Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в Добрич
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 393 отговора

Добрич

Евростат: Децата в България се хранят най-лошо
Цитирай

Добрич

Цитирай

Добрич

Честита Баба Марта!
Цитирай

Добрич

Честит 3-ти март!  bg
Цитирай

гр.Добрич

Видях че са открили магазин за почистващи препарати срещу ОУ Христо Ботев. Дали са стандартните марки или има и от паралелния внос?
Цитирай

Добрич

Бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за дете на 1г и 8м. Не е задължително да е детски. Аз съм се насочила към Вяра Ангелова. Когато бях бременна ходих при нея и останах много доволна. Но искам да чуя и други мнения. Детето искам да го заведа на профилактичен преглед
Цитирай

Бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за дете на 1г и 8м. Не е задължително да е детски. Аз съм се насочила към Вяра Ангелова. Когато бях бременна ходих при нея и останах много доволна. Но искам да чуя и други мнения. Детето искам да го заведа на профилактичен преглед

Вяра Ангелова е кожен.

Цитирай

Добрич

Мисля, че Вяра и беше първото име. Работи във Вива-та до План Б. За фамилията съм сигурна, че е Ангелова
Цитирай

Добрич

Аз бих Ви насочила към д-р Берова  Peace
Цитирай

Добрич

Видях че са открили магазин за почистващи препарати срещу ОУ Христо Ботев. Дали са стандартните марки или има и от паралелния внос?
Дори, вчера надникнах.
Ариел, Тайд, Рекс, Бонукс, Тема, Медикс, Ленор, Семана.. долу-горе обичайните неща.
Перилни препарати и козметика, шампоани, ароматизатори, домакинско фолио и разни такива. Има и разни домакински неща- кофи, мопове и друг вид "пръчки".
Прилича ми на магазина на ЕСЕ до кино Добрич, само дето ЕСЕ-то е с по-голямо разнообразие, май newsm78
Не обърнах внимание на цените.
Цитирай

гр.Добрич

Ани, благодаря ти. Значи не заслужава разкарването.

Детски офталмолог май няма в Добрич.
Цитирай

Добрич

Не е задължително да е детски, важното да е добър. Имам си едни опасения, щото аз съм с доста голям диоптър и просто за мое успокоение да знам, че нищо му няма. Поне силно се надявам Wink
Цитирай

Офталмолози - д-р Няголова/ДКЦ 2 и до Първа аптека/, д-р Ананиева /ДКЦ 1/, Във Вива - д-р Юлия Ангелова , д-р Бацинов - ДКЦ 1, д-р Керанов и д-р Райков - Оптиката на реда на детския магазин Коко, д-р Берова - срещу Математическа гимназия....може и да пропускам някого...

Цитирай

Не е задължително да е детски, важното да е добър. Имам си едни опасения, щото аз съм с доста голям диоптър и просто за мое успокоение да знам, че нищо му няма. Поне силно се надявам Wink

ДКЦ - 2 - д-р Няголова. Добър лекар е и апаратурата в ДКЦ-то е нова и модерна.
Цитирай

Добрич

Мерси много за отговорите. Сега само трябва да си набавя направление, ама те нали имаха дефицит през месец март. Май май другия месец ще ходим...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 393 отговора