Моля за мнения за агенция One travel

  • 3 304
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Моля, ако някой е почивал през тази агенция, да сподели мнение. Става въпрос за почивка в България, а не в чужбина. Благодаря!

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 5
Записвам се.
И аз съм заинтригувана от предложенията им, но не познавам агенцията. Ще бъда благодарна, ако някой сподели дали е почивал с тях.

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 5
Здравей MamaGeri
както вече отбелязах, харесах предложенията на УанТравел. Направих някои проучвания, посредством достъпа ми до служебна информация Simple Smile. Тур оператора е съвсем реален - бях притеснена от ниските цени на офертите им. Регистрирани са преди няколко години - лицензът им е действителен. Утре ще направя опит да проверя и финансовото им състояние / да не вземат да фалират междувремено Simple Smile / Свързах се с агенцията първо по имейл. Отговориха ми както на имейла, така и в последствие по телефона. Междувремено направих запитване и директно към хотела, който ме интересуваше. Разлики в цените имаше / от порядъка на 25 евро на ден / , но по детайли относно въпросите ми  - разминаване никакво. Това ме навежда на мисълта, че имат идея за местата, които предлагат. Агентката беше изключително любезна и отзивчива. Очаквам в утрешния ден отново да се свържат с мен за доуточняване на разни детайли. Договорихме се за различни варианти за евентуална анулация с възможност за възстановяване на средствата, които се дават под формата на капаро. За сега всичко ми изглежда ок.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Ееей, Мими, супер си! Благодаря ти много!   bouquet А ще ми кажеш ли за кой хотел си ги питала? Може и на лични.

# 4
  • Мнения: 3
Платен пакет две семейства в Гърция за Нова Година хотел (пансион по скоро) Траки Палас - Александрололис. 1-во от стая с изглед море..-стая с изглед растителност...2-ро от влизащ в пакета ползване на басейн да, но само еднократно..(при положение, че още преди да се тръгне беше питано)..3-то хотел 5 звезди..от които четирите бяха в съзвездие някъде там на небето - студени стаи, студен ресторант (с якета имаме снимки на всички гости) 4-то преди тръгване от One Travel BG обещаха че в цената ще има включен алкохол..да имаше но само в очакванията ни и до в момента в който не си взехме от местен супермаркет!!! След разговор с тях защо има такива брутални разминавания ни беше обяснено, че сме адски претенциозни клиенти..и те какво да направели, освен да ни поканят да празнуваме с тях в техните домове....Да, беше невероятно в останалата част..извън хотела.!!!!

Скъпи приятели( приятели понеже Ви чувстваме вече толкова близки) от One Travel BG
След кратък но смислен разбор, решихме въпреки всичко да бъдем човечни.., да..наистина - повярвайте ни - ЧОВЕЧНИ, ПРАВИЛНО МЕ РАЗБРАХТЕ!
С нетърпение очакваме следващата Нова Година за да сюрпризираме Вас и вашите най -близки с подарък от нас закупен от One Travel BG  пакет за Нова Година в същия 5* хотел Траки Палас
Имаме сметка на One Travel BG остава само да ни предоставите списък с имената на вашите най-любими хора за да оправим ДРЕБОЛИЯТА!
УСПЕХИ

Последна редакция: вт, 06 яну 2015, 10:08 от Danchev

# 5
  • София
  • Мнения: 655
Посрещнахме миналата Нова година (2014-та) с оферта на агенция One travel.
В коментара си ще напиша и плюсовете и минусите, но на база последвало отношение и липса на отговор от страна на агенцията за причинените ни неудобства и разочарования, вече не разглеждам техни предложения.

"+"
* Много добри цени на предлаганата оферта;
* Офис на удобно място с възможност за паркиране;
* Вежливи служители, бързо и качествено обслужване;
* Предоставена пълна информация относно възникнали въпроси свързани с избраната от нас оферта;

"-"
* След настаняване в хотела и установени неуредици (за които представител на агенцията е уведомен устно на място и писмено с имейл) няма официален отговор от агенцията вече 1 година.
Предполагам не държат на клиентите си...

От какво не бях доволна ще изредя само основното:
Резервирахме и заплатихме три дневен престой НГ 2014 за хотел Dion Palace Spa Hotel 5*, Litochoro, Greece. Бяхме уверени като от агенцията, така и от хотела, че няма да бъдем разочаровани.
При регистрирането в хотела направихме резервация за маса в ресторанта за Новогодишната нощ и резервацията беше между първите 5! На 31.12 по време на обяд проведохме разговор с управителя на ресторанта относно нашето настаняване (всеки можеше да види, че броят на гостите на хотела значително надвишава капацитета на ресторанта). В посоченият час за официална вечеря пристигнахме в ресторанта и се оказа, че отредената маса за нашите стаи беше извън ресторанта в едно приспособено помещение за пушене... Последваха около половин час скандали, неври и т.н. след което сменихме масата за такава в ресторанта, но настроението вече липсваше. Последва още нова изненада, тентата на пушилнята се скъса и в ресторанта температурата рязко падна, от време на време усещахме с пълна сила морския бриз! На следващият ден на закуска все още проблема не беше отстранен.
Според програмата, гостите заплатили All Inclusive имат право на междинни хранения т.нар. „снакс", бяха нужни многократни запитвания към персонала (наподобяващи просене) с молба да бъде спазена програмата, която сме заплатили (на финала вадеха между 4-5 чинии сладки и една с леки сандвичи за целия хотел)!
На 31.12, Dion Palace Spa Hotel 5* ни изненада с липсата на топла вода!
В коридорите на този хотел 5 звезди свободно се разхождаха котки, които лягаха и се търкаха в посудите изнесени от стаите на гостите оставени на отоплителните тела. За момент се объркахме дали не се намираме в зоопарк, тъй като в същото време имаше няколко улични кучета обикалящи около гостите при басейна...





# 6
  • София
  • Мнения: 1 055
 auto_bg и Danchev,
А защо не ги "похвалите" в черния списък за туристическите агенции, за да се прочете от повече хора и да се предпазят от такива емоции?

# 7
  • София
  • Мнения: 655
auto_bg и Danchev,
А защо не ги "похвалите" в черния списък за туристическите агенции, за да се прочете от повече хора и да се предпазят от такива емоции?

Не се бях сетила, дори да бъда честна забравих, че въобще съществува такава фирма... до днес.
Утре ще ги включа с един коментар към списъка, хората с право "заслужиха" тази номинация.

Общи условия

Активация на акаунт