Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 222 отговора
                                                                       Призракът на Елена

Сърца, които се борят между живота и смъртта, се превръщат в призраци в една любовна история

Telemundo , Сащ , 2010 г. /  Сценарист : Умберто '' Кико '' Оливиера

ОТ 24 ЯНУАРИ , ВСЕКИ ДЕЛНИК ОТ 15 ч. , БТВ

с участието на : Елизабет Гутиерес , Сегундо Сернадас , Ана Лайевска , Марица Бустаманте , Фабиан Риос , Кати Барбери , Елус Пераса , Сули Монтеро и др.

ИСТОРИЯТА :

Елена Лафе и Елена Калканьо се срещат между живота и смъртта, за да се борят за любовта на Едуардо Хирон – богат и мистериозен мъж, потомък на семейство с традиции в отглеждането на коне, който обръща гръб на едно минало, белязано от неочаквани трагедии.

Елена Лафе е красива и невинна жена, която никога не е познала истинската любов. Отраснала е в сянката на баща си на уединено място, където е научила страстта към свободата, конете и обикновения живот.

По време на една буря, нейният път се пресича с този на Едуардо Хирон – богат и решителен мъж, чиято страст и бизнес се вихрят в света на конете. Потомък на семейство с традиции в отглеждането на коне, зад гърба си крие една тайнствена история за една съпруга, която е умряла в деня на сватбата.

Едуардо се е оженил за една от своите братовчедки-близначки – Елена Калканьо, която по време на сватбеното празненство се хвърля от една кула в имението. Срещата му с Елена Лафе се осъществява една година по-късно, когато тя спасява живота му след една катастрофа и му помага да се възстанови, като накрая двамата се влюбват един в друг.

Страстта и любовта, която се ражда между тях, ги отвежда до олтара, но пристигането на новата съпруга на Едуардо в семейството, отприщва една война в семейство Хирон, благодарение на ужасяващи тайни, които се крият в имението.

Елена се оказва човека, отворил Кутията на Пандора, когато влиза в заключената стая на мъртвата, за да я открие там и започва да разкрива детайли от наследството на Калканьо, и съмненията, че онзи, който е убил съпругата му, както и всички добре пазени тайни, могат да сложат край на историята й с мъжа, когото обича.

Цитирай

Диди,много хубава новина LaughingЩе се гледа,определено PeaceБлагодаря за темичката  bouquet Hug
Цитирай

Запис и от мен ще се гледа . Най после Бтв почна да пуска хубави, нови и латино  Love
Цитирай

Супер.  Peace
Цитирай

Чудесна новина  Love Love Love Love
Цитирай

Аз съм много доволна от Бтв пуснаха нови латино сериали, също така и турски (Огледален свят), а сега ще почнат и шоута България търси талант и Гласът на България доста разнообразиха нещата, а и които иска латино по Бтв Лейди почети само това се върти  Peace . Очакванията за този сериал са ми много, дано ги оправдае, ама новият турски направо се зарибих на него  Mr. Green . С тези сериали ставам като бабичка  Mr. Green
Цитирай

По БТВ Лейди наистина дават много латино , но са масово неща , които са вече давани. Една Желязна дама само , която е премиерна . А докато вчера разглеждах списък със закупени теленовели в Бг , особено пък от БТВ , ми се завъртя главата  Laughing Толкова са много , а нищичко не дават Crossing Arms

И понеже има седмица до премиерата ( и малко повечко де ) ще сложа няколко снимчици  Mr. Green

Елизабет Гутиерес , която аз харесвам много , много  Love

Цитирай

Да, повтарящи са но всички са много добри Клонинг и Дяволът .. И аз харесвам много Ели, добре че се събраха с Леви хубава двойка са Smile))
Цитирай

Така е  bouquet Това , че са повторения , не значи че не ги гледам  Mr. Green ... от време на време  Rolling Eyes

А Ели и Уилиям са прекрасни  Love  Толкова много красота на едно място  Love Love Love

А в момента текат преговори за тяхно съвместно участие в теленовела  Crazy  Уилиям е потвърден , за женската роля все още текат кастинги , но има голяма вероятност да е Ели  Love Зрителите много напирали да ги гледат заедно на екран  Laughing
Цитирай

И децата им са много сладки Smile За сериала има какво да добавя Секундо ми е много безразличен артист, но тука може да е по-добър от последният му филм в които го гледах Гибелна красота..Адско разочарование беше този сериал и Дана Гарсия там беше много зле, ама тя навсякъде е зле, де(дано да не съм обидила някои)....
Цитирай

Мен лично , не  Laughing  Дана е много сладка , но с тези вечно еднообразни роли омръзва. И крайният резултат е непоносимост : първо към героините , рано или късно и към самата актриса Peace Поне при мен  Laughing

Аз Сегундо го харесвам . Убав ми е  Laughing

Цитирай

Е спор няма хубав си е, ама безличен в ролите, дано тази не е така Smile . Мен ме дразни Лусеро самата и роля в Желязната дама, не е желязна ами лудата дама  35
Цитирай

Здравейтеее  Hug   Тук  има анкета за новия сериал на Уилям Smile нека който иска да подкрепи Елизабет Smile))
http://www.televisa.com/telenovelas/
Цитирай

Здравейтеее  Hug   Тук  има анкета за новия сериал на Уилям Smile нека който иска да подкрепи Елизабет Smile))
http://www.televisa.com/telenovelas/

Мерси за анкетата  bouquet

Подкрепих я , дано я изберат  Praynig  Много ми се иска да ги видя заедно на екран  Smile
Цитирай

На мен също много ми се иска да ги видя заедно на екран  Praynig Praynig Praynig Smile Smile Smile Smile
Цитирай

1-14 от 222 отговора