Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора
Здравейте,
Поразгледах и забелязах,че няма такава тема,разискваща противозаатъчните.
Аз пия комбинирани от една година и започнах да имам проблеми заради това - болки в гърдите през целия месец,сухота и раздразнения на влагалището,рязко надебеляване,изключително болезнено настъпване на цикъла.
Някой преживявал ли е това?Ще е полезно да си споделяме мнения по този въпрос..
 Smile
Цитирай

Здравейте,
Поразгледах и забелязах,че няма такава тема,разискваща противозаатъчните.
Аз пия комбинирани от една година и започнах да имам проблеми заради това - болки в гърдите през целия месец,сухота и раздразнения на влагалището,рязко надебеляване,изключително болезнено настъпване на цикъла.
Някой преживявал ли е това?Ще е полезно да си споделяме мнения по този въпрос..
 Smile

Възможно е да сте чувствителна към някоя от съставките в лекарството. Най-добрия вариант е да се консултирате отново със специалист, който може би ще смени медикамента. Може да обмислите и възможността за поставяне на спирала. Тя не води до напълняване и все пак по този начин се избягва приема на химични вещества.
Цитирай

При мен при Ясмин имаше повръщане и виене на свят,смених ги с Жанин с тях пък нямам повръщане но напълнявам с един два килограма на 6 месеца и ми се появи целолит,косата доста ми капе но не мога да разбера дали се дължи на таблетките...ако някой знае нека сподели.Но пък при мен има доста положителни ефекта-кожата ми е глатка и мека,косата не ми се умазнява толкова бързо,промени се структората на ноктите ми,менструацията ми е само 3-4ри дни,а й най важното съм защитена.
Към Авторката:какви са твоите таблетки?
Цитирай

Френски са,Ловалуло Ге но са на същия принцип като Ясмин - средно дозирани,комбинирани...но май ще мина на най-леките прогестеринови...И аз така с по един килограм на месец докато се озовах с повече от 10 качени за година..
Цитирай

Незнам причините поради които ги пиеш но според мен са ти силни....а килограмите сваляш ли ги по време на почивката?
Цитирай

Не,така си седя и другата седмица съм на гинеколог пък оттам като сменя хапчетата ще мина и на диета..
Цитирай

1-5 от 5 отговора