а крем за околоочен контур?

  • 10 849
  • 38
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Искам да си взема крем за околоочен контур и имам няколко изисквания:
* да не е гел (имам, на прочетох че не е достатъчен за зимата)
* да е овлажняващ, подхранващ, против тъмни кръгове (но без да е покривен) и да не е за появили се вече бръчки (т.е. да предпазва от появата им)
* да е около 10лв за 12/15мл (хич не държа да е едно кило, наясно съм колко са икономични)
отворена съм за всякакви идеи без такива от типа: "използвам Шанел, струва - примерно - 80лв, супер е, струва си парите". Сигурно е така, но аз толкова не мога да си позволя Money

# 1
  • София
  • Мнения: 6 752
С интерес ще следя темата!!!!

# 2
  • Мнения: 160
опитай на l'Oreal  - не са скъпи, има няколко вида и качеството е добро, според мен.

# 3
  • Мнения: 666
опитай на l'Oreal  - не са скъпи, има няколко вида и качеството е добро, според мен.

# 4
  • Мнения: 1 250
Аз пак да си кажа  Mr. Green  Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

# 5
  • Мнения: 289
  Medobalm е много хубав, овлажнява чудесно, но в момента не мога да си спомня дали е и за тъмни кръгове. Продава се в аптеките на цена от 7-8лв.

# 6
  • Мнения: 5 577
Аз пък имам български за 4 лв и съм изключително доволна.  Peace

# 7
  • Мнения: 191
аз ползвам на Vichy и сам си доволна от него Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Medobalm е много хубав, овлажнява чудесно, но в момента не мога да си спомня дали е и за тъмни кръгове. Продава се в аптеките на цена от 7-8лв.

И аз съм с него.

# 9
  • Мнения: 614
Аз пак да си кажа Mr. Green Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

 Дай малко инфо за Нивеа, доволна ли си...цена...за каква възрастова група е (аз съм на 25г. )благодаря предварително. Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 14:29 от diva_sliva

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Аз пак да си кажа  Mr. Green  Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly
е то аз като първия човек обясних, всъщност да предотвратява появата на бръчки, но да не е от тези дето заглаждат вече появили се такива (за по- млада кожа)

# 11
  • Мнения: 515
Предлагам ти да се поинтересуваш и от марката Ив Роше (Yves Rocher). Козметиката им почти изцяло разчита на природата ( растенията). Затова си мисля, че техният околоочен контур ще предотвратява появата на бръчки. Освен това, доколкото си спомням, специално за бръчките имаше различни серии, в зависимост от възрастта...

Исках да пратя и линк, но не можах да намеря нищо за околоочен контур. Успях да намеря само козметичният център в София.

# 12
  • Мнения: 1 250
Аз пак да си кажа  Mr. Green  Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly
е то аз като първия човек обясних, всъщност да предотвратява появата на бръчки, но да не е от тези дето заглаждат вече появили се такива (за по- млада кожа)
Не знам как да го кажа...,но ако си на 17 е редно да ползваш кремчета, които предотвратяват ранната поява на бръчки, но ако си минала 25-те няма смисъл от такива кремчета, вЕрвай ми  Peace и сама си прецени

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Medobalm е много хубав, овлажнява чудесно, но в момента не мога да си спомня дали е и за тъмни кръгове. Продава се в аптеките на цена от 7-8лв.

И аз съм с него.

Крема е много хубав по думите на мои 2 приятелки, които го ползват.
На мен кремчето ми наприли лишеи около очите, явно имам непоносимост към някоя съставка. Подарих го на снаха ми, която също е много доволна.
Аз си го купих от аптеката на Поморина в Славейков за 8лв.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
оооооооо Ванеса, аз съм на 30, но имам съвсеееееем лекички мимически бръчки. Както се досещаш не става въпрос само за възраст, но и за кожа. Моята пък си има куп други недостатъци Tired
това може да е полезно на някой:
Danissa79 и cacadu, моля ви дайте ми повече инфо за околоочния Ройбос Praynig. Крем ли е или гел и за кокво пише че е (превантивна мярка против бръчки, за заглаждане на появили се вече такива, хидратация, подхранване...?) и колко парички е
Янче, тъй като си пазя опаковката от околоочния с ройбос Flutter, цитирам:
Активни съставки:
-Екстракт от 100% чист ройбос, със супер качество, притежаващ силно хипоалергенно и антиоксидантно действие.
-Златни перли с вит.Е
Действие:
-Видимио намалява подпухването и тъмните кръгове под очите
-Хидратира очния контур и директно третира фините линии, кожата е отново гладка и еластична
-Неомазняващ, свеж и лек, бързо де абсорбира от кожата
Аз съм доволна, наистина попива, така че сутрин потупвам, мажа се с дневния за лице, докато се среша и пооправя , вече мога да се гримирам.
От Халите си го взех-2.85 лв Hug

Общи условия

Активация на акаунт