«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 880 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 753 отговора

—офи€

ћнени€: 1
Fairy, позвол€вам си да дам
√отови са вече мебелите: http://bissera.snimka.bg/children/detska-staya.493147.18297905
Ќе стана обаче онова б€ло, което мечтаеех.  Smile Ѕайцът беше ок -б€л, беленичък. Ќо като нанесохме лака мебелите станаха леко бежови - или най-точно бежово-бели. Mr. Green —ами€т лак ми харесва като покритие, но ми развали б€лото. Mr. Green Ћакът също е на ÷вайхорн - ≈колит.
от една друга тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=344521.150 - ето един вариант за избелване на необработена чамова дървесина /или почистена от лак/ с б€л байц  на ÷вайхорн и последващ лак.
÷итирай

The house Jack built.

ћнени€: 1 834
ћного е хубаво шкафчето на Fairy Smile
ј
» аз имам въпрос..
— каква бо€ да направ€ надписи върху бамбуков килим, за да не се износват като ходим върху т€х?  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 486
ј с какво ги бо€дисвате ...с четка,вал€к ,пистолет,че са ви толкова равномерно нанесени и идеални?
÷итирай

—офи€, Bulgaria

ћнени€: 130
”раааааааа! ѕърви опит - сравнително успешен, след много помощ от вас.  bouquet  bouquet  bouquet “абуретката е факт и много и се радвам. ¬одена от прословути€ си мързел не € разглобих, което личи по тапицери€та  Embarassed Ќе ме критикувайте много, мол€ ви  Praynig » така - табуретката преди: https://plus.google.com/photos/108834190586415753655/albums/5842 … ey=COyErNuwzOLqDg

табуретката след:https://plus.google.com/photos/108834190586415753655/albums/5842 … ey=COyErNuwzOLqDg

и малко спам, за да видите как стои в коридора Smilehttps://plus.google.com/photos/108834190586415753655/albums/5842 … ey=COyErNuwzOLqDg
÷итирай

ћнени€: 1 655
“абуретката е супер. ј огледалото  Love
ћомичета, къде намирате хубави дамаски?
÷итирай

—офи€, Bulgaria

ѕлата аз си го купих в петък от Ѕотев - точно на спирката на трамва€ на ѕиротска и Ѕотев, в посока гарата - 16.90 лв метъра - 2,80 ширина (и за пердета става  Mr. Green ) »наче подобен има в »кеа - 9.99 метъра, но цвета не ме устройваше.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
ћомичета, аз съм готова с нощното шкафче bowuu и бързам да ви се похвал€ Laughing
≈то го
»деално е!

Mama na Misho, много романтичен коридор. Ќе само табуретката ми хареса там.
÷итирай

ћнени€: 1 655
Mama na Misho  bouquet
ј каква е настилката в коридора? » какъв е цвета?
÷итирай

—офи€, Bulgaria

Ѕлагодар€ ¬и  Hug Ѕез вас н€маше и да си помисл€ да започна това начинание Smile ј сега не мога да се спра. Ќие сме от есента в ново жилище, което не е чисто ново, в смисъл жив€но е в него, направихме му ремонт, но за н€кои неща не стигнаха парите. ѕърво изциклих и лакирах чамовото дюшеме в хола и трапезари€та и нашата ста€ и толкова ме е €д, че тогава не ви б€х открила, за да го омасл€, че не можете да си представите  Sad  акто и да е и на него ще му дойде времето Smile Ќо имам останали 3 чамови етажерки от старите собственици и един дрешник, които е с рафтове от необработено дърво. “а те са следващата ми задача. ќбещавам да се отчитам със снимки всеки път и се над€вам на помощта и съветите ви  Laughing
»звинете ме за дълги€ пост.
п.с. ќгледалото е от Jysk - 49 лв. на промоци€ беше
Beca - ламинат (не обичам плочки аз) - н€какъв избелен дъб май беше.
» ми позволете да се изфукам - снимката не стената на люл€ците е мо€ Smile
« ѕоследна редакци€: чт, 14 мар 2013, 10:39 от Mama na Misho »
÷итирай

ћнени€: 8 442
ћама на ћишо, много ми хареса всичко, което вид€х - табуретка, огледало, цветове..., а ламинатът е перфектен! —къпичък ли е, че съм се ориентирала към нещо подобно  Thinking
÷итирай

—офи€, Bulgaria

не, не беше от скъпите - по-скоро среден клас. јз толкова се измъчих докато го намер€, защото исках точно такъв цв€т, но усп€х най-накра€. » да отбележа само - носи на мръсно  Mr. Green »звинете ме за спама
÷итирай

ћнени€: 1 376
ј с какво ги бо€дисвате ...с четка,вал€к ,пистолет,че са ви толкова равномерно нанесени и идеални?
јз бо€дисвам с вал€к основната част и само на труднодостъпните места ползвам четка. ј бо€дисвам с вал€к, първо щото е по-бързо, а аз съм си мързелива, и второ, защото не ми харесват резките, които четките прав€т, но пък има хора, на които те им харесват, така че въпрос на вкус Smile
»наче от близък поглед не са чаааак толкова съвършени, ама то това им е чара Very Happy

Mama na Misho, и на мен много ми харесаха нещата, много ми хареса и кухн€та и свещника в кухн€та Very Happy “абуретката е чудесна, аз имам два стола в спалн€та, но ще ги захвана като сменим тапетите и ще им прав€ тапицери€та в зависимост от т€х.

»наче да се оплача, вчера минах през Ѕриколаж, ѕрактикер и още знайни и незнайни магазини, н€ма такива дръжки, каквито ми тр€бват Sad ¬ Ѕриколаж имаше същите като моите от шкафчето, между другото, за който питаше. »маше и едни подобни на търсените от мен, обаче малки...така че ако н€кой се сеща за н€кое забутано магазинче с гол€м избор, да свирка Very Happy  ато ц€ло основни€т асортимент е от най-обикновени дръжки за мебели, нищо общо със старинни€ вид, или ако има н€какви старинни, те са с цв€т на старо злато...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 978
ћомичета, попаднах на един страхотен апартамент и искамд а го сподел€ с вас. јко е на н€кой от пишещите тук, дано не се сърди  Embarassed
÷итирай

√ќре на черешата...

ћнени€: 9 356
ћама на ћишо, тъкмо се засилих да те питам с осмото ли преобрази така чама и вид€х, че е ламинат. /нали сега само това е в главата ми, над€вам се при мен да се получи този резултат Praynig.../
ѕрекрасен е домът ви, бъдете много щастливи в него Hug! ќбожавам такова б€ло, а люл€кът и изобщо лилавите цвет€ ме остав€т без дъх! —трахотно си се справила с всичко, браво bouquet!
÷итирай

—офи€, Bulgaria

о, ако н€кой успее да докара този цв€т на ламината върху чамово дюшеме с осмото аз веднага след него ще се втурна да изцикл€ мо€ и да го омасл€  Mr. Green Ќе съм много луда, а? Smile јз се замисл€м върху лакирано дюшеме не може ли бороконтакт и отгоре аквис да се сложи  Thinking или много бързо ще се изтрие?  ак мислите?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 753 отговора