«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 426 отговора

ћнени€: 1 163
стига с та€ англичанка , ти си с униформата сред индийци и пакита , тук-там н€кой пол€к : )))
щом си с униформа , €сна е работата ... не е ли така ? ; ))

÷итирай

ћнени€: 3 313
hahaha hahaha hahaha

ќ, да, помн€ ги effortless chic-овете, докато жив€х в јнгли€. Ўик до шика, майно льо.

≈стествно че ще ги запомниш, ако си една от онези българки за които стил значи, колкото може по т€сно, колкото си може по късо и разголено и задължително грим до ушите.  Mr. Green
÷итирай

стига с та€ англичанка , ти си с униформата сред индийци и пакита , тук-там н€кой пол€к : )))
щом си с униформа , €сна е работата ... не е ли така ? ; ))

хахахах колежките ми са предимно англичанки, ирландки+една пол€кин€ Wink
и какво ти е €сно за униформите на мед сестрите ???  Mr. Green
Ѕоже колко мъка има в тази тема Smile
÷итирай

ћнени€: 2 711
hahaha hahaha hahaha

ќ, да, помн€ ги effortless chic-овете, докато жив€х в јнгли€. Ўик до шика, майно льо.

≈стествно че ще ги запомниш, ако си една от онези българки за които стил значи, колкото може по т€сно, колкото си може по късо и разголено и задължително грим до ушите.  Mr. Green

smile3532
÷итирай

hahaha hahaha hahaha

smile3532

ѕов€рвай ми, и аз така се заливам от см€х кога те чета Smile явно си действаме здравословно  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 2 711
ѕиши още по темата, по темата, не ми се об€сн€вай в любов, че не е интересно. » не, не ти в€рвам, защото непрекъснато доказваш, че не четеш, само пишеш.
÷итирай

ћнени€: 4 757
ћериното, кашмира и другите скъпи материи за пуловери как лесно се поддържат ...  » като нищо струват 14 паунда. ћоже, ако са 5%, а другото полиестер/вискоза/друг боклук. Crazy  

«а фенките на качествени платове мога да дам кооридинати на магазин във ¬арна, но линейни€т метър е от 300 лв нагоре.  bowuu
÷итирай

ћериното, кашмира и другите скъпи материи за пуловери как лесно се поддържат ...  » като нищо струват 14 паунда. Crazy 

ћериното се подържа изключително лесно Wink просто переш на 30 градуса... не съм фенка на кашмира .
¬ интерес на истината дрехите са много по евтини в англи€ отколкото в Ѕ√ Smile
» да цената, на мериното в магазина от който пазар€ е точно 14.99 в момента ...
« ѕоследна редакци€: вт, 01 €ну 2013, 11:41 от Troy »
÷итирай

ћоже и така да е. «начи ние ходим в н€каква друга јнгли€.

п.п. ѕуловери от Ѕ√ не съм си купувала от вече доста години. ѕросто н€ма хубави материи без изкуствени примеси. ѕоследната ми придобивка (подарък) е 50/50 кашмир и коприна.  Shocked »зненадващо добра комбинаци€. ј мериното супер лесно става на влакна. ќт носене, не от пране.
÷итирай

ћоже и така да е. «начи ние ходим в н€каква друга јнгли€.

п.п. ѕуловери от Ѕ√ не съм си купувала от вече доста години. ѕросто н€ма хубави материи без примеси. ѕоследната ми придобивка (подарък) е 50/50 кашмир и коприна.  Shocked »зненадващо добра комбинаци€. ј мериното супер лесно става на влакна. ќт носене, не от пране.

ј ти искаш да ми кажеш че от 12 години живе€ в н€каква друга јнгли€ и не знам къде какво има и на каква цена ? —ледващи€ път като си търсиш качествени класически пуловери/поло или жилетка погледни в ”никло .
ѕ/с мисл€ че бъркаш мерино и кашмир Smile мериното е много финна вълна, докато кашмира е пухкав и става на бобчета, влакна и какво ли не още Smile
ћериното изглежда така, така че н€ма как да стане на влакна Smile

—крит текст :
÷итирай

ѕ/с мисл€ че бъркаш мерино и кашмир Smile мериното е много финна вълна, докато кашмира е пухкав и става на бобчета, влакна и какво ли не още Smile

ћного добре знам какво е мерино и кашмир, пък и не е нужно да гада€, то си пише на етикета от вътрешната страна на дрехата. ќсвен ако не е от н€каква фабрика за ментета. Ќа ризата от униформата на дъщер€ ми пишеше, че е 70% памук, но н€колко родители занесоха проби в лаборатори€ и се оказа 70% найлон.  оето си беше очевидно де.
ј тези €понци тр€бва да го вземат без пари от н€къде мериното за да продават готовите пуловери за 15 паунда. ѕък може и да стават чудеса, не знам.

“ова е мерино в натурален вид. “ова, което показваш може само да има н€какво съдържание на мерино.

—крит текст :
« ѕоследна редакци€: вт, 01 €ну 2013, 11:58 от Check Please »
÷итирай

ћного добре знам какво е мерино и кашмир, пък и не е нужно да гада€, то си пише на етикета от вътрешната страна на дрехата. ќсвен ако не е от н€каква фабрика за ментета. Ќа ризата от униформата на дъщер€ ми пишеше, че е 70% памук, но н€колко родители занесоха проби в лаборатори€ и се оказа 70% найлон.  оето си беше очевидно де.
ј тези €понци тр€бва да го вземат без пари от н€къде мериното за да продават готовите пуловери за 15 паунда. ѕък може и да стават чудеса, не знам.

ћалко трудно бих свила н€колко пуловера ако не б€ха вълнение Smile пък и магазина едва ли би си позволил да продава ментета Smile Ќе знам как е  Ѕ√, но тук е немислимо да ми пише на етикета вълна а да се окаже синтетика Wink та нали клиентите ще разберат и ще им го върнат ?
Ќормалната цена е 30 паунда, но много често прав€т намалени€, както и в момента Wink
“ова че н€ма такива цени в Ѕг не значи че на вс€къде е така. —лед като пазариш от чужбина би тр€бвало да знаеш, че в Ѕг дрехите са мого по скъпи, изключвам боклуците.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 206
—лед като пазариш от чужбина би тр€бвало да знаеш, че в Ѕг дрехите са мого по скъпи, изключвам боклуците.

Ќе мога да не се съглас€ с това. јбсолютно в€рно. Ќ€мам поглед върху јнгли€, но имам върху »спани€. ƒрехите са на далеч по-ниски цени, отколкото в Ѕг, вкл. и марковите такива.
÷итирай

в 1001-та нощ

ћнени€: 4 074
дали една матери€ става на топчета - зависи от това дали нишката е от дълги или къси влакна, съответно ако е от къси става на топчета  ooooh! ooooh! ooooh!  Peace
÷итирай

—лед като пазариш от чужбина би тр€бвало да знаеш, че в Ѕг дрехите са мого по скъпи, изключвам боклуците.

ћного общо казано. ѕрекупвачите продават по-скъпо, големите вериги имат еднакви цени, но като ц€ло качествените дрехи в чужбина са скъпи. „есто и не толкова качествените. — доходите, които получава човек в чужбина просто дрехите са му по-достъпни, както и н€кои други неща.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 426 отговора