла-и-тахани/Пълнозърнест-суров-сусамов-тахан-Тръндеви-700-гр
Първия месец хапвах сутрин мед+тахан+канела.После започнах да си правя палачинки от 3-4 белтъка(1 жълтък),мляко,овесени ядки и малко пълнозър.барашно .Тази палчинка с мед,тахан и канела е превъзходна закуска и за най-големите спортисти Simple Smile засища и е отличен източник и на белтъци.

# 70
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета   bouquet
Изчетох и трите ви теми и до колкото разбирам сте най-доволни от тахана и хомеопатия, нали? Да питам тези, които забелязват увеличение на бюста - напълнявате ли и в други части на тялото?

# 71
  • Мнения: 567
Аз съм трениращ човек и не съм показател,но откакто започнах хомеопатия определено съм качила на мускулна маса,защото тренирам с тази цел.Струва ми се че няма начин ако качиш повече от 3 см на бюст да не качиш 1 см на ханш,но това е индивидуално всеки е различен организъм с различен метаболизъм. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 0
Ще споделите ли тези на които им е подействал тахана и хомеопатията ,чувствате ли напрежение в гърдите  newsm78? и колко време след приема ?  newsm12

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте,много ми стана интересна темата и се вкл. в списака на пробващите какво ле не,,,Тъй като мненията са много различни ще пробвам и аз пък каквото стане.Тази седмица започвам с Барита,Себал И Ликоподиум+ чай от сминдух + крема на билка  Simple Smile ако имам успех ще ви информирам.
Само искам да попитам има ли някои които да е напълнял в слествие от тези хомеопатични,защото не съм готова на всичко за голям бюст??

# 74
  • Мнения: 567
Аз почувствах напрежение още след пъравата седмица,първите два месеца беше почти постоянно напрежението в гърдите.Сега в четвъртия месец усещам вече съвсем малко,затова си мисля след като приключи да почина малко от прием на  хомеопатията и после пак да направя още един курс.Но определено дозата от 5 гранули sabal на ден не е достатъчна,особено за жени над 30г.Все пак с годоните нивота на естроген намалява, а той е осн,виновник за увеличването. Simple Smile

maryne aко сложиш 5 см на бюст би ли прежалила 1 см на ханш,които с упражнения и хранене  би могла да свалиш винаги?!Нали знеш че безплатен обяд няма! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт