Идеи за меню за рожден ден

  • 12 335
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Момичета, моля за идеи за меню и евентуално рецепти за рожден ден...! Дани през февруари прави 1 годинка и съм изпаднала в голям размисъл какво да е менюто newsm78. Моля ви да споделите вашите идеи и личен опит. Ще ви бъда много благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 205
да ти кажа зависи колко хора ,деца ли възрастни ли, но аз за рождни прибягвам до по -традиционни рецепти или поне неща които съм правила нееднократно-не експериментирам ,точно на такива дни.например можеш да направиш пържола с гъбен сос,поне 2-3 вида салати-млечна ,зеле с моркови и т.н. и смятам че тортата е задължителна  Wink

# 2
  • Мнения: 2 534
Детско меню или за роднини !?

# 3
  • Мнения: 2 142
Чудесно! Ще се възползвам от идеи, пък и аз ще дам някои Wink На мен ми предстои същото. Дъщеря ми има рожден ден, на който ще поканим бабите и дядовците, чичото с кандидат стринката и може би още няколко приятели, кумове, обикновено те си идват без покана, така че нямам много избор. Шегичка! Всияки много си ги обичкам и затова ще се постарая да ги нагостя. При нас тази сбирка ще е вечерата, защото сутринта ще имаме детско парти, но не вкъщи. Така че за мен и времето за приготвяне на вкусотиите ще от значение. newsm78

# 4
  • Мнения: 514
Мисля през деня да са децата, а вечерта приятели и роднини. Затова не мога да реша какво точно да приготвя. През деня освен за децата трябва да има за майките... В голяма чуденка съм изпаднала newsm78

# 5
  • Мнения: 1 884
Скоро бях поканена с малчугана на детски рожден ден. За децата приятелката ми беше поръчала на сладкарска фирма сандвичи /от франзела/ с  пастет, масло  и т.н украсени с шунка, маслинки, кисели краставички и каквото се сетиш... Това е идея, която лесно можеш да си направиш сама, ако имаш свободно време и фантазия  Laughing без да наемаш разни фирми. Ще намериш рецепти за студени санвичи из нета за хлапетата. Освен това, детска торта за рожденика   party041, дребни сладки, бонбони и други лакомства, а за големите хора  Grinning, беше поръчала торта "Гараш", алкохолни напитки  cheers, сухи мезета, студени хапки /може и сандвичи/ и ядки. Общо - взето да има хапване и пийване. Весел купон ти желая!

# 6
# 7
Когато чакам гости най често приготвям пиле на шише.Става като на грил-вкусно и много лесно и удобно,без да се налага да стоиш в кухнята дьлго.Когато чакам повече гости слагам 2-3 пилета на шишета в тавата и след около 2 часа е готово.

# 8
  • Мнения: 2 142
Миленика ,   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт