«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»де€ с » ≈ј
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 751 отговора

ћнени€: 6 753
ƒа си покажа гардероба, въпреки дреболиите, които липсват аз съм доволна и много го харесвам. ќще не е укрепен към стената и не са регулирани пантите, както и н€ма дръжки (много го харесах без дръжки, сега ме е страх да не го развал€... ), с леко участие на прахосмукачката в композици€та...

http://farm9.staticflickr.com/8214/8408068736_a9fe3ddc57.jpg
÷итирай

—офи€

ћнени€: 517
ћмм,много е хубав със здраве да си го пълните Peace
÷итирай

софи€

ћнени€: 473
ƒа си покажа гардероба, въпреки дреболиите, които липсват аз съм доволна и много го харесвам. ќще не е укрепен към стената и не са регулирани пантите, както и н€ма дръжки (много го харесах без дръжки, сега ме е страх да не го развал€... ), с леко участие на прахосмукачката в композици€та...

http://farm9.staticflickr.com/8214/8408068736_a9fe3ddc57.jpg
прекрасно стои на м€стото си! Ѕраво, със задраве да си го ползвате.
ќтносно елемнтите! ”чудвам се че липсват, какво точно липсва- малките метални джвъджки които се слагат по 4 бро€ на рафт за да стои рафта? какви рафтове си избрала- дървените плоскости или плъзгачи ?
јко не ме лъже паметта - всички елементи за гаредеробите б€ха в едни малки кафеви кутийки - да не сте изхвърлили кутийката ? не ми се в€рва защото там стои всичко и едва ли сте € подминали, ама...  newsm78

ћога да ти помогна, обади им се и се разберете, аз живе€ на 5 минутки пеша от »кеа (наистина) и ще отида да ти ги взема и ще ти ги прат€. Ќќ съм убедена че те ще ти ги прат€т за т€хна сметка- стига да знаеш как да разговар€ш с т€х!

ѕ.ѕ допълвам се:
аааааааа и за дръжките - права си че така стои супер и ти разбирам страха за дръжките, но имат едни малки прозрачни в различни цветове! » си мисл€ че ще се вържат много добре със светлината ко€то създават завесите! (много ми хареса как си отиват гардероба и завесите  Love )
÷итирай

софи€

ћнени€: 473
оф пак се присетих нещо  Crazy

ѕина, може да се пробвате и с механизма за отвар€не чрез натискане-скрит е, не се вижда! —амо, че не зна€ за такъв гол€м гардероб дали ще действа. Ќа шкаф от метър и нещо е супер механизма.
÷итирай

ћнени€: 111
ѕина, наши€т »кейски гардероб също е без дръжки.
«атвар€ се с този пуш бутон
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=30565

2 бро€ са в комплект.
÷итирай

јмели, много благодар€ за предложението за помощ! Ќо предполагам сами ще се оправим. ƒовечера ще кажа на мъжа ми и той както си реши - ако иска да звъни, сигурно н€ма да иска... Ќе сме ги запилели ние със сигурност, много оглеждахме и н€маше много вещи наоколо, н€ма как да сгрешим, но ≈конт може да са ги запилели, аз в т€х повече се съмн€вам от »кеа, с€каш  Thinking

Ќай- прости са ни рафтовете, едни ѕƒ„ парчета ни нищо друго, че и на едини€ рафт челото понадрано, ама от транспорта на куриера - това е положението. ѕоне вътре н€ма да се вижда.

— тези пуш бутони ме запалихте сега  Thinking  ќбаче гледам, че ги дават за чекмеджета и малки врати, не за такива огромни. ўе видим.

»наче имаме ваучер за 42лв сега, който тр€бва да похарчим до 28 февруари - нали има такава промоци€, пък ние н€ма да ходим в —офи€...
÷итирай

ћнени€: 111

— тези пуш бутони ме запалихте сега  Thinking  ќбаче гледам, че ги дават за чекмеджета и малки врати, не за такива огромни. ўе видим.

— тези пуш бутони се затвар€ гардероба  на детето (»кейски). ћъжът отказа да го дупчи и да слага дръжка, сметна че ще стои много  грозно.
÷итирай

«начи има надежда  Smile
÷итирай

¬ кошера...

ћнени€: 495
ѕина, много хубав гардероб и на тази светлина... ћного лошо с тези липси, като сме на стотици километри. “ези вратички как се казват?
»скам да питам нещо притежателите на Ѕеста модули и ѕахове. Ќ€ма начин да вид€ на живо вратичките, а много искам да знам какви видове бели вратички има.
≈дните са като на ѕина гардероба,
вторите са б€л гланц,
а третите са б€ло. ≈, за това б€ло ми е въпросът. »маме икейско бюро ћики, то е едно б€ло, хем не е гланц, хем е лъскавко. “ова ли са белите беста врати и белите гардероби? ƒечицата за 5 месеца усп€ха да го надерат и обел€т на 5-6 места плота. ¬€рно, че е бюро, но ако и Ѕестата е такъв материал ще помисл€ още по въпроса.
Ќе мога изобщо да доби€ представа за цветовете от снимките в нета.
« ѕоследна редакци€: ср, 23 €ну 2013, 23:33 от medunka »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 160
–ina ,много ми харесва как стои гардероба съчетано с пердето!
 акво мислите за спалните с м€сто за багаж(тип ракла)? јко имате такива,мол€ споделете !  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 901
 акво мислите за спалните с м€сто за багаж(тип ракла)? јко имате такива,мол€ споделете !   :bouquet:

акво ще рече "тип ракла"?
повдигащ механизъм ли?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 160
 акво мислите за спалните с м€сто за багаж(тип ракла)? јко имате такива,мол€ споделете !  bouquet

акво ще рече "тип ракла"?
повдигащ механизъм ли?
“очно това имах в предвид! »ма м€сто за зимни/летни дрехи,но според фън шуй не е препоръчително... newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 901
Ќе знам в »кеа дали има такива.
Ќо иначе нашата спалн€ е повдигаща се. «а мен лично е идеално решение и не бих го сменила за друго. ѕобира много багаж- завивки, чаршафи, зимни/летни дрехи. »кейските спални с чекмеджета също са готини, но при нас н€ма как да стане, защото н€ма м€сто за отвар€нето им.

»де€ си н€мам ‘ън-Ўуй какво казва, ама да дойде да ми каже къде да си побера цели€ багаж  Mr. Green
÷итирай

Ќ€къде под синьото небе:))

ћнени€: 939
«дравейте момичета,
»мам такава молба-т.к не съм от —офи€ и н€ма как да си закуп€ нещо ефтино, което много ми харесва от »кеа искам да попитам -има ли н€ко€ от ¬ас , ко€то ще ходи да ре4ем в следващите 2 седмици до там , да го купи и ми го прати с ≈конт с наложен платеж.
ћоже и на Ћ—
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=31019
÷итирай

ћнени€: 2 295
«дравейте момичета,
»мам такава молба-т.к не съм от —офи€ и н€ма как да си закуп€ нещо ефтино, което много ми харесва от »кеа искам да попитам -има ли н€ко€ от ¬ас , ко€то ще ходи да ре4ем в следващите 2 седмици до там , да го купи и ми го прати с ≈конт с наложен платеж.
ћоже и на Ћ—
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=31019
  ≈е,ако знаеш само как ме сърб€т ръцете за »кеа,утре пътуваме до —офи€.Ќо този път н€мам шанс.»мам го този диспенсър за торбички,монтирах си го в шкафа под мивката,ама не на вратичката,ами в хоризонтално положение в страни.Ќе ми е мн удобно,ама ми върши работа и така не ми заема мн м€сто.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 751 отговора