БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 872 917
  • 1 478
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 617
Д-р Матеева (Дориета) - педиатър в 20 ДКЦ - тя вече фигурира в белия списък, но добавям още един глас за нея. Изключително компетентна по въпросите за кърменето, при проблем насърчава майките и помага с полезни препоръки, а не бърза да те метне на дохранване с АМ; подкрепя късното захранване.
Д-р Генова (Василка) - АГ в 16 МЦ - много позитивен лекар, който дори при проблем подхожда с оптимизъм и увереност, че ще бъде разрешен.
Д-р Александров - АГ във ІІ МБАЛ - уверен лекар с мнение, вземащ бързи и категорични решения, които се оказват и правилните.

# 151
  • Мнения: 53
Д-р Герджиков(Николай) ІІ САГБАЛ ''Шейново"

# 152
  • София
  • Мнения: 1 289
Здравейте, искам да помоля за актуален телефон на д-р Димитър Папукчиев от 25 ДКЦ. Изгубила съм му телефона, а трябва да му се обадя днес.

# 153
  • Мнения: X
Може ли да помоля за АГ специалист по Здравна каса, в София, без Младост, Дружба , хотел Плиска също, тъй като специално за Плиска ги знам , искам да пусна 3 хормона по здравна каса , дори и без преглед  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 20:40 от Анонимен

# 154
  • София
  • Мнения: 1 289
Здравейте, искам да помоля за актуален телефон на д-р Димитър Папукчиев от 25 ДКЦ. Изгубила съм му телефона, а трябва да му се обадя днес.
Редактирам се, намерих го.

# 155
  • Мнения: 36
Аз бих извадила д-р Зарева (Инна) Полимед от белия списък, тъй като тя лекува дядо ми от болно гърло, а човека всъщност беше получил инсулт и тя не можа да разпознае симтомите, които аз като нелекар се усъмних и го заведох при друг специалист, за съжаление късно, защото при инсултите решаващо значение има бързината, с която се реагира за благоприятния изход.

# 156
  • Мнения: 308
Вече ги има в списъка, но добавям и моя глас:
1.Румен Велев-Шейново-АГ-специалист-следи първата ми бременност-незаменим!Зам.директор на Шейново
2.Анна Чорбова-беше в Шейново, при нея раждах по стечение на обстоятелствата  Simple Smile и съм й много благодарна! Някой казват, че не е лъчезарна, но аз смятам, че най-важното е професионализмът в един лекар, неговите умения и спокойствието, което вдъхва у пациента.Д-р Чорбова е страхотен специалист, доверявам й се безрезервно и всъщност се държи много човечно!-работи в болница "Вита", както и има прием в"Асцендент".
3.Доц.Алексей Савов-генетик , достоен заместник на проф.Кременски! Изключително скромен за ранга си и изцяло отдаден на работата си-Майчин дом-шеф на националната генетична лаборатория
 4. д-р Павлин Кемилев- офталмолог в детското отделение на Александровска
 Има още много лекари, за които бих гласувала с 2 ръце, но докато ги изпиша и ще ми изтече сесията, затова в следващ пост, ще напиша и за останалите....

# 157
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Търся добър очен лекар за диагностициране на макулна дегенерация /възрастен/.  Прочетох темата и не намерих.  Peace За София. Благодаря предварително. Peace

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 10:24 от Syn

# 158
  • Мнения: 308
Търся добър очен лекар за диагностициране на макулна дегенерация.  Прочетох темата и не намерих.  Peace За София. Благодаря предварително. Peace
   за дете или за теб?

# 159
  • Мнения: 308
  Някакви отзиви за д-р Румен Раденков-АГ-работи в Токуда и Асцендент ? newsm78

# 160
  • Мнения: 10
Здравейте,
Моля да ме извините, ако въпросът ми не е за тази тема (и да ме упътите къде да питам  Embarassed) От няколко седмици се опитвам да намеря здравно заведение в София, където да следя бременността си като ползвам правата си по здравна каса ....БЕЗ да заплащам допълнително абонаментно обслужване. Оказа се, че здравните заведения, които са ми удобни като локации имат и т. нар. абонаментно обслужване. Моля, ако някой знае такова здравно заведение (около метрото, СУ или Люлин) да ми пише. Предварително благодаря. Simple Smile

# 161
  • Мнения: 1 186
Вече ги има в списъка, но добавям и моя глас:
3.Доц.Алексей Савов-генетик , достоен заместник на проф.Кременски! Изключително скромен за ранга си и изцяло отдаден на работата си-Майчин дом-шеф на националната генетична лаборатория
 
това е и моя глас, но добавям и др. Важарова от неговия екип, много внимателна и обеснява всичко без проблеми.

# 162
  • Мнения: 22
Д-р Румен Раденков ми е един от фаворитите АГ.Другата е Д-р Антоанета Ганчева,ходя в кабинета и на ул.Поп Богомил.Намира се съвсем близо до Асцедент,където пък преглежда Раденков.Избирам според това кой пръв има свободен час.

# 163
  • Мнения: 90
Искам да  похваля д-р Юри Хранов от Майчин дом. Прекрасен лекар, помогна много и с негова помощ моята прекрасна дъщеря дойде на бял свят. При изключително рискова бременност и десетки усложнения той реагира изключително адекватно и успя да ми даде кураж и да проследи бременността до край. Секциото го направи безупречно - да е жив и здрав и да помога и на още много майчета.

# 164
  • Мнения: 122
Не видях моите любими лекари в списъка, и искам да ги добавя:
Д-р Делчев (Янчо), - патогинеколог, 5-та градска болница. Освен, че е невероятно добър специалист, е и много деликатен и фин човек. След безупречно направена от него конизация успях да износя бебето си, без да се налага серклаж, или да се обездвижвам нито ден. Много съм му благодарна!

Д-р Ирена Дакова - педиатър - освен, че е добър специалист, не бърза с предписването на антибиотици или други тежки медикаменти, и е страшно информирана за всички новости. има невероятно отношение към дъщеря ми- Предразполага я, без да бърза и благодарение на нея, малката вече не се страхува от болницата.

Общи условия

Активация на акаунт