Какво давате при кашлица?

  • 5 502
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
Вече не знам за кой път голямата започва да кашли тая зима. Какво давате - чай, сиропчета???? Искам да я спра по-навреме, ако може. Praynig

# 1
  • Мнения: 1 214
Чай от лайка,мед и сиропа на д-р тайс.

# 2
  • Мнения: 666
Давам бронхиален чай на ХИП , сироп за кашлица Hustagil и мажа гърдичките с мас против простуда Hustagil можеш да пробваш и бабината рецепта на един вестник надупчен с игла- изрязн с размера на гърдичките на детето слагаш или мас със сода или мед и сода , макар четази рецепта е по- скоро за отхрачване при бронхити и пневмонии

# 3
  • Мнения: 694
Аз да не ви казвам тази зима що количество сироп изпи това дете.

При нея забелязах, че Мукосолван-а и помага. Бронхиален чай на Хип. Мажа и гърдичките с Пулмекс бебе. Сега и смених сиропа с Хустагил, за да видя как ще е с него.

# 4
  • Мнения: 8 769
Зависи каква е кашлицата. Проспана е хубав за суха кашлица. Давала съм и Стодал, Хустагил.
Чай от лайка, мащерка.
Посъветвай се с педиатъра си.

# 5
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Зависи  от  вида  на  кашлицата  ,ако  е  суха още  в  началото  давам Hustagil (много съм доволна  от  него ) ако  обаче е мокра  съм  давала  Ambroksol веднъж лятото. Миналия месец когато  малкия беше болен GP-то  му изписа  някакъв  нов сироп ERDOMED  за  два  дена спря и кашлица  и сополи.

# 6
  • Мнения: 63
здравейте
ще бъдете доволна АЦЦ

# 7
  • Мнения: 32
При суха кашлица - Стодал, при влажна - Мукосолван и Димекс (от скоро). АЦЦ при мен действа(на прахчета), но на нея сиропът - не!

# 8
  • Мнения: 65
изцеждам сока на 1 малка главичка лук, смесвам го с 1 чаена лъжичка мед и давам по 1 чаена лъж. на 10-15 мин., докато свърши. досега е действало безотказно.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 241
ХУСТАГИЛ.
АЦЦ 200 помага бързо и сигурно, но не се препоръчва за деца, има много странични действия.

# 10
  • Мнения: 1 181
Проспан и Мукоплант

# 11
  • Мнения: 3 777
Стодал

# 12
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
аз правя следното: карамелизирам 1 ч.л. захар и след това добавям прясно мляко. Моя син много го харесва и да ви кажа съм видяла ефект когато кашлицата му е суха! Иначе съм доволна от сиропа Флудитек!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 389
изцеждам сока на 1 малка главичка лук, смесвам го с 1 чаена лъжичка мед и давам по 1 чаена лъж. на 10-15 мин., докато свърши. досега е действало безотказно.
    Аз това съм го пробвала и имаше много бърз ефект, при суха кашлица без температура.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 621
Сироп на д-р Тайс, Проспан, Стодал, различни билкови чайчета, веднъж и капки Синекод ни изписаха, ама нещо не видях ефект от тях.

Общи условия

Активация на акаунт