БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 872 908
  • 1 478
  •   2
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 8
д-р Петрова-дерматолог,22 ДКЦ, работи и в 19то ДКЦ, за първи път отидох но останах много доволна, обстоен преглед , внимателна, огледа си всичко и отговори на всички въпроси който имах  Hug
др.Рада Маркова-педиатър, детски пулмолог- Невероятен специалист! Мисля че не съм попадала на по-добър от нея. -Първа Детска Консултативна Клиника- www.1dkk.com -до Зоопарка.
И двете за мен са в черния списък - първата ме лекува три месеца с кортикостероиди без да може да постави диагноза, втората -  #Cussing out #Cussing out #Cussing out накара двете ми болни деца да чакат пред кабинета ѝ четири часа за преглед преди да ни каже, че нямало да ни приеме, защото изостава с графика! Страшно арогантна! Никога не бих отишла повторно там!
Нямам представа защо се е получило така, но както опита показва когато се търсят плюсове и минуси за каквото и да е и се събира мнение на много хора е неизбежно част от тях да са много доволни, другите хич да не са...така е и по темите за училищата и ред други.
Тук специално мисля че "белият списък" е с положителна насоченост, може би ако има "черен списък" вашия пост е за там.

# 391
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Има тема, озаглавена "черен списък на лекари"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=689806.0
Както и такива по градове, но не са структурирани като този.

Ако на някого му се занимава да направи подобна тема, като извади информацията от тази и предишни теми, може двете теми заедно да се "заковат".

# 392
  • София
  • Мнения: 1 732
За белия списък са двама прекрасни лекари и изключителни ХОРА:

- д-р Владимир Драганов, завеждащ отделение Гастроентерология в Онкологията;
- д-р Цветанка Ралчева, гинеколог.

Освен за да изразя голяма благодарност към тях, тук му е мястото и да направя гореща препоръка.
За безспорните им качества на медици няма да се впускам в детайли, това, което за мен ги прави абсолютно различни от всички останали лекари, които познавам, е голямата им човещина. Правят и невъзможното, за да ти помогнат и в критични моменти са имали отношение, което и близки хора не са демонстрирали.
БЛАГОДАРЯ!  bouquet

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 20:52 от Rafiqa

# 393
  • София
  • Мнения: 18 697
Д-р Михаил Рашков, работи в Пирогов.Наи-добрият ортопед,взема най-тейките случай.Спаси ме от 100% инвалидност.Супер човечен и готин.Поклон.

# 394
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравейте, бих искала да споделя прекрасните си впечатления от д-р Радка Куманова - гастроентролог, за нея разбрах търсейки добър лекар за дъщеря си. Прекрасен, отзивчив, много мил човек и добър лекар.
Към белия списък на добрите лекари бих искала да предложа и д-р Татяна Хергелджиева от очна болница "Академик Пешев". Тази докторка ми направи много добро впечатление като отговаряше на всичките ни въпроси изключително мило и отзивчиво, предпие бързо и адеквато лечение за дъщеря ми.

# 395
  • Мнения: 1
Здравейте,
искам да добавя към белия списък един прекрасен офталмолог - д-р Мая Димова, сега работи в Медицински център Кристал на Стамболийски 239. Беше много внимателна и ни обясни всичко, а ходих с много възрастната си леля, не ни претупа, както обикновено правят с възрастните хора. Hug

# 396
  • Мнения: 4 711
Здравейте момичета,
Доста порових из темите, но все пак ми се иска да попитам.
Понеже имам киста на бартолиновата жлеза, ми се иска да ме прегледа лекар, който също така и оперира.
Моят гинеколог прави само изследвания, не работи с болници, а преди ме беше насочил към Чалманов в Шейново. Не мога да кажа, че бях доволна, а беше и преди 11 години.

Някоя от вас да е имала подобен проблем, който е решен чрез операция и да е останала доволна?
Гледам хвалите Д-р Димитър Гунев от Майчин дом, не му намирам контактите на сайта на болницата.

Благодаря ви предварително

# 397
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да споделите мнение за д-р Костурска акушер-гинеколог във Vip clinik ж.к Белите брези , имам записан час при нея и тази е трета лекарка която сменям. Благодаря Simple Smile

# 398
  • София
  • Мнения: 1 257
Здравейте, искам да споделите мнение за д-р Костурска акушер-гинеколог във Vip clinik ж.к Белите брези , имам записан час при нея и тази е трета лекарка която сменям. Благодаря Simple Smile
Тя работи и в болница "Лозенец" (пони докато аз бях бременна). Аз се следих при друг д-р, но един път се наложи тя да ме прегледа на ехографа. Подразни ме, защото започна да ми обяснява как видиш ли в 18та седмица било много рано да го усещам като ми е първо бебе, чак невъзможно. А аз наистина го усещх вече. Иначе и след раждането имах контакти с нея, държи се мило, малко джаста-праста... Всъщност тя беше първата, която каза, че е 100% сигурна че бебето ми е момченце и не сгреши. Имаше доста момичета при нея, така че сигурно е добър специалист.  Peace

# 399
  • Мнения: 843
Здравейте момичета,
Доста порових из темите, но все пак ми се иска да попитам.
Понеже имам киста на бартолиновата жлеза, ми се иска да ме прегледа лекар, който също така и оперира.
Моят гинеколог прави само изследвания, не работи с болници, а преди ме беше насочил към Чалманов в Шейново. Не мога да кажа, че бях доволна, а беше и преди 11 години.

Някоя от вас да е имала подобен проблем, който е решен чрез операция и да е останала доволна?
Гледам хвалите Д-р Димитър Гунев от Майчин дом, не му намирам контактите на сайта на болницата.

Благодаря ви предварително

Стаси, не знам дали в МД можеш да запишеш час при него. пробвай на информация да звъннеш и да ги разпиташ. Иначе има частен кабинет, в момента нямам номера при себе си.

# 400
  • София
  • Мнения: 244
Stasi, доктор Гунев преглежда тук: Медицински център “Д-р Гунев”, адрес: гр.София, бул. Пенчо Славейков 33, тел.: 02 41 54 9 19.

# 401
  • Мнения: 536
Искам  да препоръчам д-р Габриела Минова - детски уролог в Пирогов. Прочетох и отрицателни отзиви за нея, писани преди време.

Много добре разбирам хората, които са ги писали, защото пък на моя син един неин колега постави грешна диагноза, от която загубихме и време и нерви.
Д-р Минова, обаче,  се представи блестящо и за мен тя  категорично е в белия списък.

# 402
  • Мнения: 2
Здравейте отново ,бях при Костурска много добре обясни всичко около проблема ми, само не обясни и към края просто бързаше резултатите който чакам от лабораторията Рамус с рецепта ли ще ги получа онлайн или трябва да ходя отново при нея... някой ако знае ше съм му много благодарна.

# 403
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Дали някой има актуален адрес и контакт за
д-р Фандъков - педиатър -  От телефона на Клиника "Торакс" ми казаха, че от около 1 година не работи при тях и не могат да ми дадат координати.

Дъщеря ми е била на преглед при него преди 2 години и бях доволна.

# 404
  • Мнения: X
vlubeno_momiche резултатите който имаш да взимаш от лаборатория  Рамус можеш на място да ги вземеш от тях, а също можеш да ги провериш и он лайн ако са ти дали парола за достъп.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт