За маниакалната нужда от купуването на дрехи, обувки и т.н.

  • 24 049
  • 431
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X

Може така да си Уцелила.Аз досега от Спорт Директ каквото съм взела не е мръднало.Последно поръчах маратонки на сина, предвид как "пази" и къса .....живот и здраве тази пролет трети сезон ще ги носи. На същата марка от уж марков магазин в Сф за солидна сума "прогледнаха" на третия месец..... Tired

По-вероятно е ти да си Уцелила със здравите маратонки.  Wink

# 361
  • Мнения: 3 242
Някои от споменатите сайтове за пазаруване, предлагат откровени боклуци, ако и стоката да долита от Франция или Британия. Разбира се, не задължавам никого с мнението си, а споделям опита си от купуването на стока от тях. За да няма недоразумения, пиша за Ла Редут и Спорт Директ.
Може така да си Уцелила.Аз досега от Спорт Директ каквото съм взела не е мръднало.Последно поръчах маратонки на сина, предвид как "пази" и къса .....живот и здраве тази пролет трети сезон ще ги носи. На същата марка от уж марков магазин в Сф за солидна сума "прогледнаха" на третия месец..... Tired

По възможно е да попаднеш на менте в София отколкото в спортсдайрект Simple Smile В Бг се продават ментета съвсем свободно, тъй като няма никакъв контрол, докато тук не можеш да намериш примерно менте на адидас в спортсдайрект-ментета са по битаците, но не и по магазините. 

# 362
  • Мнения: 52
Някои от споменатите сайтове за пазаруване, предлагат откровени боклуци, ако и стоката да долита от Франция или Британия. Разбира се, не задължавам никого с мнението си, а споделям опита си от купуването на стока от тях. За да няма недоразумения, пиша за Ла Редут и Спорт Директ.
Може така да си Уцелила.Аз досега от Спорт Директ каквото съм взела не е мръднало.Последно поръчах маратонки на сина, предвид как "пази" и къса .....живот и здраве тази пролет трети сезон ще ги носи. На същата марка от уж марков магазин в Сф за солидна сума "прогледнаха" на третия месец..... Tired

По възможно е да попаднеш на менте в София отколкото в спортсдайрект Simple Smile В Бг се продават ментета съвсем свободно, тъй като няма никакъв контрол, докато тук не можеш да намериш примерно менте на адидас в спортсдайрект-ментета са по битаците, но не и по магазините. 
Точно от този сайт най-големите боклуци са ми доставяли, пълна скръб...

# 363
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
По-вероятно е ти да си Уцелила със здравите маратонки.  Wink
Може, ама по принцип не съм късметлия, та  ако е така и то няколко пъти...... newsm78
Зависи и какво си поръчваш де, ако е за 10-15 паунда може  и пълна скръб да е, не знам.
Аз споделям личен опит,като всички предполагам. Peace

# 364
  • Мнения: 3 242
Някои от споменатите сайтове за пазаруване, предлагат откровени боклуци, ако и стоката да долита от Франция или Британия. Разбира се, не задължавам никого с мнението си, а споделям опита си от купуването на стока от тях. За да няма недоразумения, пиша за Ла Редут и Спорт Директ.
Може така да си Уцелила.Аз досега от Спорт Директ каквото съм взела не е мръднало.Последно поръчах маратонки на сина, предвид как "пази" и къса .....живот и здраве тази пролет трети сезон ще ги носи. На същата марка от уж марков магазин в Сф за солидна сума "прогледнаха" на третия месец..... Tired

По възможно е да попаднеш на менте в София отколкото в спортсдайрект Simple Smile В Бг се продават ментета съвсем свободно, тъй като няма никакъв контрол, докато тук не можеш да намериш примерно менте на адидас в спортсдайрект-ментета са по битаците, но не и по магазините. 
Точно от този сайт най-големите боклуци са ми доставяли, пълна скръб...

Доставили са ти това което си поръчала Wink
Няма как да ти доставят боклук ако не си поръчала такъв. Няколко пъти съм купувала от магазина им маратонки на Найк и нямам никакви проблеми. Нормално е ако си поръчала нещо за 5-6 паунда и да си разочарована Simple Smile

# 365
  • Мнения: 3 736
Вече се спомена, че има достатъчно теми за пазаруване, не? Тази не е за обмяна на опит с марки, сайтове и сергии.

# 366
  • Мнения: 10 547
Добре де, какво се цупите? Споделям опит- поръчвала съм няколко пъти, нищо не ми е харесвало- нито като изработка, нито като материя. И двата сайта имат добри фен-клубове, добри продажби правят, може грешката да е в моя телевизор, защо веднага скачате да защитавате двата чифта поръчани от там маратонки? Аз не отричам, че има и качествена стока там, просто не съм попадала на такава.

# 367
  • Мнения: X
и аз обичам да вися в мола, ама само в тоя до нас. щото ми е топло и там си върша много работа, като плащане на сметки, пазаруване в Пикадили и т.н. иначе, в скъпите му бутици не влизам, само в народните  Mr. Green

отделно, нарочно се ограничавам, щото семейството /наште, демек/ бяха от свръхконсуматорите и знам кво е, къщата да ти е пълна с неща, които две поколения след теб да не сколасат да ползват Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 16:35 от Анонимен

# 368
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
защо веднага скачате да защитавате двата чифта поръчани от там маратонки?
Аз споделям личен опит,като всички предполагам. Peace
Нито скачам, нито някъде казах че са два, ти имаш мнение, аз също, ти го споделяш, аз също.
Или не трябва?

# 369
  • София
  • Мнения: 15 458
  Аз след Бъдни вечер за пръв път стъпих в мол,даже цели два мола, търсехме Дядо Коледа и не намерихме.От първия не купихме нищо, от втория бонбони на детето.

# 370
  • Мнения: 620
Обичам да си купувам хубави неща, доставят ми удоволствие меките, ароматни материи, красивите етикети, луксозните опаковки...Вероятно, защото съм израснала в соц. времената, когато всичко това беше просто недостъпно. Купувам повече, отколкото ми е необходимо. Излишното връщам в магазините, откъдето е закупено или продавам. В интерес на истината, имам няколко нови придобивки, които си стоят с етикетите, но то е, понеже не им е сезон. Виж, дънките са ми фетиш. Последните, които купих, знаейки, че я ги обуя, я - не, са едни Баракуда на ПиАрПиСи с такива изкъсвания и нацапвания по тях, че в провинциалното градче, където живея /апропо, къде в Бг не е провинция?/биха били не просто неуместни, а скандални. Обаче исках да ги имам, защото се вписват в натюрела ми, мои са и ми отиват. Понеже стана въпрос за мериното, кашмира и пр. вълнени тъкани, най-отговорно заявявам, че те стават на "бобчета" /пилинг- ефект/ преди всички останали. През зимата нося предимно такива, нескромно ще кажа, че са хубави, обикновени на вид, много обикновени, единственото в тях, което би предизвикало снобски интерес, са етикетите. Е, баш тези блузи след едно-две обличания вече са замъшени по страничните тегели, а след още няколко се налага да ги "подстригвам" с машинката.  
От това, което изчетох в темата, споделям написаното от Мамасита, като допълвам, че най-красиво остаряват денимът, кожата и коприната. Харесвам "брит" стила още преди да науча, че така се нарича, предпочитам кежуъл облеклото и не бих се притеснила да комбинирам официална рокля с гумени ботуши или кубинки. Не обичам спортни сандали и...не припадайте!, не харесвам обувките на Маноло Б., твърде претенциозни ми идват. Peace
П.С. И Еко, и той ми идва твърде претенциозен след "Името на розата". Така де, "Фукалото на Махо".
Написах го, понеже в началото на темата тъкмо тази аналогия/ Бланик- Еко/ провокира интереса ми и ме усмихна.

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 16:09 от айви

# 371
  • Мнения: 644
hahaha hahaha hahaha

О, да, помня ги effortless chic-овете, докато живях в Англия. Шик до шика, майно льо.

Ох, колко съм съгласна.

# 372
  • Мнения: 1 525
Чак пък маниакална нужда... newsm78
Обичам да си купувам разни неща. Страст са ми чантите и шаловете.
Имам неща, които не нося. Но са ми доставили удоволствие по някакъв начин.
В МОЛ-ове не пазарувам.

# 373
  • Мнения: 10
Алена, твърде вероятно е да е била точно тази, да.  Laughing

Toва ако не се лъжа е Maison Martin Margiela, който все пак прави висша мода, макар и за Х§М в случая. А те как беше, задоволяват чиновническя вкус  Laughing
Трябва да признаеш, че има едно голямо и  готино намигане в тази чанта, ако не да я харесаш.

Не че марката е гаранция, поне според скромното ми мнение. Иначе няма как да си обясня ужасните златни маратончици на Шанел.


Това важна марка ли е ? Никога не съм я чувала, но мъжът ми ми купи такъв парфюм. Много е хубав, впечатлена съм. Дано да е и важна марка, че да се надуя.  Grinning

# 374
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
 Popcorn Popcorn
По темата- в Молове не обичам да ходя, изнервям се  Crazy. Обичам в бутичета да се завирам и пазарувам. Също така вилнея он-лайн. Пазарувам всичко,което ми харесва- колкото повече,толкова повече. Често "изнасилвам"   Money кредитната си карта  Mr. Green ,но ми е кеф  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт