Бременните, сладкото и соленото :)

  • 1 711
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
     До 6 месец ядях само солено и кисело, след 6 месец започнах да ям сладко. Двама лекари казаха ,че ще си имам момченце.!!! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 302
           в началото на бременността ми налитах само на соленко и киселко, а към средата и края - само на сладичко. Имам момченце, какъв ли извод може да се направи ?! Crazy
И аз бях така!  Simple Smile Една позната обаче,  също налиташе на солено и кисело в началото (за края незнам), пък роди момиче  Wink

# 17
  • Мнения: 6 472
И с двете бременностти сладко не ми се е ядяло изобщо. От шоколад направо ми се драйфаше. Имам 2 момичета Grinning

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
В началото на бременността налитах повече на сладко и мляко, а към края налитах на солено и особено на месо. Иначе винаги съм  обичала кисело и редовно си хапвам. Имам момче, а всички в началото казваха момиче.

# 19
  • Мнения: 3 929
При мен се получи точно така. През цялото време налитах на солено и се роди момче. Не знам, може да е съвпадение.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Откачах за сладко, особенно след 7 месец, а по принцип никога не съм обичала сладко- в годината по 1 вафла дали имам изядена newsm78
Момче е

# 21
  • Мнения: 46 509
Вкусът ми не се промени въобще, родих момиче, не мисля, че има връзка.

# 22
  • Мнения: 1 425
А тези, които налитат на кисело? Mr. Green
Ами те ще родят БЛИЗНАЦИ, а може и ТРИЗНАЦИ  Mr. Green
Аз налитах на сладко и на домати. Умирах за домати, макар, че бях бременна през зимните месеци, а тогава доматите са ужасни, но ми се ядяха. Родих момиченце - Виктория

# 23
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не, не е вярно, аз налитах на сладко, а имам момче

# 24
  • Мнения: 666
 И през двете бременностти нагъвах сладко като за световно и родих момчета , по думите на твоите роднини трябва да съм родила май момичета

# 25
  • Мнения: 5 391
Май бабини деветини са това според мен

# 26
  • Мнения: 270
Не знам дали има връзка, но аз когато бях бременна умирах за солено и кисело. Родих момченце.

# 27
  • Мнения: 270
това важи по-скоро, ако си яла солено преди да забременееш, че има по-голяма вероятност да родиш момче ... има си научно обяснение Grinning

това ми звучи по-логично-преди да забременея бях на диета 4-5месеца и не ядях сладко,без което по принцип не мога.След като забременях първите 3 месеца ми де гадеше и не съм яла сладко,но от там насам -ям сладко като за световно.незнам дали има връзка но според ехографа очаквам МОМЧЕ

# 28
  • Мнения: 6 155
През цялата бременност налитах на солено и кисело, дори на морето си купувах кисели краставички #Crazy Момче е  Wink

# 29
  • Мнения: 252
това важи по-скоро, ако си яла солено преди да забременееш, че има по-голяма вероятност да родиш момче ... има си научно обяснение Grinning

Да и това съм го чувала, ако искаш да  имаш  момиче трябвало да се яде  повече  сладко преди да забременееш , а ако искаш  момче -повече солено Simple Smile
Това съм го чувала  от  един приятел, който е  лекар, не е гинеколог, той се занимава с  отделителната система, бъбреци тн ...
Та  той ми беше  казвал, преди врмеме , когато  жена  му беше  бременна, че храната се  отразявала на средата на  матката, тоест ако ядеш повече солено средата ставала киселинна и y-сперматозоидите  издържали повече  от x или ставали по подвижни, едно от двете!! Simple Smile и обратното , ако ядеш  повече сладичко средата е основна и x-сперматозоидите издържали повече  Simple Smile

Ако това е  вярно, не  ми помага особено да гадая за  пола, защото аз забременях повреме  на празниците по нова година , а  тогава ядох  бая  неща и сладки и солени Simple Smile

Е, ще си чакам спокойно докато се види  на видеозона  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт