Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 525
  • 753
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 567
Момочета това прочетохте ли внимателно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
както и темата поне от начало!!!

Да, Стаси, чета я по няколко пъти на ден. Аз съм комбинирала Сабал, Барита и Ликоподиум, плюс тахана. Приемам ги от седмица, но засега не усещам нищо, нито напрежение, нито дразнене.
Увеличи дозата на sabal два пъти дневно по 5 гранули!

# 166
  • Мнения: 226
Да се похваля, че за 25 дена имам 3см  Crazy След първата опаковка на сабала ги увеличих по 10 на ден. Но аз ги вземам наведнъж, трябва ли да са на 2 пъти по 5  newsm78 Иначе таханчето си го хапвам здраво, но нямам нищо на дупето, а ми се искаше  Sad Аз и по принцип имам много лош режим на хранене де, по веднъж на ден вечер та нищо чудно... Но поне с обиколката напредвам  Laughing

# 167
  • Мнения: 185
Момичета, разглеждах по отделно показанията на различните хомеопатични, които ползвате, но в нета не видях това им предназначение, дали да не посетя първо хомеопат и дали на някой са предписани от такъв? Само да кажа, че съм изчела и двете предни теми и тази Simple Smile

# 168
  • Мнения: 2 621
Момочета това прочетохте ли внимателно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692573.0
както и темата поне от начало!!!

Да, Стаси, чета я по няколко пъти на ден. Аз съм комбинирала Сабал, Барита и Ликоподиум, плюс тахана. Приемам ги от седмица, но засега не усещам нищо, нито напрежение, нито дразнене.
Увеличи дозата на sabal два пъти дневно по 5 гранули!


От самото начало пия по 2 пъти дневно от Сабала, може би ми трябва малко повече време, но съм на 25 и съм пила антибиотик преди 2 месеца.

# 169
  • Мнения: 567
Betty Boop по принцип се взима два пъти дневно по 5 гранули, но щом имаш резултати в този режим продължавай така.

Laura De Montignac
много  е важно при прием на хомеопатия в какво състояние в организма ти за да подейства .Направи си пречистване на организма и хомеопатията има шанс да подейства.

elisakara за това приложение на хомеопатията трябва да разгледаш чужд,сайтове.За хомеопат и аз съм любопитна за такъв, който обаче има опит в тази насока.В Бургас открих един който каза че имал няколко такива пациентки,Д-р Димитров,но аз не съм го посетила защото съм от Варна и така не се организирах да отида до Бс спрецилно за това.



# 170
  • Мнения: 2
Здравейте:) Реших и аз да се включа, за да се похваля. Аз пия сминдух на капсули. Взимам 2х2 капсули.Още първата седмица усещах ужасна болка при допир. Преди обиколката ми беше 87 см., а сега е 90см Simple Smile И най-важното е, че все още не съм изпила първата си опаковка

# 171
  • Варна
  • Мнения: 19
здравейте момичета, аз от няколко седмици пия тези капсулки и от няколко дни усещам някакво странно напрежение в бюста, не знам дали си внушавам но сякаш косъмчетата по ръцете ми станаха по-малко забележими, намаляха ми и пъпките по лицето Simple Smile дано скоро да мога да се похваля и с някой друг сантиметър върху бюста.

# 172
  • Мнения: 51
Виж ти и аз ще ги пробвам.
До сега бях на хомеопатия, все още съм всъщност, трайни 5 см.бележа. Ще я попия още 2-3 месеца, но от сега се озъртам за в почивката какво да пия.

# 173
  • Мнения: 567
Браво tanya напредваш Simple Smile

# 174
  • Мнения: 185
Виж ти и аз ще ги пробвам.
До сега бях на хомеопатия, все още съм всъщност, трайни 5 см.бележа. Ще я попия още 2-3 месеца, но от сега се озъртам за в почивката какво да пия.

Уау, сериозно ли 5см Embarassed, браво! Колко време пи хомеопатията, и колко време задържаш тези 5см. Още днес ще си ги  взема, че лятото иде!

# 175
  • Мнения: 51
Два месеца. Да ти кажа ли какво пия: Sabal serulata 5 CH - по 10 гранули, conium mac 9CH по 5 гранули, Chimaphila umbellate 9СН - 10 гранули, - Lycopodium 30 CH – по 10 гранули седмично, Iodium 15CH   - по 10 ганули седмично и baryta carbonica 15ch -20 гр на седмица. И да не забравя сусамовия тахан и лененото семе.
Специално за хомеопатията прочети на  stasy_f постовете, много подробно е описала.

# 176
  • Мнения: 185
Два месеца. Да ти кажа ли какво пия: Sabal serulata 5 CH - по 10 гранули, conium mac 9CH по 5 гранули, Chimaphila umbellate 9СН - 10 гранули, - Lycopodium 30 CH – по 10 гранули седмично, Iodium 15CH   - по 10 ганули седмично и baryta carbonica 15ch -20 гр на седмица. И да не забравя сусамовия тахан и лененото семе.
Специално за хомеопатията прочети на  stasy_f постовете, много подробно е описала.
Мерси за отговора, аз прочетох какво пиеш, писала си в по предни постове! Радвам се че си постигнала  този успех!

# 177
  • Мнения: 51
Чак да не повярва човек, но съм много доволна

# 178
  • Varna
  • Мнения: 159
здравейте момичета, аз от няколко седмици пия тези капсулки и от няколко дни усещам някакво странно напрежение в бюста, не знам дали си внушавам но сякаш косъмчетата по ръцете ми станаха по-малко забележими, намаляха ми и пъпките по лицето Simple Smile дано скоро да мога да се похваля и с някой друг сантиметър върху бюста.


от къде го купи - ГизА?

# 179
  • Варна
  • Мнения: 19
здравейте момичета, аз от няколко седмици пия тези капсулки и от няколко дни усещам някакво странно напрежение в бюста, не знам дали си внушавам но сякаш косъмчетата по ръцете ми станаха по-малко забележими, намаляха ми и пъпките по лицето Simple Smile дано скоро да мога да се похваля и с някой друг сантиметър върху бюста.


от къде го купи - ГизА?
оттук http://www.silabg.com/bg/14600-BIOVEA-Pueraria-MirIfica-500mg--100-Caps-.html

Общи условия

Активация на акаунт