д-р Димитър Марков - едно недоразумение във феталната морфология

  • 103 986
  • 185
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Няма да изпадам в подробности и да ви вкарвам във филма на ужасите, в който участвах, ще кажа само едно - НЕ ВЯРВАЙТЕ БЕЗРЕЗЕРВНО НА Д-Р ДИМИТЪР МАРКОВ - МАРКОВС! Не му позволявайте да ви разбие живота, потърсете и други специалисти. Този лекар е най-големия некадърник за мен, ако
ще за всички останали да е светило и най-добрия в феталната морфология. Толкова самовлюбен, жесток, арогантен и ироничен човечец не бях срещала. Толкова повярвал е себе си, че чак се забравил.
Макар и преди Коледа, когато трябва да сме положителни и изпълнени с доброта му пожелавам само лоши неща да му се случват, все по-малко пациенти да има и бял ден да не види.
Това от мен, благодаря ако сте прочели.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
Може би, ако беше разказала какво се е случило, щеше да постигнеш по-добре целта си.

# 2
  • Мнения: 2
Да, просто ми е трудно да се връщам към това...
с две думи - смело поставена най-тежката диагноза, направо присъда, оттам манипулации, болници, поети рискове...ад.
В крайна сметка отлични резултати от амниоцентези и всякакви други изследвания и процедури.В момента чакам и се надявам опасността за бебето ми да отмине, в следствие на много опасните и рисковани процедури на които се подложих, по препоръка на този изрод.
Бизнесмен-да, лекар с етика и морал - в никакъв случай.

# 3
  • Мнения: 1 661
Съжалявам за това, през което което си преминала! Желая ти лека и безпроблемна бременност от тук нататък! Hug

# 4
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Аз продължавам да не разбирам какво се е случило.
Пратил те е на амниоцентеза?

# 5
  • Мнения: 4 199
Предполагам, когато се успокои, ще има силите и възможността да обясни, важно е, че бебето е добре, в коя седмица си?

# 6
  • София
  • Мнения: 10 694
Не е влизала от 25-ти декември....и аз също не разбирам защо са обидите newsm78
Не съм била при този лекар,но моят също ме прати на амниоцентеза-която аз отказах обаче,но не съм му сърдита за това,даже съм му благодарна за всичко!

# 7
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Да, аз за това попитах за подробности, защото да изсипеш толкова неконкретни обиди към човек,  който е помогнал на хиляди и хиляди родители, звучи не много сериозно.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 884
Ей как ги обичам такива #Cussing out
С какво ти разби живота,че те прати на изследване,защото е имал съмнение за нещо,и се е оказало,че всичко е наред ooooh!
И между другото,на никого не отива да кълне,още по-малко на бременна жена.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 466
Аууу, какви са тези опасни процедури?

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Надали ще разберем какви са  Thinking

А цялата тази злоба няма да ти помогне, още по-малко на бебенцето в теб  Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 23 072
Много грозни думи за лекар, който се е усъмнил в нещо и за да предотврати неприятни последици, те е изпратил за по-нататъшни изследвания. Ако беше разказала спокойно това, което се е случило, щеше да постигнеш по-добър резултат.  Peace

Аз лично съм много доволна от д-р Марков. Не видях в него нито едно от описаните му от теб "качества". Беше изключително внимателен, любезен и приятелски настроен. Оставил ми е отлично впечатление.

# 12
  • Мнения: 111
Аз също съм  доволна от д-р Марков един от най-добрите специалисти (ФМ) в България и като човек  е много готин Peace Но явно има хора,които не са наясно относно изследванията по време на бременност и се изказват неподготвени.

# 13
  • София
  • Мнения: 423
Трябва да си много проста, за да кълнеш така лекар, който те изпраща на по-задълбочени изследвания, поради евентуални проблеми с бебето  ooooh! И на всичко отгоре всичко е наред, но ти не си доволна  Shocked Спокойно, няма опасност да има все по-малко пациенти, даже напротив  Laughing А ти, за жалост,  тепърва ще имаш проблеми в живота с това си отношение  Confused

# 14
  • Мнения: 1
И аз съм доволна от Марков,въпреки че предрече евентуални проблеми с бременността ми,но това не зависи от него.Аз имах същите проблеми с първата си бременност,но в далечната 98-99 г. не се правеха тези изследвания.
Само бях малко разочаравана от това,че трябваше да имам диск със запис на бебето,а останах само със снимка и то хартиена,но здраве да е... Wink

Общи условия

Активация на акаунт