Фризьорски курсове

  • 39 280
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 255
Да побутна малко темата,че пуснах нова,но никой не се включи. Sad

Интересувам се от фризьорство и бих желала да изкарам курс.От малък провинциален град съм и ще ми бъде удобно  в София или Плевен.Ако някой има информация,ще съм благодарна ако сподели.

Също така искам да попитам как да изберем най-подходящ курс.По какви критерии да го изберем.Със сигурност цената не би трябвало да е определяща,защото срещам курсове за 250лв и за 3000лв.Предполагам качеството на обучение няма нищо общо м/у два такива курса,с такава разлика в цената.Искам да знам какъв документ трябва да получим след завършване на курса.Каква е разликата между "майсторско свидетелство" и"диплома"?

# 31
  • Мнения: 2
Здравейте,
бих искала да се включа и аз със запитване по темата. Искам да изкара курс във Варна и да получа диплома, която да се признава в чужбина и по-конкретно Швейцария.

# 32
  • Мнения: 2
Аз изкарах курса преди няколко месеца и почти веднага ме взеха на работа в много добър и разработен салон. Става дума за Варна. Ако някой се интересува ще пиша.   Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте!Звъннете в Evima hair studio!!Курса е на високо ниво и дипломата е държавна-2ра степен на Професионална квалификация.www.facebook.com/HairStudioEvima.Салона е в София.

# 34
  • Мнения: 6
Здравейте, прегледах темите за фризьорски курсове, но търся малко по-актуална информация. Изкарахте ли някакви курсовете, къде, доволни ли сте ...? Какво е мнението ви за училище по фризьорство Л Ореал ?

# 35
  • Мнения: 838
Карах към бюрото по труда.
Нищо не научих, 2 пъти подстригвах само общо взето, май повече осъзнах колко много се иска да станеш специалист... представях си го сравнително лесно...

# 36
  • Мнения: 6
Благодаря за бързото включване и конкретния отговор.
Аз също съм в голяма чуденка, какво ще излезе. Видях, че доста хора са споделяли желанието си да се запишат на курс по фризьорство. И дотам. Дали са карали, къде, и т.н.-почти няма инфо.
 Цените в Стефан и ЛОреал, които разгледах  са високи.За Рапакс, прочетох доста добри отзиви, но със стара дата. В Евита искат ли да си водиш манекен?Капанов и Арлет...,  други школи?

# 37
  • Мнения: 4
В "Евима" осигуряват всичко и обучението е на доста високо ниво!След изкаран курс там започваш работа спокойно като фризьор а не като метач на коси  Simple Smile Таксата е 1200 лв.,но е на изплащане и включва всичко.
Курса трае около 6 месеца,в зависимост от това колко време на ден можеш да отделяш за посещение  Simple Smile Там не е на групи а по скоро индивидуално тъй като се съобразяват със свободното време на курсиста.

# 38
  • Мнения: 4
Телефона за запитване за курсовте е 0888 80 56 25 Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6
Да попитам- няма ли някой карал курсове в "Рапакс", да разкаже как е минало и работи ли като фризьор/ка сега?

# 40
  • Мнения: 6
Здравейте,отново.Някой има ли впечатления от фризьорския курс при Деси Дойнова в студио Хаос на Христо Ботев?

# 41
  • Мнения: 8
Здравейте, някои има ли мнение за Национална школа - http://nscc-bg.com/coaf/obuchenie.htm или Интеркозметика - http://intercosmetica.bg/bg/KURS-PO-FRIZIORSTVO-ZA-NAChINAEShtI/45/course_view/

Общи условия

Активация на акаунт