а крем за околоочен контур?

  • 10 849
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Искам да си взема крем за околоочен контур и имам няколко изисквания:
* да не е гел (имам, на прочетох че не е достатъчен за зимата)
* да е овлажняващ, подхранващ, против тъмни кръгове (но без да е покривен) и да не е за появили се вече бръчки (т.е. да предпазва от появата им)
* да е около 10лв за 12/15мл (хич не държа да е едно кило, наясно съм колко са икономични)
отворена съм за всякакви идеи без такива от типа: "използвам Шанел, струва - примерно - 80лв, супер е, струва си парите". Сигурно е така, но аз толкова не мога да си позволя Money

# 1
  • София
  • Мнения: 6 752
С интерес ще следя темата!!!!

# 2
  • Мнения: 160
опитай на l'Oreal  - не са скъпи, има няколко вида и качеството е добро, според мен.

# 3
  • Мнения: 666
опитай на l'Oreal  - не са скъпи, има няколко вида и качеството е добро, според мен.

# 4
  • Мнения: 1 250
Аз пак да си кажа  Mr. Green  Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

# 5
  • Мнения: 289
  Medobalm е много хубав, овлажнява чудесно, но в момента не мога да си спомня дали е и за тъмни кръгове. Продава се в аптеките на цена от 7-8лв.

# 6
  • Мнения: 5 577
Аз пък имам български за 4 лв и съм изключително доволна.  Peace

# 7
  • Мнения: 191
аз ползвам на Vichy и сам си доволна от него Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Medobalm е много хубав, овлажнява чудесно, но в момента не мога да си спомня дали е и за тъмни кръгове. Продава се в аптеките на цена от 7-8лв.

И аз съм с него.

# 9
  • Мнения: 614
Аз пак да си кажа Mr. Green Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

 Дай малко инфо за Нивеа, доволна ли си...цена...за каква възрастова група е (аз съм на 25г. )благодаря предварително. Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 14:29 от diva_sliva

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Аз пак да си кажа  Mr. Green  Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly
е то аз като първия човек обясних, всъщност да предотвратява появата на бръчки, но да не е от тези дето заглаждат вече появили се такива (за по- млада кожа)

# 11
  • Мнения: 515
Предлагам ти да се поинтересуваш и от марката Ив Роше (Yves Rocher). Козметиката им почти изцяло разчита на природата ( растенията). Затова си мисля, че техният околоочен контур ще предотвратява появата на бръчки. Освен това, доколкото си спомням, специално за бръчките имаше различни серии, в зависимост от възрастта...

Исках да пратя и линк, но не можах да намеря нищо за околоочен контур. Успях да намеря само козметичният център в София.

# 12
  • Мнения: 1 250
Аз пак да си кажа  Mr. Green  Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly
е то аз като първия човек обясних, всъщност да предотвратява появата на бръчки, но да не е от тези дето заглаждат вече появили се такива (за по- млада кожа)
Не знам как да го кажа...,но ако си на 17 е редно да ползваш кремчета, които предотвратяват ранната поява на бръчки, но ако си минала 25-те няма смисъл от такива кремчета, вЕрвай ми  Peace и сама си прецени

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Medobalm е много хубав, овлажнява чудесно, но в момента не мога да си спомня дали е и за тъмни кръгове. Продава се в аптеките на цена от 7-8лв.

И аз съм с него.

Крема е много хубав по думите на мои 2 приятелки, които го ползват.
На мен кремчето ми наприли лишеи около очите, явно имам непоносимост към някоя съставка. Подарих го на снаха ми, която също е много доволна.
Аз си го купих от аптеката на Поморина в Славейков за 8лв.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
оооооооо Ванеса, аз съм на 30, но имам съвсеееееем лекички мимически бръчки. Както се досещаш не става въпрос само за възраст, но и за кожа. Моята пък си има куп други недостатъци Tired
това може да е полезно на някой:
Danissa79 и cacadu, моля ви дайте ми повече инфо за околоочния Ройбос Praynig. Крем ли е или гел и за кокво пише че е (превантивна мярка против бръчки, за заглаждане на появили се вече такива, хидратация, подхранване...?) и колко парички е
Янче, тъй като си пазя опаковката от околоочния с ройбос Flutter, цитирам:
Активни съставки:
-Екстракт от 100% чист ройбос, със супер качество, притежаващ силно хипоалергенно и антиоксидантно действие.
-Златни перли с вит.Е
Действие:
-Видимио намалява подпухването и тъмните кръгове под очите
-Хидратира очния контур и директно третира фините линии, кожата е отново гладка и еластична
-Неомазняващ, свеж и лек, бързо де абсорбира от кожата
Аз съм доволна, наистина попива, така че сутрин потупвам, мажа се с дневния за лице, докато се среша и пооправя , вече мога да се гримирам.
От Халите си го взех-2.85 лв Hug

# 15
  • Мнения: 1 250
Аз пак да си кажа Mr. Green Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

 Дай малко инфо за Нивеа, доволна ли си...цена...за каква възрастова група е (аз съм на 25г. )благодаря предварително. Simple Smile

Темета е малко по-обширна, тъй като има кремчета за различните възрастови групи. Ема дневни хидратиращи кремчета с хидрамин за трите вида кожа + нощен регенериращ на база - 7,74лв. Има с Q10 п/в бръчки с възрастова цел 25+ на цени от 11,90 до 15лв, има с креатин п/в ранно стареене на кожата дневен и нощен на цени 16-17лв и за да не разводнявам повече темата - този с вит С не е за изпускане 10години по-млада кожа, но той е за 35+ на цена 18лв. Ако нещо по-конкретно те интересува пиши на лични

# 16
  • Мнения: 3 777
Орифлейм - зеленият крем - Виж и повярвай.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
 Нивеа Q10  отговаря донякъде на условията ти -

цитирам от каталога на Нивеа:

"...стимулира естественитеенергийни процеси на кожата.Намалява бръчките и тъмните кръгове и успокоява деликатната зона около очите.Цена 14,29 лв-15 мл"

а това е от книжката на Виши:

"Myokine-Видимо изглажда кожата след 21 год. възраст

Myokine за околоочния контур - коригираща грижа против бръчки за зоната около очите"

# 18
  • Мнения: 54
Съвсем наскоро си взех на талодерма крем за околоочния контур, води се нощен и го дават и против тъмни кръгове. Няколко пъти съм го ползвала и не мога още да говоря за някакъв ефект. На мен са ми голям проблем сенките под очите, ама все още си стоят. Иначе за този крем специално - като консистенция, аромат и състав, ми допада.

# 19
  • Мнения: 1 616
Орифлейм - зеленият крем - Виж и повярвай.


Аз в момента ползвам точно този, но все още не мога да се похваля с резултати. Слънце, ако го ползваш по-отдавна, разкажи какъв е ефектът?

# 20
  • Мнения: 2 407
Нивеа-визаж q10 plus. Доволна съм. мисля че е около 12 лв.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярвате или не, околоочният на Дева също не е лош и, както се сещате, е направо без пари Grinning

# 22
  • Мнения: 46 403
За околоочен ползвам само Лореал  Peace

Вярвате или не, околоочният на Дева също не е лош и, както се сещате, е направо без пари Grinning

Аз изхвърлих един, такова лютене, сълзене и парене не мисе е случвало, писах във форума и още няколко майки изреваха със същото оплакване, мина ми след 3-4 дена ад!

# 23
  • Мнения: 5 312
За един празник ми бяха подарили една серия козметика на Регал.От крема за лице на бях впечатлена,но много ми хареса околоочният крем.Попива бързо.Овлажнява добре без да оставя мазен филтър.Сестра ми и тя си купи такъв,струва около2.00-3.00лева.
В момента имам крема на Нивея за сенки около очите.Не е лош.Струва около 10.00лева от Метро.

Чувала съм добри отзиви за околоочните кремове на Клинианс и Медобалм,но аз не съм ги ползвала.

Успех в избора. Peace

# 24
  • sofia
  • Мнения: 482
Ив Роше - розовкия. Струваше 16 лв.
Само да вметна, че Миокин за тази цел е между 30 и 40 лв.

# 25
  • Мнения: 614
Аз пак да си кажа Mr. Green Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

 Дай малко инфо за Нивеа, доволна ли си...цена...за каква възрастова група е (аз съм на 25г. )благодаря предварително. Simple Smile

Темета е малко по-обширна, тъй като има кремчета за различните възрастови групи. Ема дневни хидратиращи кремчета с хидрамин за трите вида кожа + нощен регенериращ на база - 7,74лв. Има с Q10 п/в бръчки с възрастова цел 25+ на цени от 11,90 до 15лв, има с креатин п/в ранно стареене на кожата дневен и нощен на цени 16-17лв и за да не разводнявам повече темата - този с вит С не е за изпускане 10години по-млада кожа, но той е за 35+ на цена 18лв. Ако нещо по-конкретно те интересува пиши на лични

 Мерси много Wink мисля да си купя цялата серия на Нивеа, за лице, тяло...и сабирам впечатления.

# 26
Може ли някой да ми предложи околоочен крем за по млада кожа , аз съм на 18 години ??

# 27
  • Мнения: 5 622
Моята кожа е много суха и за съжаление не става с какъв да е крем. Трябва да е точно от тези, за които ти казваш, че не искаш да ти ги препоръчват  Confused

# 28
  • Мнения: 1 616
Може ли някой да ми предложи околоочен крем за по млада кожа , аз съм на 18 години ??

Според мен за млади момичета като теб са най-подходящи гелчетата за околоочен контур, защото са леки и с овлажняващ ефект. За съжаление не мога да ти препоръчам марка - знам, че Орифлейм имат такива, ако се не лъжа от серията Алое. Иначе за противобръчкови още ти е рано да мислиш... Wink

# 29
  • Мнения: 5 622
Може ли някой да ми предложи околоочен крем за по млада кожа , аз съм на 18 години ??

Според мен за млади момичета като теб са най-подходящи гелчетата за околоочен контур, защото са леки и с овлажняващ ефект. За съжаление не мога да ти препоръчам марка - знам, че Орифлейм имат такива, ако се не лъжа от серията Алое. Иначе за противобръчкови още ти е рано да мислиш... Wink


Аз преди години ползвах гелчето на Виши за околоочен контур. Вътре с лазер има направени едни черти(като ориентир го казвам това)

# 30
  • София
  • Мнения: 5 599
Да се абонирам и аз за темата!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз съм пробвала много околоочни кремчета/гелчета, включително и този на Талодерма с ройбос. Даже в момента се намазах с него, че ме подсетихте. Обаче съм  най-доволна от гела на Орифлейм от серията Алое /май го спряха обаче  newsm78 или бъркам?/.
Когато вечерта съм се намазала с него на сутринта много си харесвам очите като се гримирам, стяга се кожата някакси, няма подпухване.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Аз съм пробвала много околоочни кремчета/гелчета, включително и този на Талодерма с ройбос. Даже в момента се намазах с него, че ме подсетихте. Обаче съм  най-доволна от гела на Орифлейм от серията Алое /май го спряха обаче  newsm78 или бъркам?/.
Когато вечерта съм се намазала с него на сутринта много си харесвам очите като се гримирам, стяга се кожата някакси, няма подпухване.
спряха на Ейвън, на Орифлейм го имаше със сигурност поне до преди месец-два. И аз предочитам гелчетата и определено нямам нужда все още от кремове, а не съм с млада кожа Flutter
доволна съм от всички гелове, а вече съм ползвала поне 5-6 вида и само един крем който ми лютеше на очите #Crazy

# 33
  • Мнения: 99
Горещо препоръчвам околоочното кремче и гелче с Ройбос на Talloderma  Heart Eyes миришатат страхотно, попиват моментално и са идеална основа за грим. А и цената им е около 3лв.

# 34
Благодаря ви много че ми отговорихте толкова бързо Simple Smile
 На мен не ми трябва нещо п/в бръчки,още е много ранно за това Wink Искам само нещо лекичко за хидратиране, не мога да използвам крема който използвам за лицето,защото е лечебен (за акне)...
Мисля да пробвам на Орифлейм гелчето... newsm78 или да почакам още малко за други мнения Rolling Eyes...

# 35
  • Мнения: 4 076
козметика на Регал.много ми хареса околоочният крем.Попива бързо.Овлажнява добре без да оставя мазен филтър.
Доколкото си спомням,съставките му бяха доста агресивни.

# 36
  • Поморие
  • Мнения: 162
опитай новия anew cilinical eye lift  на  AVON който има 2 части -1 бяла за под очите и 2- розов гел за клепачите. АЗ СЪМ ДОВОЛНА-и в момента е на промоция- 17лв

# 37
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 577
    Мами и аз искам помощ от вас Praynig
    Трябва ми крем за около очите,който да ги успокоява от тъмни кръгове и подпухване.Досега не съм ползвала такъв крем и нямам представа какво да търся.И да се наспя и да не се наспя все си стоят тези неща.
     Не мога да разбера този крем за околоочен контур само при гримиране ли се ползва или как!?Съжалявам за глупавите въпроси,но наистина нямам представа.

# 38
  • Мнения: 286
на Нивеа кю10;)

Общи условия

Активация на акаунт