«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 222 отговора

софи€

ћнени€: 5
                                                                       ѕризракът на ≈лена

—ърца, които се бор€т между живота и смъртта, се превръщат в призраци в една любовна истори€

Telemundo , —ащ , 2010 г. /  —ценарист : ”мберто ''  ико '' ќливиера

ќ“ 24 яЌ”ј–» , ¬—≈ » ƒ≈ЋЌ»  ќ“ 15 ч. , Ѕ“¬

с участието на : ≈лизабет √утиерес , —егундо —ернадас , јна Ћайевска , ћарица Ѕустаманте , ‘абиан –иос ,  ати Ѕарбери , ≈лус ѕераса , —ули ћонтеро и др.

»—“ќ–»я“ј :

≈лена Ћафе и ≈лена  алканьо се срещат между живота и смъртта, за да се бор€т за любовта на ≈дуардо ’ирон Ц богат и мистериозен мъж, потомък на семейство с традиции в отглеждането на коне, който обръща гръб на едно минало, бел€зано от неочаквани трагедии.

≈лена Ћафе е красива и невинна жена, ко€то никога не е познала истинската любов. ќтраснала е в с€нката на баща си на уединено м€сто, където е научила страстта към свободата, конете и обикновени€ живот.

ѕо време на една бур€, нейни€т път се пресича с този на ≈дуардо ’ирон Ц богат и решителен мъж, чи€то страст и бизнес се вихр€т в света на конете. ѕотомък на семейство с традиции в отглеждането на коне, зад гърба си крие една тайнствена истори€ за една съпруга, ко€то е умр€ла в ден€ на сватбата.

≈дуардо се е оженил за една от своите братовчедки-близначки Ц ≈лена  алканьо, ко€то по време на сватбеното празненство се хвърл€ от една кула в имението. —рещата му с ≈лена Ћафе се осъществ€ва една година по-късно, когато т€ спас€ва живота му след една катастрофа и му помага да се възстанови, като накра€ двамата се влюбват един в друг.

—трастта и любовта, ко€то се ражда между т€х, ги отвежда до олтара, но пристигането на новата съпруга на ≈дуардо в семейството, отприщва една война в семейство ’ирон, благодарение на ужас€ващи тайни, които се кри€т в имението.

≈лена се оказва човека, отворил  ути€та на ѕандора, когато влиза в заключената ста€ на мъртвата, за да € открие там и започва да разкрива детайли от наследството на  алканьо, и съмнени€та, че онзи, който е убил съпругата му, както и всички добре пазени тайни, могат да сложат край на истори€та й с мъжа, когото обича.

÷итирай

ћнени€: 532
ƒиди,много хубава новина Laughingўе се гледа,определено PeaceЅлагодар€ за темичката  bouquet Hug
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 248
«апис и от мен ще се гледа . Ќай после Ѕтв почна да пуска хубави, нови и латино  Love
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 980
—упер.  Peace
÷итирай

ћнени€: 0
„удесна новина  Love Love Love Love
÷итирай

Ѕургас

јз съм много доволна от Ѕтв пуснаха нови латино сериали, също така и турски (ќгледален св€т), а сега ще почнат и шоута Ѕългари€ търси талант и √ласът на Ѕългари€ доста разнообразиха нещата, а и които иска латино по Ѕтв Ћейди почети само това се върти  Peace . ќчаквани€та за този сериал са ми много, дано ги оправдае, ама нови€т турски направо се зарибих на него  Mr. Green . — тези сериали ставам като бабичка  Mr. Green
÷итирай

софи€

ѕо Ѕ“¬ Ћейди наистина дават много латино , но са масово неща , които са вече давани. ≈дна ∆ел€зна дама само , ко€то е премиерна . ј докато вчера разглеждах списък със закупени теленовели в Ѕг , особено пък от Ѕ“¬ , ми се завърт€ главата  Laughing “олкова са много , а нищичко не дават Crossing Arms

» понеже има седмица до премиерата ( и малко повечко де ) ще сложа н€колко снимчици  Mr. Green

≈лизабет √утиерес , ко€то аз харесвам много , много  Love

÷итирай

Ѕургас

ƒа, повтар€щи са но всички са много добри  лонинг и ƒ€волът .. » аз харесвам много ≈ли, добре че се събраха с Ћеви хубава двойка са Smile))
÷итирай

софи€

“ака е  bouquet “ова , че са повторени€ , не значи че не ги гледам  Mr. Green ... от време на време  Rolling Eyes

ј ≈ли и ”или€м са прекрасни  Love  “олкова много красота на едно м€сто  Love Love Love

ј в момента текат преговори за т€хно съвместно участие в теленовела  Crazy  ”или€м е потвърден , за женската рол€ все още текат кастинги , но има гол€ма веро€тност да е ≈ли  Love «рителите много напирали да ги гледат заедно на екран  Laughing
÷итирай

Ѕургас

» децата им са много сладки Smile «а сериала има какво да добав€ —екундо ми е много безразличен артист, но тука може да е по-добър от последни€т му филм в които го гледах √ибелна красота..јдско разочарование беше този сериал и ƒана √арси€ там беше много зле, ама т€ навс€къде е зле, де(дано да не съм обидила н€кои)....
÷итирай

софи€

ћен лично , не  Laughing  ƒана е много сладка , но с тези вечно еднообразни роли омръзва. » крайни€т резултат е непоносимост : първо към героините , рано или късно и към самата актриса Peace ѕоне при мен  Laughing

јз —егундо го харесвам . ”бав ми е  Laughing

÷итирай

Ѕургас

≈ спор н€ма хубав си е, ама безличен в ролите, дано тази не е така Smile . ћен ме дразни Ћусеро самата и рол€ в ∆ел€зната дама, не е жел€зна ами лудата дама  35
÷итирай

«дравейтеее  Hug   “ук  има анкета за нови€ сериал на ”ил€м Smile нека който иска да подкрепи ≈лизабет Smile))
http://www.televisa.com/telenovelas/
÷итирай

софи€

«дравейтеее  Hug   “ук  има анкета за нови€ сериал на ”ил€м Smile нека който иска да подкрепи ≈лизабет Smile))
http://www.televisa.com/telenovelas/

ћерси за анкетата  bouquet

ѕодкрепих € , дано € изберат  Praynig  ћного ми се иска да ги вид€ заедно на екран  Smile
÷итирай

Ќа мен също много ми се иска да ги вид€ заедно на екран  Praynig Praynig Praynig Smile Smile Smile Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 222 отговора