"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 476
  • 802
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 058
Здравейте момичета, и аз съм от най-върлите фенова, но винаги гледам сериите със закъснение. Днес седнах "в точното време" пред тв и съжалих - децата толкова ме разсейваха, че изпуснах доста реплики, ще си я гледам пак на спокойствие...

Снимките, които Джаро получи май ще са някаква нова линия. Аз малко съжалявам, че Джаро изгуби позиции  Crazy Иво е точно представата ми за коравосърдечен ганстер  Confused в Джаро имаше стил.
Малко ми липсват сцените в бара от миналките сезони - този микроклимат, който имаше в "бандата", закачките, лафовете между тях. Сега е някак много "хард".
Изпуснах важен момент - когато Марто спаси Зори на "червен мотор" - Куката го видя, нали? И после не каза на Иво? А Марто уби ли онези, които я гонеха?
Слаб момент ми беше еиднствено как Марто се промъкна измежду охраната и никой не го забеляза, пък той наблюдава всичко  Whistling

Иначе Захари прави страхотен образ, толкова реалистичен, толкова емоции вкарва - уникален. Владо Пенев също, Куката ми е малко преигран на моменти, но е готин. А Косъма - сладур  Heart Eyes Тя и ролята му покрай бандитите е да отговаря за жените и музиката още от 1 сезон, та не е баш от най-свирепите главорези  Laughing

# 76
  • Мнения: 2 658
Ето я и тук (за който, като мен, не може да гледа от вбокс), много са бързи, супер:

http://www.youtube.com/watch?v=Dklw4lpKUAQ

И аз си ги гледам винаги вечер късно, на спокойствие, когато мога Wink

# 77
  • Мнения: 1 408
но междувременно влиза в съюз с Куката, за да се бори срещу Иво.
Куката ще се обърне срещу Иво? Но да,може би е логично,като се има предвид последният им разговор в тази серия. Започнаха да се разминават по някои въпроси.

# 78
  • Мнения: 2 658
О, те имат сериозни разминавания още от края на миналия сезон, които е логично да излязат наяве в някакъв момент, мислих си го това... Откакто Иво "се извиси", Куката сякаш опитва да е с него, но на моменти.. е свръх силите му и има.. душевна борба и борба на характери.

# 79
  • UK
  • Мнения: 1 334
https://www.youtube.com/watch?v=YV0PV99Ati8

трейлърът, от който не разбрах много  Grinning

# 80
  • Мнения: 538
А на журналистката каква ѝ е играта? Уж следя внимателно сериала, но нейната пълна промяна ми се губи.

# 81
  • Мнения: 1 211
Единственото, което разбрах от трейлъра е, че Зории бая е лапнала по Мартин и татко и не е съгласен.  Laughing
Ивака няма свърши хич добре, подозирам че в края на сезона ще го убият.

# 82
  • Мнения: 1 408
Сигурно.Вероятно ще се изправи срещу Джаро и ще го убият. Той оттук нататък освен трупове според мен няма какво да остави след себе си.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Какво ли видя Джаро на снимките накрая??

# 84
  • Мнения: 927
А на журналистката каква ѝ е играта? Уж следя внимателно сериала, но нейната пълна промяна ми се губи.
Да бе, в предишния сезон я представяха като много честна, позитивен персонаж, опълчи се на Джаро, за което яде бой, а сега изведнъж като някакъв тотално мръсен журналист, работи с охота за Джаро... Дано зад това се крие нещо, което не знаем, иначе става сериозна сценарна недомислица.

# 85
  • Мнения: 28
Стархотен епизод отново! Защо не снима близнаците "плъх-а" как отиват да трепят майката на Андонов и после да пусне лееекинко фотосите на Джаро..  Mr. Green   

# 86
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Стархотен епизод отново! Защо не снима близнаците "плъх-а" как отиват да трепят майката на Андонов и после да пусне лееекинко фотосите на Джаро..  Mr. Green   

Е, те близнаците убиха майката на Иво по заръка на Джаро, няма как такива снимки да го ядосат! ПО- скоро може да са снимки от срещата на Иво с Мартин!

# 87
  • Мнения: 324
Журналистката, Елица, се включи в играта на Джаро само с цел да го закопае. Много е хитра и страшно добре си играе играта.
Марто цъфна като рицар, защото следеше Зори. Дори малко късно се появи.  Но и на мен ми се стори странно как рокерчето остана незабелязано сред костюмарите  Wink

# 88
  • Мнения: 28
Стархотен епизод отново! Защо не снима близнаците "плъх-а" как отиват да трепят майката на Андонов и после да пусне лееекинко фотосите на Джаро..  Mr. Green  

Е, те близнаците убиха майката на Иво по заръка на Джаро, няма как такива снимки да го ядосат! ПО- скоро може да са снимки от срещата на Иво с Мартин!

 Да бе,  ама що не.. Ако има такава снимка как близнаците отиват по предназначение.. То веднага могат да го свържат с Джаро..  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 5 577
Във фб четох предположение, че Куката уби част от похитителите на Зори. Аз наистина видях Марто да стреля само по един, я някой по-набл#дателен да се произнесе  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт