ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 3

  • 130 540
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 726
Юрий Никулин - как люди слушают анекдоты 

# 556
  • Мнения: 1 726
Крилати фрази от филма "Операция Ы ..."   

# 557
  • Мнения: 1 726
На Настя Заворотнюк 
Честито! Да ни радва с нови роли!

# 558
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Предложението ми тази вечер е мелодрамата Лесное озеро (2012) на режисьор Станислав Мареев, с участието на  Виктория Толстоганова, Андрей Биланов, Дмитрий Харатьян, Лариса Лужина, София Игнатова, Марианна Шульц, Сергей Неудачин, и др.
 
Тя и Той обикновено руско семейство с порастнал вече син Живеят спокойно край горското езеро до инцидента, който  му отне възможността да работи любимата си работа.
 От този момент нещата за тях се промениха....
Той е привлечен от атрактивна столичанка
Тя преоткри чудото на любовта  с него
Единствено синтът им не може да прости


Он-лайн на руски http://filmin.ru/19014-lesnoe-ozero.html

Последна редакция: вт, 02 апр 2013, 20:05 от nataly_gr

# 559
  • Мнения: 1 726
Тази кошница с лалета и моите специални благодарности са за Sovabg, която  прие да бъде домакин на следващата ни Четвърта тема.

Совичке, понеже не знам дали лалетата в кошницата са точно 15, за всеки случай,  осигурявам  още 15 лалета

Последна редакция: вт, 02 апр 2013, 19:59 от nataly_gr

# 560
  • Мнения: 8
Скъпа Натали, както казват в един от моите любими филми "Не беги впереди паровоза!"  Joyт.е. не бързай с благодарностите, че не знаеш какво ще се получи изпод неумелите ми ръчища. newsm78Та казвам - нека да стане читаво, пък тогава... ooooh!

# 561
  • Мнения: 1 726
Скъпа Натали, както казват в един от моите любими филми "Не беги впереди паровоза!"  Joyт.е. не бързай с благодарностите, че не знаеш какво ще се получи изпод неумелите ми ръчища. newsm78Та казвам - нека да стане читаво, пък тогава... ooooh!
Совичке, ще стане читаво. Я какъв поменик съм ти пратила. Пък и системата е "дуракоустойчива" след като мен издържа  Joy Joy Joy

# 562
  • Мнения: 1 726
Совичке, ще те оставям да се бориш с листовката, че аз до сега я борих smile3523 и отивам да  #Crazy поредната серия на Торговый центр - нещо от сорта на нашия Стъклен дом, но поне за сега по интелегентно направен.

# 563
  • Мнения: 8
На гледащите - успешно довършване, а на лягащите - спокойна нощ!Аз се заемам с образоване... newsm78

# 564
  • Мнения: 1
       Совичке , поздравления  и    love001


   Победителите  на кинопремия  " Ника "  ЗА 2013 година

Лучший игровой фильм: "Фауст"

Лучший режиссер: Александр Сокуров, "Фауст"

Лучшая мужская роль: Антон Адасинский, "Фауст" и Максим Суханов, "Орда"

Лучшая женская роль: Роза Хайруллина, "Орда"

Мужская роль второго плана: Андрей Панин, "Искупление

Лучшая женская роль второго плана: Татьяна Друбич, "Последняя сказка Риты"

Открытие года: Алексей Андрианов, режиссер, "Шпион"

Лучший сценарий: Юрий Арабов, "Фауст"

Лучшая работа оператора: Юрий Райский, "Орда"

Лучшая музыка: Алексей Айги, "Орда"

Лучшая работа звукорежиссера: Максим Беловолов, "Орда"

Лучшая работа художника-постановщика: Сергей Февралев, "Орда"

Лучшие костюмы: Наталья Иванова, "Орда"

Лучший неигровой фильм: "Антон тут рядом"

Лучший анимационный фильм: "Бессмертный"

Лучший фильм стран СНГ и Балтии: "Вечное возвращение", режиссер Кира Муратова

Приз "Честь и достоинство": Инна Чурикова и Глеб Панфилов

Приз "За выдающийся вклад в отечественный кинематограф" имени Алексея Германа: Вадим Абдрашитов и Александр Миндадзе

Приз "За вклад в кинематографические науки, критику и образование": Владимир Дмитриев

Специальный приз "За творческие достижения в искусстве телевизионного кинематографа": фильм "Жизнь и судьба", режиссер Сергей Урсуляк


# 565
  • Мнения: 0



Здравейте,
Ненапразно започвам с това изпълнение на Муслим Магомаев.Арията на Мефистофел от операта "Фауст" на Шарл Гуно,точно отразява настроението ми след ,като изгледах едноименния филм на Александър Сокуров, награден с приза "НИКА".
Вярно е ,че филмът е фестивален,т.с. елитарен.Пиша личното си мнение - не ми хареса ,дори ми беше неприятен за гледане.Мисля си ,такива филми, които не биха събрали зрители за кого се правят и защо.

# 566
  • Мнения: 0




Песента "На ладони линия" в изпълнение на Стас Пьеха в продължение на 60 епизода звучеше и продължава да звучи в ушите ми.А личното си мнение за сериала "Две стороны одной Анны", ще напиша по-късно.

На всички вас бих искала да припомня една много подходяща фраза:
Няма нищо по-хубаво от лошото време!

# 567
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Ата,  newsm51.  за информацията за носителите на Ника.


Кукумбер вече написа мнението си за Фауст (2012). Подобни коментари и аз бях чела. Все пак е избран за най-добър филм затова ви предлагам линк където да го гледате.

Он-лайн на руски http://bigcinema.tv/movie/faust---faust.html

# 568
  • Мнения: 1 726
Три жени, три състояния на душата, три вечни теми: любов смърт и търсене на щастието и огромно количество зрителски коментари ЗА и ПРОТИВ филма на Рената Литвинова. Последняя сказка Риты (2012).
Едни го определят като философски размисъл за смисъла на живота, други – като бълнуването на Рената Литвинова. Какво всъщност е филмът предлагам да решите сами след като го изгледате.
 
 

В главните роли Рената Литвинова, Татьяна Друбич, Ольга Кузина, Николай Хомерики, Сатеник Саакянц, Алиса Хазанова

Он-лайн на руски http://bigcinema.tv/movie/poslednyaya-skazka-rity.html

„Спящие красавицы” рецензия на фильм "Последняя сказка Риты" http://ruskino.ru/review/491
След рецензията има интересни коментари.

# 569
  • Мнения: 1 726
 А сега, това, което бях решила да ви предложа за тази вечер. Отново един филм за човешката доброта  Александра (2010 г.) на режисьора  Юлия Краснова
  С участието на Марина Коняшкина, Владимир Жеребцов, Кирилл Плетнёв, Екатерина Васильева,  Евгения Каверау,  и др.
Животът поставя своите предизвикателства пред младата фелдшерка Александра   и променя съдбата й така, че да я събере с възрастната и самотна актриса Таисья Стрельцова  
и да даде шанс за дом и любов на малкото сираче Таисья    


Он-лайн на руски http://tv-filmi.net/melodramy/rushian-mel/7781-aleksandra-2010.html 

Общи условия

Активация на акаунт