БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 052
  • 1 478
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Мисля че в списъка трябва да включим и Др. Мариана Мандажиева - Алерголог във Военна болница, София.От няколко години с дъщеря ми обикаляме по лекари без резултат. Тя единствена успя да излекува заболяванията й - дерматит и алергична хрема. Peace Не напразно преди няколко дни и Ники МИхайлов беше изказал възхищението си от нея в списание "Ева" : ) Hug

# 106
  • София
  • Мнения: 268
искам да добавя и д-р Ваня Груева - педиатър, частен кабинет в Люлин. Доверявам и се на 100%

д-р Груева е личен лекар на дъщеря ми от шест години. Не бих я сменила, макар че отдавна не живеем в "Люлин".

# 107
  • Мнения: 24
Личен лекар - д-р Венцислав Аговски - Студентска поликлиника. Много добър диагностицик, и винаги те изпраща към добър специалист.

Гинеколог по ЗК за проследяване на бременност - д-р Папукчиев - 25 ДКЦ, Младост. Много мил и внимателен, както и сестрата, винаги готова с необходимите документи. Всичко обяснява и винаги преглежда на УЗ. За съжаление напоследък има страшно много пациентки, и не можах да се запиша при сегашната ми бременност при него.

Гинеколог за раждане - д-р Гунев, МД. Посещавах го и при предишната си бременност в частния му кабинет, не успях да родя при него за съжаление. Изключително мълчалив и сдържан, но както и в друга тема беше споменато: "Няма нищо по-хубаво от мълчанието на Гунев".  Вчера за пореден път се убедих след 15 мин мълчалив преглед на УЗ, заключил, че всичко с бременността ми е наред.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 040
Може ли координати на частния кабинет на д-р Груева? Ние живеем в Люлин и ще ми е удобно.Къде се намира кабинета?

# 109
  • София
  • Мнения: 268
Може ли координати на частния кабинет на д-р Груева? Ние живеем в Люлин и ще ми е удобно.Къде се намира кабинета?

моб.тел.0888554817 д-р Ваня Груева; кабинетът се намира на партерен етаж в кооперацията срещу "Фантастико" в "Люлин 7". Кабинетът е частен, но работи със Здравната каса.
Д-р Груева подкрепяше дългото и изключително кърмене на дъщеря ми, както и педагогическото захранване, което избрах. Лекар, който непрекъснато поддържа високата си квалификация. Много е опитна и бързо се ориентира в състоянието на пациентите си.

# 110
  • Мнения: X
Съжелявам че питам тук, бях пуснала тема но нямаше отзиви ,но все пак търся добър дерматлг по Здрана каса, в София  без значение за района и ще съм благодарна на всички който имат опит...

# 111
  • София
  • Мнения: 6 140
Съжелявам че питам тук, бях пуснала тема но нямаше отзиви ,но все пак търся добър дерматлг по Здрана каса, в София  без значение за района и ще съм благодарна на всички който имат опит...

д-р Албена Ангелова в 29та поликлиника, работи с направления, но часове се записват доста напред във времето.

# 112
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте,
видях, че в списъка присъства д-р Богов-искам само да уточня, че вече е е професор и е най-добрия нефролог. Работи в Александровска болница - началник на клиниката по нефрология.

# 113
  • Мнения: 3 785
Бихте ли ми препоръчали личен лекар в 15 поликлиника Дианабад.

# 114
  • София
  • Мнения: 4 899
Бихте ли ми препоръчали личен лекар в 15 поликлиника Дианабад.

Въпреки че темата не е за препоръки, ще ти отговоря, защото не съм изказвала положителното си мнение за моя личен лекар от 15-та поликлиника. А именно за д-р Червенакова - на пръв поглед изглежда строга и недостъпна, но е изключително човечна и най-важното - много добър диагностик  Peace .

# 115
  • Мнения: 0
Здравейте,
видях чудесната инициатива за Белия списък и искам и аз да добавя един прекрасен специалист - Д-р Марияна Борисова, която работи в МЦ "Мед-Ива" в Люлин. Изключително добре се държа с нас, когато отидохме при нея на преглед, обясняваше всичко по отношение на лечението и най-важното - напълно успя да излекува дъщеричката ми от тежката пневмония. Д-р Борисова работи със ЗК, така че с направление спокойно може да се отиде при нея.

Поздрави!

# 116
  • Мнения: 8
Здравейте!

Чудесна идея за списъка! Искам да включа в него д-р Мутафчиева, офталмолог. Работи с направления, а кабинета и се намира на много комуникативно място, близо до метростанция Опълченска.

# 117
  • Мнения: 0
Здравейте! Бих искала да препоръчам Д-р Мария Райкова-Гъчева, ОПЛ. Тя е личен лекар на дъщеря ми (14г), кабинетът й е в Младост 3, бл. 384. Горещо препоръчвам на майки с тийнейджър(к)и! Simple Smile Запознайте се с нея и ще разберете Simple Smile Просто намира език да обясни на детето за какво иде реч...

# 118
  • Мнения: 10
Не мога да не допълня списъка с д-р Дончо Дончев, завеждащ УНГ във ВМА.

След 10-тина мъчителни години, десетки лекари и една (неуспешна и некадърна) операция в ИСУЛ, най-сетне мога да дишам след операция във ВМА.  И лекарите, и техниката им са повече от "на ниво", а от чисто човешка гледна точка - отдавна не бях попадала на екип, който да е любезен, учтив и загрижен към пациента, хората се държат любезно, помагат ти, обясняват ти - не като киселяците в ИСУЛ, които освен да викат по мен, друго много не правеха.

Препоръчвам от все сърце!!!!

В този смисъл, искам да похваля и д-р Йоланта Костова, УНГ в частна клиника Грийнберг (аз ходих в тази в Младост 4, но приема и в Дружба, доколкото знам), която съумя веднага да ме насочи към д-р Дончев и по най-бързия начин да осигури адекватното лечение, за да започна и аз да дишам като нормалните хора! Simple Smile  Hug

# 119
  • София
  • Мнения: 1 040
Д-р Петров-УНГ в МВР болница-много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт