На море в Турция - тема 21

  • 90 866
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 789
В Айвалък плажа е като на нашето море,със ситен пясък.Няма камъни и водата е кристално чиста Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes страхотен, страхотен плаж, с едно уточнение, плажът е Саръмсакали/Sarimsakali и ако не сте с кола, трябва да сте сигурни, че хотелът е позициониран на този плаж.
Ето снимки от нета
https://www.google.bg/search?q=sarimsakali&hl=bg&client= … =1366&bih=616

Нещо за плажовете на Фетие и Чешме да ми кажете, аз още не съм определила към кой курорт се насочвам, за момента търся Плажа!

# 481
  • Мнения: 2
За Paloma Club Sultan резервирахме, както и миналата година, чрез Касиа тур (България) / Aneatravel (Турция), защото останахме доволни от тях. За 9 дни, 7 нощувки, 21.06.-29.06.2013, Ultra All Inclusive, 3 възрастни и 1 дете (7-12,99г.), транспорт с автобус на Юбим или Дорис, цената ни е 1550 Евро. Crazy
Плащането е до 28.02.2013г.
Здравей ,в сайта на агенцията не го виждам .Дали може да ми изпратиш линк .Мерси предварително !

# 482
  • Мнения: 71
Пиши на мейла на Cassia Tour или се обади по телефона и искай оферта. Ние така направихме. Peace
Турс клуб също го предлагат - http://www.tours-club.com/holidays/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B … -club-sultan.html

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 15:10 от Лариса

# 483
  • Мнения: 3 118
Пит,моля да уточните към кой курорт сте се насочили . Thinking
Ами не съм се отиентирала, там е работата...очаквам някой да се похвали че е доволен от хотел с подобни на моите изисквания.
По възможност по-близо предпочитам... но гледайки на картата най-близкия курорт е Кушадасъ...

# 484
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
За Кушадасъ още няма самолетни оферти.

# 485
  • Мнения: 5 658


Vista Hill и Paloma Club Sultan са с почти едни и същи цени.


Не знам къде гледаш, но за 28.06 Vista Hill - 555лв  Paloma Club Sultan 1197лв.на човек в двойна стая. Това са цените на един от операторите, но и на другите са горе - долу същите.

Моя е грешката, не съм гледала за Vista Hill,а за някакъв друг хотел.
bgtiger,хотела не е лош,но ме притеснява това ,че морето и плажа са отдалечени.
bibi, същото се отнася и до твоето предложение.
Благодаря за мненията ,очаквам и други!

# 486
  • Мнения: 434
Можете ли да ме посъветвате кой хотел е по-добър - Fantasia De Luxe 5* или Richmond Ephesus 5* в Кушадасъ. Всякаква информация ще ми е полезна.

# 487
  • Мнения: 514
Можете ли да ме посъветвате кой хотел е по-добър - Fantasia De Luxe 5* или Richmond Ephesus 5* в Кушадасъ. Всякаква информация ще ми е полезна.

Почивали сме в  Fantasia De Luxe 5*,но не знам какви са ти изискванията за " по-добър "хотел ,за другия не знам нищо и не мога да сравня.Кажи какво те интересува и ще опитам да помогна.

# 488
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Първо искам да благодаря на всички който ми помогнахте със съвети в темата и на лични относно почивките в Турция  bouquet  bouquet.Днес вече платихме за Palm wings beach Kusadasi от 23.08 Grinning Grinning Grinning.което ще е първото ни море в Турция.За догодина вече сме се надъхали(по ваша препоръка)да опитаме и Анталия.Ще продължавам да Ви чета,защото темата е супер,много полезна и интересна.Дано помогнете на още много хора да намерят така желаната им почивка.Успех на всички с записванията и слънчево лято на всички.

# 489
# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 1 213
Записам се да ви следя, че тази година може и в Турция да почиваме.

# 491
  • Мнения: 126
Zdraveite , znete lina4aloto na  iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya ? Merci, sori za latinskia Simple Smile

# 492
  • София
  • Мнения: 600
В Айвалък плажа е като на нашето море,със ситен пясък.Няма камъни и водата е кристално чиста Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes страхотен, страхотен плаж, с едно уточнение, плажът е Саръмсакали/Sarimsakali и ако не сте с кола, трябва да сте сигурни, че хотелът е позициониран на този плаж.
Ето снимки от нета
https://www.google.bg/search?q=sarimsakali&hl=bg&client= … =1366&bih=616

Нещо за плажовете на Фетие и Чешме да ми кажете, аз още не съм определила към кой курорт се насочвам, за момента търся Плажа!

Абсолютно съм съгласна за плажа в Айвалък. Страхотен, истински плаж със ситен пясък. Няма нищо общо с плажовете в Кушадасъ. Били сме в хотел "Гранд Темизел" и той е разположен на самия плаж.

# 493
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Би ли дала повече инфо за Темизел, имали ли детска анимация например, би ли то препоръчала за почивка с дете?

# 494
  • Мнения: 131
Ние вече имаме резервация за Клуб Лакоста за 8.06 bowuu Вече четвърта година ще пътуваме с кола и това ,че е отдалечен не ни е проблем Naughty дано да сме доволни и да ни хареса....

Общи условия

Активация на акаунт