«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 744 отговора

јнкета

акви подаръци предпочитате да има в списанието?

¬ъведи тво€ глас

Birmingham, United Kingdom

ћнени€: 21
ћомичета, само да сподел€, най-ниската цена на ко€то откривам куфарето е тук и тази -> Hello Kitty trolley luggage travel bag  ..«аради тази √раци€ чак ми мина през ума да си го куп€ Crossing Arms  ooooh! ,..ама само мина и замина  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 26
ƒа ама и качеството ще е различно. јко ми тр€бваше за пътуване със самолет примерно не бих разчитала на това от √раци€та. Laughing
ѕредната колекци€, тогава работех много и н€мах време да се ров€ в нета. »зобщо не знаех какво има, просто минавайки случайно вид€х сакчето с  ити и го купих.
Ќаистина много се изложиха този месец с ти€ куфари. Ѕесне€т във фейса, че не били цех за куфари 35, а списание. ƒа пробват един месец да го пуснат без подарък и ще разберат колко го харесват хората самото списание , нали Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте момичета и аз много искам куфара ще ви помол€ н€ко€ от вас ако го намери да ми пише
÷итирай

ћнени€: 10
ћай куфарите свършиха  Crying or Very sad

÷итирай

н€къде

ћнени€: 193
ћай куфарите свършиха  Crying or Very sad

аз още от началото се отказах да ги търс€.
ўе чакам чантата други€ месец
÷итирай

ћнени€: 4 316
¬ центъра на гр.  юстендил срещу заведение Dreem house на але€та с кафенетата, вид€х днес списание с куфар.
÷итирай

ћнени€: 1 505
. ƒа пробват един месец да го пуснат без подарък и ще разберат колко го харесват хората самото списание , нали Mr. Green

јха, би било интересно...
÷итирай

¬ къўи.

ћнени€: 358
јз пък си купих дъждобрана, много е сладък  baby_neutral

акъв размер е ?
÷итирай

ћнени€: 503
Ќе пише никъде размер и н€мам с какво да го снимам за съжаление Sad
Ќо аз нос€ размери 40/42 и L/XL, зависи дали са китайски или по-западно производство, с дълги ръце и по-цицореста съм - това нещо ми става идеално. ¬ момента не съм и вкъщи, утре като се прибера, ще ви дам размери в сантиметри.
÷итирай

ћнени€: 26
“и€ пък поне да го б€ха направили детски дъждобрана. Ќие големите да се пуснем с  ити... Wink
«начи на мен н€ма да ми стане със сигурност. Ќаистина първо помислих, че е детски. јко беше за 3-5 годишно щ€х да го куп€.
„антите в други€ брой не ми харесват.
÷итирай

California

ћнени€: 1
» аз си подарих дъждобрана! Smileћного ми харесва, страхотен цв€т е, а матери€та е по-добра отколкота мислех че ще е, а муцунката но кити е мега сладка!  Love
≈то как ми седи на мен, обикновено се пъхам в размер ћ, не съм се мерила скоро, но в гръдната и ханша би тр€бвало да съм около 86-88 см, €кенцето ми е супер удобно и определено има още м€сто!

“ук съм го снимала директно извадено от найлончето, извин€вам се за допълнителните неща на снимката, но поне харти€та с кити от други€ ми подарък си е направо тематична!  Laughing

ƒнес за първи път усп€х да вид€ и куфарчето, но за съжаление беше последно и запазено. ћисл€ да питам за него като имам път през разни будки, но вече не се над€вам много. јко н€къде ми излезе късмета ще се зарадвам, но честно казано не държа да го имам чак толкова и определено н€ма да отдел€м специално време да го търс€. —ъщото се отнас€ и за несесерите и хладилната. Smile
÷итирай

ћнени€: 1 518
ќн€ ден (в големи€ дъжд  Mr. Green) взех дъждобрана за моето 4-годишно. —тигна й до коленете и тр€бваше да й нави€ ръкавите н€колко пъти, но на ширина и беше добре (сложих й го върху €кето). “€ беше доволна и си го хареса много. Ќе съм пробвала, но мисл€, че аз н€ма да се събера в него, нос€ размер L/XL. —трува ми се, че е предназначено за тийнейджърки - като тази на снимката в списанието. 
„антите от следващи€ брой ще ги пропусна, не са по мой вкус.
Ќо ако по-нататък пак се по€ви нещо от "котешката" сери€......
Mr. Green
÷итирай

бихте ли показали снимки на подаръците от следващи€ брой.. предварително благодар€  Hug
÷итирай

ћнени€: 1 563
≈то,снимката беше публикувана от съфорумка н€колко страници по-назад.

÷итирай

мерси..аз гледах , но €вно съм пропуснала Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 744 отговора