«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
720-734 от 737 отговора

несебър

ћнени€: 0
«дравейте,направо ви се чуд€ как ги правите тези големи торти , как ги разнас€те насам натам  . весанка тортата ти е много хубава . “ези етажи с вити блатове ли са правени , а ко€ е най подход€щтата рецепта за вити блатове , които да не се трошат или чуп€т. ¬ече минавам  на второ  ниво  Laughing да си пека сама блатовете. ooooh!
÷итирай

¬арна/ћадрид

ћнени€: 26
–озите са наистина прекрасни...

gri6ana ама ти с готови блатове ли правеше до сега? и на мен ми е много интересно да чу€ отговори на въпроса ти, защото пък аз вита торта до сега не съм правила...
÷итирай

несебър

bibilyana ами две торти съм правила само  Rolling Eyes , едната на Ћео с рулата и втората с готовите блатове . то затова са ми и тъпи въпросите ,  уча се.  Peace
÷итирай

—тара «агора

÷итат
“ези етажи с вити блатове ли са правени , а ко€ е най подход€щтата рецепта за вити блатове , които да не се трошат или чуп€т. ¬ече минавам  на второ  ниво  Laughing да си пека сама блатовете.
Ќе,тортите са правени с пандишпанови блатове (аз прав€ тези на ѕепи,мисл€,че беше от 1 страница).ўо се отнас€ за транспортирането,винаги си има напрежение,но действаш според ситуаци€та.“ази беше транспортирана на 90 км.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 951
ѕривет понеделнишки, дами!
весанка - “ортата ти е страхотна. ѕоздравлени€ за това, че даже си € пренас€ла. ћежду първи€ и втори€ етаж има нещо? Ќа каква стойка е правена? –озите ти са много красиви.
“ези етажи с вити блатове ли са правени , а ко€ е най подход€щтата рецепта за вити блатове , които да не се трошат или чуп€т.
¬с€каква рецепта с €йца можеш да ползваш. ¬сички блатове са пластични, стига да не се препекат.
mimi0585  - “ортата е хубава, но се над€вам да се откажеш от бо€дисването отгоре. ¬иждаш, че не става нито добре, нито лесно.

benomiti - ћного хубава торта. —андалчето е много добро, но извивката му е ужасна. Ќ€ма такава извивка, да знаеш.  аишките панделки ли са, или са фонданени?
Marieta - “во€та обувка е страхотна. ћалко ниско си залепила каишката, реално така не може да се обуе, но не го приемай за критика, а за маниащина.  Mr. Green

ќт мен 2 торти

ѕо-големи снимки “” 

÷итирай

ћнени€: 515
—лушам van444eto но все не мога да оцел€ желани€ цв€т  ooooh!ѕолзвам геловите бои на ”илтан но €вно тр€бва да ги смен€ знам ли.  newsm78.—ега имам трудната задача да направ€ торта на мо€ д€до който ще стане на 85год.и просто съм в гол€ма чуденка
÷итирай

—офи€, Ѕели Ѕрези

ћнени€: 3 861
≈еееей, дожив€х да изкритикувам торта на  ¬анчето smile3534

ћного е идейна тортата със склона, но този пич е ...нещо му има на ръцете бе ¬анче. ўо маха така безобразно. ћного е неестествен.  ато  сгъната накриво  кукла е. » що е с шапка, къде му е каската? ћ? “ова последното  е закачка, но  да знаеш, че всички, които карат по такива склонове са с каски  smile3534

√еографската торта е хубава, това е картинка разпечатана, нали?
÷итирай

¬арна/ћадрид

ћнени€: 26
¬анче, сноуборда и планината са ти просто перфекциозни Smile евала
а та€ карта на вафлена харти€ ли е или на фондан? (че аз наскоро чух,че можело да се печата и на фондан)
÷итирай

Mol/—офи€

ћнени€: 638
«дравейте,направо ви се чуд€ как ги правите тези големи торти , как ги разнас€те насам натам  . весанка тортата ти е много хубава . “ези етажи с вити блатове ли са правени , а ко€ е най подход€щтата рецепта за вити блатове , които да не се трошат или чуп€т. ¬ече минавам  на второ  ниво  Laughing да си пека сама блатовете. ooooh!

јз прав€ вити торти....но нали се сещаш, че от 3-те ми торти до момента 2 са с вити блатове. ѕолучиха ми се от първи€ път, но може би попаднах на добра рецепта - не знам. јз прав€ по рецертата на дамата от този блог. ѕопаднах на него още преди 2 години когато направих първата си торта за рождени€ ден на дъщер€ ми. ƒа ме извини, ако е н€ко€ от пишещите тук, но и тортите ѝ ми харесват, а и доста об€снени€ има за направата на различни неща. ћоже и на теб да ти е от полза. Peace

јз правих пандишпанови блатове за последната торта, като си мислих, че ще станат по-бързо и лесно...не не ми се получиха така пухкави като се изпеха, както тези за витите торти. ј ги разбърках отделно и спазих точно всичко...просто станаха по-плътни с€каш и дори ги сиропирах, че да не сто€т твърди. Embarassed

¬анчето, тази торта с картата на света направо ме облещи - страхотна!
÷итирай

Pleven, Bulgaria

≈дна коледна тортичка от мен  - тортата с рула,снегът е ройал айсинг,елхичките са меденки пак с ройал айсинг, снежкото-гигант е от фондан Smile

÷итирай

—офи€

...нещо му има на ръцете бе ¬анче. ўо маха така безобразно. ћного е неестествен
јбе едната ръка тр€бваше да сочи напред, другата назад, ама нали виждаш как станаха. √решката си и изц€ло мо€. ќтносно каската.... глей си работата. ѕравилата ги знам, ама никой не ги спазва. ћладежа му купиха и каска, но така и не € е слагал.  ара си с черната шапка.
÷итирай

Ѕургас/ѕз

ћнени€: 644
¬анче, страхотна е и много висока планината. ƒай инфо как € реди вътре. ƒве торти ли са??  акъв е кремът??
÷итирай

—офи€

ћнени€: 58
ќле изпуснала съм ц€ла тема,ба€ имам да се връщам назад.
хайде 2 тортички и от мен,да се запиша все пак в темата и аз де,макар и на последна страница
ѕървата е за бебчето на етърва ми

» разрез

и втората тортичка е подарък за фирмата на мо€ мъж, надписа ми е много кофти,ама хич не ме бива в тези надписи

p.s.и понеже чета че става на въпрос за критика искам да кажа, че аз съм от новите във форума,но за мен ще е изключително при€тно и полезно да отправ€те критики към тортите ми.“ова е единствени€ начин да вид€ грешките си и дори да разбера как да не ги допускам следващи€ път когато прав€ торта.–азбира се идеално €сно ми е че тортите ми са много далеч от съвършенство,но много се стара€  и знам че с опита и прочетеното ще успе€ да подобр€ това което прав€.
« ѕоследна редакци€: пн, 28 €ну 2013, 15:15 от babybu »
÷итирай

ћнени€: 17
«дравейте! ќтново съм с питанка - де сте виждали н€къде торта със сравнително реална усмивка на не€? »мам предвид не жълто усмихнато личице , а усмивка със зъби. “ърсих в √угъл, но освен 3 грозотии тип 3ƒ, друго не открих. ¬ Ћовли-то също не вид€х, но пък вид€х едно чене от ¬анчето  Mr. Green
«а първи път се съгласих да направ€ торта, ко€то не е пр€ко свързана с мен, т.е н€ма да присъствам на събитието и не познавам получател€. ћайката на една колежка иска да се отблагодари на зъболекарката си за работата по усмивката й през последните две години и затова тортата тр€бва да е с усмивка или ц€лата да е усмивка. » понеже нещо не мога да измисл€ с какво друго да € вържа като декораци€ исках да се подсет€, но €вно темата не е много използвана... “а, ако ви е попадало нещо и можете да го откриете бързо, ще се радвам да споделите.
÷итирай

—офи€

¬ Ћовли-то също не вид€х, но пък вид€х едно чене от ¬анчето  Mr. Green
»мат специално разрешение от мен. ƒоколкото знам, има и други мои неща, но не съм попадала на т€х. »наче, мацката ми писа преди време за разрешение. “€ ми писа на английски  Laughing , аз и отговорих на руски и т€ беше много изненадана. ѕосм€хме се доста на вс€какви езици.
ќ““”  нищо ли не можеш да префасонираш?
babybu - ћного ми хареса бебешката торта.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
720-734 от 737 отговора