БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 866 912
  • 1 444
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Страхотно! Браво!

# 16
  • София
  • Мнения: 268
Здравейте, аз искам да добавя младата и прелестна д-р Сема Фаикова-Колева от Шейново. Направи ми безупречно секцио, а грижите и усмивката й са незаменими. Радвам се, че моето момче видя първо нейната прелестна усмивка. Благодаря от сърце!!!

# 17
  • Мнения: 1
здравейте,интересува ме дали някои е посещавал Д-р Росица Денчева (дерматолог) и ако може да споделите мнение?  Thinking

# 18
  • Мнения: 34
Здравейте! Има ли някой впечатления от д-р Тома Михов, ортопед? Или друг добър ортопед за София?
Благодаря!

# 19
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 654
Добри ортопеди са д-р Алексиев и д-р Драганов.

# 20
  • Мнения: 17
 Здравейте! Браво за чудесната тема!
Искам да попитам някой знае ли нещо за д-р Росен Панов - хирург от "Токуда"?
Може и на лични. Предварително благодаря!

# 21
  • Мнения: 752
Страхотно оформление! Браво и благодаря!

# 22
  • Мнения: 2
доц. Къцаров ( Крум ) - гастроентеролог, ВМА, тел. за записване на часове  02 92 25 001. Много добър специалист, един от най- добрите в страната и най-вече страхотен човек, мил, добър и внимателен. Не ми е правило впечатление да е губил контрол над нервите си, въпреки че при него на кабинет идват хора от цяла българия и по 30 човека преглежда за три, четири часа. Но бъдете  сигурни, че не си претупва работата. И трябва да се обадите поне една, две седмици преди деня, когато бихте искали да е прегледа ви. Дано някой добави негов личен телефон, защото аз не открих, а по ирония на съдбата в момента ми трябва спешно.

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте сладурки,
страхотна тема! Много полезна определено - важно е човек да си има добри лекари.
Прегледах и тази и предната тема, но за съжаление не открих отговор на въпроса си и затова реших да пиша.
Имам нужда да си намеря наистина много внимателен гинеколог. Проблема е, че много съм се наплашила от ходенето при гинеколози, понеже съм доста..тясна.. и до сега винаги съм попадала на груби гинеколози, при които много ме е боляло. Последния, при който ходих (в болницата в Овча Купел) ми беше препоръчан от приятелка с големи суперлативи. Толкова ми беше неприятен прегледа, че като излязох от кабинета направо се разплаках в коридора  Embarassed Ще съм много благодарна ако можете да ми помогнете! Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 268
Здравейте сладурки,
страхотна тема! Много полезна определено - важно е човек да си има добри лекари.
Прегледах и тази и предната тема, но за съжаление не открих отговор на въпроса си и затова реших да пиша.
Имам нужда да си намеря наистина много внимателен гинеколог. Проблема е, че много съм се наплашила от ходенето при гинеколози, понеже съм доста..тясна.. и до сега винаги съм попадала на груби гинеколози, при които много ме е боляло. Последния, при който ходих (в болницата в Овча Купел) ми беше препоръчан от приятелка с големи суперлативи. Толкова ми беше неприятен прегледа, че като излязох от кабинета направо се разплаках в коридора  Embarassed Ще съм много благодарна ако можете да ми помогнете! Simple Smile

С две ръце препоръчвам д-р Фаикова. Най-внимателния доктор на света!!!

# 25
  • Мнения: 136
Темата е прекрасна...Но не разбирам кои са АГ добрите специалисти,а ми трябва много добър такъв спешно,който да работи със НЗОК.Пише черен цвят но не схващам точно кои са...Не виждам лекари със черно написани....Извинете невежеството ми,малко ме е срам ,че задавам сигурно за вас тъпи въпроси,но.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 268
Темата е прекрасна...Но не разбирам кои са АГ добрите специалисти,а ми трябва много добър такъв спешно,който да работи със НЗОК.Пише черен цвят но не схващам точно кои са...Не виждам лекари със черно написани....Извинете невежеството ми,малко ме е срам ,че задавам сигурно за вас тъпи въпроси,но.... Embarassed Embarassed Embarassed

- Акушер-гинеколог - червен цвят Simple Smile

# 27
  • Мнения: 40
Добавям в списъка д-р Юлиан Рангачев УНГ  МБАЛ "Царица Йоанна" (бивш ИСУЛ) (даже се учудих, че го няма все още). Той оперира дъщеря ми. Невероятен лекар в истинския смисъл на думата и човек. Благодаря му от сърце. Ако поне една част от докторите бяха като него нещата щяха да са много по- добри от сегашната ситуация, защото (за съжаление) на никой друг доктор вече нямам доверие.

# 28
  • Rouss?, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 0
Чудесна работа!   bouquet От тук си намерих УНГ лекар - д-р Катя Кирова. Сега се нуждая от нефролог за пораснало вече дете на 21години. Simple Smile По възможност с прилични цени за преглед или по каса и координати къде преглежда. Благодаря предварително!

# 29
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 689
И аз със същия въпрос - дете на 20г.  Laughing с камък в единия и киста в другия бъбрек.
Препоръчайте  добър нефролог, пък ако приема и с направления ще е ок!

Общи условия

Активация на акаунт