Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 483
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6
отдавна чета и досега само четях, но сега и аз си купих sabal 5, barita 15,sulfur 15,lycopodium 30 и ги почвам, защото и при мен положението е плачевно, ще споделям резултати след 2-3 месеца
взех и тахан и го смесих със смляно ленено семе, мед и канела, стана много вкусно, хапвам  сутрин по малко

# 136
  • Мнения: 6
отдавна чета и досега само четях, но сега и аз си купих sabal 5, barita 15,sulfur 15,lycopodium 30 и ги почвам, защото и при мен положението е плачевно, ще споделям резултати след 2-3 месеца
взех и тахан и го смесих със смляно ленено семе, мед и канела, стана много вкусно, хапвам  сутрин по малко
моля те кажи от къде си купи sabal 5, аз не мога да го намеря вече

# 137
  • Мнения: 6
от Бургас съм, мога да ти пратя по еконт няколко ако искаш  Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 274
здравейте, аз започнах витаслимс бюст преди 3 дни и още не мога да го коментирам, но съм доволна от гела на Ейвън невидим сутиен. някак ми понапълни гърдите и сега поне със сутиен мога да ги направя да изглеждат супер. само че ако не го ползвам 2-3 дни и ефектът изчезва. Ще ви пиша за витаслимс като мине още малко време.
За този ли става дума? http://prodavalnik.com/gel-za-styagane-na-byusta-avon-solutions- … rm-bust-i15438873

да, същия. преди месец беше обявен за последен път в брошурата и сега са пуснали някакъв нов.

# 139
  • Varna
  • Мнения: 159
Здравейте! През последната седмица изчетох всички теми и постове от-до! От няколко дена ям сусамов тахан. Купих си от Кауфланд комбиниран сусамов тахан с ленено семе, но допълнително си взех и семена от лененото семе. Смлях половин пакетче (ок.50гр.) в кафемелачка и го разбърках с тахана и малко мед. Даже ми е вкусно като го хапвам, все едно е халва. Мисля да започвам и хомеопатията. Аз имам хубаво оформен и стегнат бюст, но ми се иска да порасне с 1 размер на чашката. Сега нося 70B, ако успея да стигна поне малко 70С ще съм много доволна. Не съм раждала, нямала съм увеличение и после спад, просто искам малко повече обем. За това се ориентирах към тези хомеопатии, които са за недоразвити гърди (така го разбирам аз поне, че е подходящо за мен). Спряла съм се на sabal , iodum, sulfur, lycopodium и barita. Сега гръдната ми обиколка е 83, пък да видим колко ще стане. Надявам се да имам успех!  Crazy

Започнали с хомеопатията. Има ли равитие в см за обиколката?

# 140
  • Мнения: 226
Ами за 2 седмици имам 1см. Не съм писала, защото исках да имам по-категоричен резултат и тогава. Преди няколко дни ми беше МЦ и действително бяха спаднали малко през това време и ми се уби ентусиазма от първоначалното изпъване - реших, че е било както винаги преди цикъл. Но веднага на следващия ден, след като ми свърши, отново бяха подути и адски болезнени! Да, има резултат, но смятам, че е още раничко за 100% положителен отговор! Ще видя следващата седмица как върви и може би ще увелича сабала! Ще се радвам и на други отзиви  Hug

# 141
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Betty Boop, от кои и по колко взимаш?

# 142
  • Мнения: 226
Sabal , iodum, sulfur, lycopodium и barita. От сабала по 5 на ден, а от другите по 10 веднъж в седмицата!

# 143
  • Varna
  • Мнения: 159
доста хапченца ми се виждат, макар че явно има резултат. Аз съм на контрацептиви и бюста ми е с перфектния размер 90 см , но кога правя почивка от един месец - всичко много се изменя. И се чудя да ли да пробвам хомеопатията - но ще видим Simple Smile

# 144
  • Мнения: 0
да споделя при мен как е  Grinning за 2 седмици  имам 1.5 см  в плюс , пия  sebal  2x 5  , baryata , lycopodium i sulfuf  x 10 един път в седмицата ям сутрин и сечер сусамов тахан с ленено семе . смятам да почна да пия сминдух на капсули но не знам дали може да се взима заедно с хомеопатия .  newsm78   ако някой знае моля да сподели  Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 567
Сминдуха няма да ти попречи на хомеопатията,но ефекта от него би бил след месци пиене а не след 2 седмици

# 146
  • Мнения: 567
Момичета искам да споделя следното.
След приема на хомеопатия близо 4 месеца имах увеличение на бюста 5 см, т.е. толкова се запазиха от 89см до 94см.След това започнах  да пия капки от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА по скоро като потдържащи и имам леко увеличение пак на бюста от 1.5 см освен това прибавих няколко капки и в крема за лице и около очи и наистина има антибръчков ефект Simple Smile

# 147
  • София
  • Мнения: 274
Здравейте, да ви напиша отзиви от Витаслим бюст. Спрях ги. За две седмици няма увеличение на гърдите (не съм и очаквала), устните ми малко се поувеличиха, но също така и бедрата и ханша. като килограми не съм напълняла, но видимо бедрата ми станаха по-широки и се оформиха бричове. Като цяло се чувствах подута и коремът ми беше като плондир, пък и имах главоболие (имах същото като ползвах противозачатъчни). Втори ден не ги пия и коремът ми започна да се нормализира. В рекламата им пише, че увеличават женствените форми, а какво по-женствено от широки бедра и ханш Close. Дано сега си върна старите форми, че то моето стана кон за кокошка.

# 148
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Момичета искам да споделя следното.
След приема на хомеопатия близо 4 месеца имах увеличение на бюста 5 см, т.е. толкова се запазиха от 89см до 94см.След това започнах  да пия капки от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА по скоро като потдържащи и имам леко увеличение пак на бюста от 1.5 см освен това прибавих няколко капки и в крема за лице и около очи и наистина има антибръчков ефект Simple Smile

Какви са тези капки? Може ли малко повече информация?

# 149
  • Мнения: 0
По 1 ч.л. от семена на лен, копър, сминдух и цвят от червена детелина
200 мл. вода

Семената се киснат една нощ. Добавя се червената детелина и се варят, докато се получи гелообразна каша, прецежда се и се добавят останалите съставки.

1 с.л. екстракционно масло от семена копър, получено от слънчогледово масло и семена на копър /може да добавите и само слънчогледово, или бадемово масло/
15 капки етерично масло от копър
15 капки концентриран течен екстракт от ПУЕРАРИЯ МИРИФИКА
3 капсулки витамин Е
10 капки Цитросепт

Разбивам с пасатор, за да стане хомогенна сместта. Съхранява се в хладилник.
Масажират се гърдите с кръгови движения сутрин и вечер. Гелът попива без да оставя мазни следи. Може да се използва и за изглаждане на бръчки по лицето. Гелът действа чрез съдържащите се фитохормони. Трябва да се използва минимум 3-6 месеца, за да има видим ефект. Може да се комбинира с прием на отвара от същите билки, за да се увеличи ефекта.

Сминдух - стимулира растежа на гърдата по два начина: имитира действието на естроген и стимулира производството на пролактин. Това са двата най-важни хормона за развитието на гърдите. Сминдухът безопасно и естествено стимулира растежа на тъканта в гърдите, за да станат гърдите по-големи и по-здрави. Сминдухът помага и за баланса на хормоните. Освен това стимулира сексулните стремежи, силно тонизира и изостря сетивата.

Копър - на второ място след сминдуха по съдържание на природни естрогени /естрагол, изофлавони/, които въздействат върху баланса на хормоните и размера на гърдите при жените. Семената от копър стимулират растежа на гърдите като имитират действието на естрогена и подпомагат производството на колаген.

Лененото семе - най-богатият източник на лигнани. Лигнаните са третата група фитоестрогени, които притежават естрогеноподобно действие за подобряване еластичността, плътността и формата на гърдите.

Червената детелина –има висока концентрация на четирите вида изофлавони – биоханин А, генистеин, дайдзеин и формононетин, които провокират растежа на гърдите.

Pueraria mirifica (Пуерария Мирифика)– съдържа фитоестрогени, изофлавони и изофлавонови гликозиди. Използва се за увеличение на размера и твърдостта на гърдите, стяга бюста и го предпазва от увисване, за изглаждане на стриите и бръчките, подобрява кръвообръщението, увеличава хидратацията на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт