Призракът на Елена / El fantasma de Elena * тема 1

  • 23 477
  • 222
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9
Бързо , бързо ... колко да е бързо  Laughing

Вариант 1 : тайни погледи и усмивки , първа целувка - 47 еп.
Вариант 2 : от вратата за устата  Mr. Green - 2 еп.

Това са много хубави чувства , вдъхновяват ме   Mr. Green  Лудост , страст , да се хвърлиш в непознатото , да изгориш ... кой не мечтае за такава любов  Crazy

# 76
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И на мен много бързо ми се сториха нещата, но ми харесва един вид си мисля, че и развитието ще е бързо  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 1 115
Наистина много бързо се залюбиха,ама лошо няма.Ако знае милата какво я чака в къщата на ЕДУАРДО.....Само не мога да разбера защо са тези дълго коси.Уж е съвременен филма,ама тези прически ужасссс Thinking

# 78
  • Мнения: 9
Дългите коси са заради конете . Явно правят връзка : отглеждане на коне - имения - каубои - дълги коси , ботуши и колани с огромни катарами  Laughing

# 79
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
4-ти епизод и се ожениха, добре, после ще има време и за другите интриги, не ми се гледа само любов. Секундо почна да ми харесва много  Heart Eyes . Само, че май той се ожени за Елена Лафе заради богатството и можеби той е предизвикал запознанството им, като и се изпречи на пътя...100 процента вече съм сигурна, че е кон...Въобще не попита за кобилата си, ако имаше кон с него щеше да полудей. Има интрига определено ще гледам, а този призрак, които се появи е на Даниела, но не и на Елена или самата тя е там...Бабата е много особена, прелича ми на вещица от филмите  Joy

# 80
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Oжениха се набързо,сега да видим какво я чака Елена в имението на Едуардо ThinkingЕдуардо си е 100% расов жребец JoyАз си мисля,че не е призрака на Елена,а лудата Даниела се крие Mr. Green

# 81
  • Мнения: 9
Вчера не можах да гледам , май и днес ще пропусна . Като ги изтегля , ще коментирам . Но по вашите мнения май и аз се убеждавам , че са коне . Откъдето и се замислих дали съществува легенда за това . Все пак индианските племена имат своите истории , вярвания и т.н . Разрових се , но намерих кой знае какво .

Казва се , че освен във вълк ( познатите ни истории за върколаци ) хората , най -вече магьосниците , са могли да се превръщат във всякакви животни , но тъй като вълкът бил най опасен , тази легенда е и най-известната . Освен това , навремето , индианците вярвали , че вождовете се превръщали в животното - тотем на тяхното племе.

Но наистина фактът ,че Едуардо нито веднъж не попита за конят си , е доста показателен . Раната на коня и само кръвта , на кажи речи същото място , по тялото на Едуардо ...  Thinking  Аз ще продължа да се ровя , защото ми е интересно . Има ли някаква легенда или е чиста литературна измислица.

# 82
  • Мнения: 4
Здравейте  Hug Hug Hug   Гласувайте за Елизабет Гутиерез http://latempestadtelenovela.blogspot.com.es/

# 83
  • София
  • Мнения: 1 115
Ех ще ме побъркате с тези коне Joy Joy Joy Joy
Но знае ли се,може и да има нещо вярно.
Елена май ще се окаже наследницата на бабата,където я даваха в миналия епизод.
Ама в къщата на Едуардо смао кобри са се събрали.Горката Еленита

# 84
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Скучен е филма 2 епизода да не гледаш ще разбереш какво става...

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Скучен е филма 2 епизода да не гледаш ще разбереш какво става...
Нищо не се случи днес интересно WhistlingТова си е типичната латино-сапунка PeaceДано се раздвижат нещата,че е много муден сериала..

# 86
  • Мнения: 534
Гледам го,но още не мога да навържа много нещата с това пълнолуние и разни инжекции,кръв ли си инжектира??? Thinking Върколак ли е  Crazy ???Разни индианци....духове...ще погледам още малко да видим ще схвана ли нещо!?

# 87
  • Мнения: 4 164
Оф, косата на Едуардо е отвратителна.  Joy

# 88
  • Мнения: 0
Здравейте,
И аз се присъединявам! Наистина филма е много муден, но ( не искам да издавам) само ще кажа, че съвсем скоро ще стане много интересен. Гледал съм напред! Simple Smile

# 89
  • Варна
  • Мнения: 633
на мен не ми се струва муден, все пак това е латино сериал. просто е малко странен, но ми харесва за сега  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт