Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 477
  • 753
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Вече 17-18 дена пия хомеопатия и ям сусамовия тахан със лен по две лъжици ,но явно на мен нищо не може да ми помогне smile3518 .Мисля да изпия хомеопатията която ми е останала и да ги спирам Sad .Тахана ще продължа да си го хапвам (отваря ми апетита,а аз искам някое друго килце да кача Laughing) Ще си купя  червена детелина да пробвам , нямам големи надежди Cry ,но ще пробвам  Naughty

# 106
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile искам да помоля тези от вас, които вземат хомеопатия да ме посъветват каква комбинация да взимам. Аз започнах да пия Chimaphila umbellata  и Sabal Serrulata и като чели има ефект - гърдите ми са малко по-твърди. Тези двете достатъчни ли са или да включа и друго? Мисля да започна й  Licpopdium, но малко се притеснявам от изпотяването, защото и сега се потя доста.
Ситуацията ми е следната - имам хормонален дисбаланс - свръх производство на тестостерон, изразява се само козметично  - имам мъжки тип окосмяване тоест по гърдите, корема, лицето. Гърдите ми се смалиха доста, но не мисля че са атрофирали, по-скоро са малки и меки, запазиха си формата, не са увиснали. Нямам проблям с яйчниците и кожата. Раждала съм и кърмих, така че нямам атрофия на млечните жлези.
Просто искам пак да се изпълнят Laughing и ако може космите малко поне да опадат  Embarassed
Четох доста от това, което сте писали, но ми е трудно да се ориентирам.
Дайте съвет.
Благодаря ви предварително.

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 20:48 от Alisna

# 107
  • Мнения: 567
Alisna препрочети пак линка за хомеопатията и виж кое на теб ти е най-подходящо,повярвай ти най-добре ще прецениш според описанието.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
Трябва да се насочиш към недоразвити гърди явно.Това което аз съм пила може на теб да не ти действа.

# 108
  • Мнения: 0
Прекалено много станах раздразнителна ,най малкото и избухвам .Струва ми се че от както пия хомеопатията  Confusedдали е възможно newsm78.Като се прибера в къщи  smile3511 пък няма основателна причина  Cry

# 109
  • Мнения: 567
Възможно е и на мен така ми действаше.Станах много раздразнителна!

# 110
  • Мнения: 0
Тогава няма да чакам да свършат , а моментално ги спирам защото не се отразява добре на околните Mr. Green

# 111
  • Мнения: 4
Чувала съм, че Wild Yam Extract помага за уголемяването, ако някоя от Вас го е пробвала да сподели Simple Smile

# 112
  • Мнения: 6
Чувала съм, че Wild Yam Extract помага за уголемяването, ако някоя от Вас го е пробвала да сподели Simple Smile
аз съм го пробвала но без резултат.Явно при мен не помага. Аз искам да попитам момичетата, които пият хомеопатия , как са при тях резултатите? Аз вече  4 мес вземам хомеопатия но без особен резултат.

# 113
  • Мнения: 567
Чувала съм, че Wild Yam Extract помага за уголемяването, ако някоя от Вас го е пробвала да сподели Simple Smile
аз съм го пробвала но без резултат.Явно при мен не помага. Аз искам да попитам момичетата, които пият хомеопатия , как са при тях резултатите? Аз вече  4 мес вземам хомеопатия но без особен резултат.
Увеличи дозата!

# 114
  • Варна
  • Мнения: 19
момичета спирам с хомеопатията- при мен нямаше никакъв ефект  Sad от близо 3 месеца я пих, след първия месец увеличих сабал 2 по 5 гр. но не видях ефект.ще пробвам нещо друго, но не съм решила още какво точно  newsm78

# 115
  • Мнения: 6
Чувала съм, че Wild Yam Extract помага за уголемяването, ако някоя от Вас го е пробвала да сподели Simple Smile
аз съм го пробвала но без резултат.Явно при мен не помага. Аз искам да попитам момичетата, които пият хомеопатия , как са при тях резултатите? Аз вече  4 мес вземам хомеопатия но без особен резултат.
Увеличи дозата!
Коя доза да увелича? Аз пия сабал по 5 гр два пъти на ден. Кое от др хомеопатични да увелича?

# 116
  • Мнения: 567
цвети ти какво точно пиеш?

# 117
  • Мнения: 6
цвети ти какво точно пиеш?
sabal  -2 пъти по 5 гр ,conium 9ch-1път по 5 гр, baryta 15ch -20 гр на седмица , lycopodium 30 ch -10 гр на седмица, също така си вземам и сусамовия тахан и си хапвам и ленено семе с кисело мляко

# 118
  • Мнения: 0
само ще ви кажа как лично чух аптекарка в една аптека да стои отвън докато пуши да обсъжда с приятелка Даколен-с тая реклама която му правят голяма-вика жената-толкова глупави жени има-изкупиха всичко и вярват на реклама,няма такова нещо дето ще уголеми гърдите!!не знам ,аз лично не съм пробвала нищо а само споделям какво чух

# 119
  • София
  • Мнения: 274
Здравейте, мен също тази тема много ме интересува, тъй като след раждане с качени 28 кг и след това свалени и една година кърмене, гърдите ми определено не са си на мястото. Искам да ви питам някой използвал ли е Фитаслимс бюст? мисля, че е нов продукт и затова няма още отзиви. Най-много ме интересува дали не се дебелее от него. Иначе аз правя упражнения за бюст и се мажа с крема на Ейвън (невидим сутиен) и моментно ми напомпват гърдите, колкото да изглеждат малко по-добре, но пропусна ли един ден са си пак същите.

Общи условия

Активация на акаунт