Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Стефчо чакам да се отчетеш с хубав резултат от цитото Flutter и без притесненя Naughty
Като бях студентка и аз все вечер ме удряше музата за учене а през деня все хоках като заблудена Crazy
Честито на светли   bouquet
Лея аз си мислхе че маврудеца е при мен Crossing Arms или заедно ще пием или нцъ Mr. Green  Това е запазена марка на феновете от Рибарица Mr. Green
То че е студено...студено е...ама няма ли да заформим нещо за на пролет Crazy
Сънчи-Пънчи...никакво замръзване по улиците...удряш едно чаша вино преди излизане и си пушка - запазена марка ала Хера Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 4 272
Херичка, хайде предлагай оферти за Великденска среща! То покрай птичия грип може да не се чукаме с яйца, но поне да обърнем 1-2 бутилки вино Grinning
Стеф, стискам палци за цитонамазката! Всичко ще е ОК, ти си много младичка!
Сънчо, няма да измръзваш! Свършвай бързо задачите и се прибирай да лекуваш любимия!

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херичка, хайде предлагай оферти за Великденска среща! То покрай птичия грип може да не се чукаме с яйца, но поне да обърнем 1-2 бутилки вино Grinning
Ще помисля малко за Великден ама другата седмица ще търся..то има време де ама аз и сега много работа имам Blush
Искам публично да се извиня на Вессито..тя милата все ми пише в чата ама аз просто си вися там като ник..все съм забутала страницата долу и все не успявам да и отговоря. Извинявай Весе  bouquet ще те черпя маврудец Mr. Green
Алоооо изгубената Стеф дето ми кръде любимия Саид...какво стана с резултата Hug

# 78
  • Мнения: 3 154
Ей ма на! Премръзнала кат шушулка... ГолЕм студ еййййй!!! Ама поне свърших работата... нищо че от преди обяд обикалям Crazy Първо чакане в болницата на студено (и ей тей за цвят слушане на ромски крясъци и лигни, щото имаше наборна комисия), после ходене до аптеката, до магазина, прибрах се за час и половина да постопля кълката и айде пак до другия край на нашто "село", щото някакви докИменти на бабата и дядото в социалното трябваше да нося, че пак до аптеката (щото тука редовно нямат някое лекарство Close) и най-накрая се дотътрих до нас. Сега отивам да прегръщам печката, ама май вместо тя да ме стопли аз ще я изстудя Joy
И смятам да послушам Херичка за винцето Mr. Green

Стеф, дано резултатите са добри Peace И аз туй нещо смятам да го правя другия месец...

Светли, ровичкайки из нета ги намираме аватарчетата Mr. Green Аз туй го намерих докат си търсех мелодии и картинки за тЪлЪфона.

Замръзнали прегръдки, момичета! Hug

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 885
ПОМОЩ! Дайте съвет! Довечера ще ходим да се черпим със щастливия татко. Какво да му занесем ? На бебе знам как се ходи, ама това е ... на татко  newsm78
Тук една колежка каза, че се носел биберон, вързан на конче  Thinking сефте чувам. Моля дайте предложения  Praynig Ако не измисля друго това с биберончето ще е. Мисля и 1 пакет памперси да му занеса  Mr. Green
О, по този повод да ви разкажа един майтап. Мой колега отишъл в аптека. Чака си реда и слуша разговор. Млад мъж иска да купи пакет памперси. Аптекарката го пита колко е голямо бебето. Той отговаря, Ами новородено е. На което аптекарката отвръща: О, честито! Да дам тогава един пакет памперси и за Вас ...
 Joy   hahaha   hahaha

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Бррррр стана ми студено от прегръдката на Сънчи...ама и хубаво Mr. Green
Чакай аз да те гушна, че цял ден топля кълки и гърбец на парното Hug
И слушай кака си...туй с винцето изпитана рецепта Crazy

Сетле ние нищо не носехме когато се напихме за кръщелника....отчетох се яко на изписването...то цялата заслуга е на мамата Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 9 092
Светли, майтапа беше як  rotfImbo ЗА жалост за идейка не мога да съм ти полезна newsm78
Мавруд-фенката, какви резултати кака...утре ще са готови, утре ще ходя Sunglasses
А тоя  Саид...аз не го харесвам Crossing Arms Ама щото е фотогеничен, съм го турнала да ми краси подписа Mr. Green Сега за разнообразие ще го сменя с някой друг изгубен Blush

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Мавруд-фенката, какви резултати кака...утре ще са готови, утре ще ходя Sunglasses
Пак съм спала значи Crossing Arms Crazy А за Саид не говори така...ще налитам на бой Mr. Green

# 83
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Светли аз занесох една малка дрънкалка, когато се черпихме с кумеца за нашия кръщелник, а мъжа ми една бутилка хубаво младо винце реколта 2004 /годината на зачеването на бебешора Wink/.

Херка ама много ти хубав аватара бе душа  Hug .

# 84
  • Мнения: 1 768
Добър ве4ер,моми4ета

Така сега с моите покупки...То май от дрипки,минах на боклу4ки Mr. GreenЕ поне яке и бяло пулове4ре си вЗех zа zимата...Но и о6е не6о  де smile3521 секси корсаж4е zа съблаЗняване на мъжо другата седмица,нали 6е е уж фертилна newsm53 та дано помогне zа това fertilization
Ина4е както каЗах куп пари май zа боклуци хвърлих,демен zа декорации...великденски zайци,переруди,ваЗи и други...Мъжо като ги видя и smile3513,ама после като иЗвадих от торбата една синя риЗа и zа него,тогава дойде това smile3534 newsm53

# 85
  • Мнения: 2 120
Момичета, ама много сте сладки -- не е ли рано за Великденските празници? Wink Аз още си държа Коледната украса, по традиция я свалям в края на януари.
Много е студено наистина, а и днес ми е скапан ден, едно ми е противно лошо, все едно има магнитни бури. И сигурно е така , но само в моята глава.
МНОГО СПЕШЕН ВЪПРОС --
Моля, някой да ми обясни подробно как да сложа КАРТИНКА, за почерпка или нещо такова, също и СНИМКИ, които са ми в Тотал командер. newsm78 Важно ми е, благодаря на отзовалите се.

# 86
  • Мнения: 6 992
Мой колега отишъл в аптека. Чака си реда и слуша разговор. Млад мъж иска да купи пакет памперси. Аптекарката го пита колко е голямо бебето. Той отговаря, Ами новородено е. На което аптекарката отвръща: О, честито! Да дам тогава един пакет памперси и за Вас ...
 Joy   hahaha   hahaha
Е, не го схванах...Вярно съм тъпа. Да взема да се изруся ли най-накрая... newsm78
Аз не съм мръднала 4 дена от вкъщи #Crazy Почвам да се чувствам като затворено куче в двустаен апартамент.
Светли - занеси му чорапки. Винаги съм харесвала много бебешките чорапченца...Ама то май късно, сигурно сте на масата вече Laughing
Дара, какво е тотал командер?? Снимката се слага с

# 87
  • Мнения: 3 376
МНОГО СПЕШЕН ВЪПРОС --
Моля, някой да ми обясни подробно как да сложа КАРТИНКА, за почерпка или нещо такова, също и СНИМКИ, които са ми в Тотал командер. newsm78 Важно ми е, благодаря на отзовалите се.

Не можеш. Трябва снимките да са някъде в Интернет - например в Webshots или Yahoo или друг сайт. Качи ги някъде, както се качват обикновени лични снимки. И след това казваш:

""

Мой колега отишъл в аптека. Чака си реда и слуша разговор. Млад мъж иска да купи пакет памперси. Аптекарката го пита колко е голямо бебето. Той отговаря, Ами новородено е. На което аптекарката отвръща: О, честито! Да дам тогава един пакет памперси и за Вас ...
 Joy hahaha hahaha
Е, не го схванах...Вярно съм тъпа. Да взема да се изруся ли най-накрая... newsm78

Ами идеята е, че таткото също като бебето е намокрил гащите от вълнение Laughing Laughing Laughing

# 88
  • Мнения: 3 154
Даре, СПЕШЕН ОТГОВОР Laughing Снимките, които искаш да покажеш трябва да са качени някъде в интернет (www.bgphoto.net, www. snimka.bg, www.webshots.com, www.photobucket.com - тези онлайн албумчета знам аз). След като си качила снимката даваш й десен бутон -> Properies и копираш URL адреса. След това го поставяш тук в таговете .
Не можеш да покажеш снимките направо от компютъра си.
А за почерпката - отваряш си Гугльо, кликваш на Images/Изображения (не знам дали ти е кирилизиран гугъла) и пишеш нещо, например cake, shampagne (зависи какво искаш) и си избираш картинка. Ама гледай да не е много голяма! След това пак десен бутон на нея -> Properties, копираш адреса й и тук я поставяш между таговете .
Ако имаш въпроси, питай Grinning
Иначе и в Правила, условия и указания има теми как се поставят линкове и картинки.

Ео, аз майтапа го разбрах така: да му дадат и на него памперси, че може да се наака(л) от кеф Mr. Green

Весе, честити покупки!

Херичка, данке за гушкането Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 6 992
 Rolling Eyes Това ли било... Ужас, никак не ме бива в асоциациите. И в обясненията за картинките също Laughing

Общи условия

Активация на акаунт