Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
495-509 от 750 отговора

Swiss - Sofia

Zdraveite , znete lina4aloto na  iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia Smile
Цитирай

София

В Айвалък плажа е като на нашето море,със ситен пясък.Няма камъни и водата е кристално чиста Peace

Love Love Love страхотен, страхотен плаж, с едно уточнение, плажът е Саръмсакали/Sarimsakali и ако не сте с кола, трябва да сте сигурни, че хотелът е позициониран на този плаж.
Ето снимки от нета
https://www.google.bg/search?q=sarimsakali&hl=bg&client= … =1366&bih=616

Нещо за плажовете на Фетие и Чешме да ми кажете, аз още не съм определила към кой курорт се насочвам, за момента търся Плажа!

Абсолютно съм съгласна за плажа в Айвалък. Страхотен, истински плаж със ситен пясък. Няма нищо общо с плажовете в Кушадасъ. Били сме в хотел "Гранд Темизел" и той е разположен на самия плаж.
Цитирай

София (Възраждане)

Би ли дала повече инфо за Темизел, имали ли детска анимация например, би ли то препоръчала за почивка с дете?
Цитирай

Ние вече имаме резервация за Клуб Лакоста за 8.06 bowuu Вече четвърта година ще пътуваме с кола и това ,че е отдалечен не ни е проблем Naughty дано да сме доволни и да ни хареса....
Цитирай

Zdraveite , znete lina4aloto na  iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia Smile

Не се самозалъгвай, латински е това:
Hey, vos scitis principium mensis Junii quot gradus in Antalya?

Твоето е неграмотност в явен вид Smile
А колко градуса е юни месец в Анталия пише на която и да е метеорологична страница в мрежата....
Цитирай

Би ли дала повече инфо за Темизел, имали ли детска анимация например, би ли то препоръчала за почивка с дете?
Миналата година бяхме в съседен на Темизел хотел и ходихме да го разгледаме.На първа линия е,плажът е много хубав там,ситен пясък и плитка вода.Отвън хотелът изглежда много добре,басейните са много хубави,територията около него е добре поддържана.На пешеходно разстояние е от магазините и на около 7км от Айвалък.
Цитирай

Beyond the Frontiers

За район Бодрум - Кушадасъ - Мармарис виждам само Бодрум със самолет -http://www.teztour.bg/bg/spoDetails?tezId=4182415
Цитирай

И ние това лято ще сме в Кушадасъ - Аква фантасу - АИ
Моля посъветвайте ни каква валута най-добре да имаме: USD, EUR или TR лири?
Става дума за дребни разходи из хотела, екскурзии или града.
Мерси предварително
Цитирай

Varna, Bulgaria

Резервирах в Аква фентъзи,всичко хубаво,обаче малко ме смущават мненията,че от година на година качеството на храната спадало:(!!!!
Цитирай

И ние това лято ще сме в Кушадасъ - Аква фантасу - АИ
Моля посъветвайте ни каква валута най-добре да имаме: USD, EUR или TR лири?
Става дума за дребни разходи из хотела, екскурзии или града.
Мерси предварително

Аз лично винаги съм имала в себе си дребни банкноти в евро и монети в евро - например за пиколото за багажа - 2 евро, за камериерките първия ден - 5 евро, за сервитьорите, защото след първия бакшиш винаги ни намират места на открито, тъй като сме пушачи - на ден по 2-3 евро, за билети, ако ползваме долмуши - винаги са на цени 2 - 2,50 или може 1 евро - не знам за конкретния хотел и докъде се ходи. В магазините всички цени са написани в евро, така че няма проблем.
Цитирай

София

"Гранд Темизел" като хотел е много хубав. Нямам никакви забележки от към хотелската част, в т.ч. почистването на стаите и обслужването. За деца, зависи какво точно търсиш и колко е голямо детето. Детска анимация има всяка вечер. Има басейн с 3 водни пързалки, но няма аквапарк например. Плажът е много хубав със ситен пясък, доста широк. Ние бяхме средата на юни и нямаше никакви проблеми с намиране на шезлонги около 10.00ч. на първа линия или на басейна. Забележките ми са две. Първо, че храната не беше разнообразна (за децата всеки ден имаше само 2 вида супи), но го отдавам на това, че хотелът не беше пълен. Имаше предимно групи чужденци, които идваха за по една вечер и си тръгваха на следващия ден. Говорила съм с познати, които бяха след нас и при тях не е имало подобен проблем с храната. Вторият минус беше, че към 6-7 часа вечер почваше да мирише доста неприятно навън, което уж се дължало на някаква фабрика за маслини, която била наблизо  newsm78
Цитирай

София

И аз имам вече резервация - http://www.onyriaclarosresort.com/en/Onyria-Claros-Beach-Spa-Resort.aspx от 22.06
Galactic Voyager,  Hug bouquet
Цитирай

Да попитам и аз - интересувам се от добър и не супер скъп хотел, смятам да ида със самолет ('щото с автобус 1200 км направо ме сбъркват   #Crazy) и през агенция, въобще не държа да е ултра ол инклузив, тъй като няма много да ми липсва разнообразие от алкохолни напитки, но пък предпочитам хубава плажна ивица с пясък и хотела да е близо до нея. И да няма много стълби, т.е. да не е на някакво скалисто място където да се изкачваш надълго и нашироко. Да кажа, че до сега не съм ходила на море в Турция и ще се радвам на вашите предложения.
Надявам се да предложите и някоя читава агенция - Бохемия направо ми пропаднаха в очите, много, ама много са зле и за съжаление се доказаха нееднократно.

Мармарис,хотел Ideal Prime Beach ! Алфатур за агенция,може и Емералд.
« Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 17:10 от bgtiger »
Цитирай

Ние вече имаме резервация за Клуб Лакоста за 8.06 bowuu Вече четвърта година ще пътуваме с кола и това ,че е отдалечен не ни е проблем Naughty дано да сме доволни и да ни хареса....

Пуснах линк с малко снимки от него.Хубав е ,но плажа е доста далеко.Има автобусче,както и бар и дискотеката на плажа ,ама пак си голям минус отдалечеността от плажа ,а и от града.Ако искате тиха почивка е идеално място,буквално е в нищото хотела ,на един хълм.
« Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 17:15 от bgtiger »
Цитирай

София

Момичета, все още избирам хотел. Туристическата агенция ми препоръчаха Royal Dragon и Royal ALHAMBRA. Почивал ли е някой в тези хотели, нека да сподели. Нищо не намирам в темата, особено за първия. Интересува ме и плажната ивица.

[/quote]
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
495-509 от 750 отговора