Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора
Някоя от вас да е използвала ефикасен крем против стрии?Аз се мажа с бебешко олио,но казват ,че няма полза!Пак се образували стрии! Sad
Цитирай

София

Suzi, аз също се мазах с бебешкото гел- олио на Джонсън и по корема и бедрата нямам стрии, но дупето... Crying or Very sad  
Можеш да използваш и бадемово масло; важното е да започнеш рано и ежедневно да правиш масажи, които поддържат кожата мека и еластична.
Май не бях много полезна ... Confused
Цитирай

София

На мен ми подариха един златен крем. Като казвам златен имам предвид в буквалния смисъл на думата - 30 лв. на Виши примерно. Почнах да си мажа корема всеки ден както си трябва и за няколко дена отиде поне една трета от крема, а си мазах само корема (на него пише корем, гърди и т.н.). И най-хубавото е, че почнаха да се появяват стрии  Evil or Very Mad Спрях го, защото реших, че не си струва, по-добре да изчакам и като приключи всичко да видя къде са стриите и да се мажа само там. Но... не знам... много скептично съм настроена  Confused Ако някой каже крем който със сигурност действа ще е супер. Но аз мисля че си зависи и от човека, защото аз имам стрии от преди това, а никога не съм отслабвала или надебелявала. Така че...
Цитирай

ЯМБОЛ

През цялата бремнност използвах Виши и имаше ефект,но накрая на раждането лекарката ми натисна корема за да излезе бебе по лесно и пак се образуваха Sad .Сега за готовите вече няма лек Crying or Very sad .Но пък имам едно прекрасно слънчице ,така че не съжалявам.
Цитирай
Здравейте, аз също съм се мазала с крем против стрий на Виши и изобщо нямаше никакъв ефект! Според мен всичко си е до организъм. След 10 м. от раждането сега започнаха да се скриват.
Цитирай

Sofia

Аз се мажа с олиото на Икаров против стрии и до сега са ми излезли само на коленете, но защото не ги мажех предполагам  Sad . Откъде да се сетя, че и там дебелея  Sad
Цитирай

Plovdiv->Toronto

Точно в един брой на БГмама който ми изпрати сестра ми видях реклама на английския крем Lierac, имат представителство в София. Аз си го поръчах по интернет. От него ли, незнам но нямам една стрия по корема, все едно не не съм раждала. Той е като гел, прозрачен, мирише на някакви треви. Ползвах и бадемово-палмов крем, незнам точно кое подейства.
Цитирай

Sofia

Цитат на: eli_c
Точно в един брой на БГмама който ми изпрати сестра ми видях реклама на английския крем Lierac, имат представителство в София. Аз си го поръчах по интернет. От него ли, незнам но нямам една стрия по корема, все едно не не съм раждала. Той е като гел, прозрачен, мирише на някакви треви. Ползвах и бадемово-палмов крем, незнам точно кое подейства.

А колко струва и кой е сайта за поръчки, затрупах те с въпроси, но крема ме заинтерсува.

Мерси
Цитирай

Мен също ме заинтересува!

Някой ползвал ли е този на Мама Дона? И аз днес излязох на лов за крем против стрии, но доста се позачудих.
А за този на Линеанс някакви отзиви?
Цитирай

Малко инфо:

http://www.pregnancy-info.net/pregnancy_rash_stretch_marks.html

http://www.stretch-marks-cream.com/
Цитирай

София

Аз ползвам този на Мамма Дона, и засега съм супер доволна.
Попива много добре, мирише страхотно и е един от малкото кремове, които имат нужните съставки за растяща кожа.

Не че ги знам кои са, на мъжа е много на ти и всъщност той ми избира козметиката за бременни  Very Happy  и нямам оплаквания.
Цитирай

Все на втория етаж

Аз ползвах виши,но го спрях и сега започнах с галеник,пък ще видим.от виши съм горе-долу доволна.
Цитирай

Цитат на: Slunce
Аз ползвам този на Мамма Дона, и засега съм супер доволна.
Попива много добре, мирише страхотно и е един от малкото кремове, които имат нужните съставки за растяща кожа.

Не че ги знам кои са, на мъжа е много на ти и всъщност той ми избира козметиката за бременни  Very Happy  и нямам оплаквания.

Благодаря! Можеш ли да ми кажеш колко милилитра е разфасовката?
Цитирай

Според мен е до кожа. качила съм 8 кг а вече ми излезнаха по бедрата и отстрани. По корема още нямам, но знам ли може и там да излезнат. Вярно че не са много, но все пак Crying or Very sad От началото на петя месец започнах да се мажа с Дева, а малко по-късно и с Икаров, но въпреки това започнаха да се появяват. Реших да хвърля повече пари и си взех Галеник Sad  Само дето си дадох парите, а и свърши адски бързо( за около 2 седмици). От тогава се мажа с бебешкото олио на бюбхен. Не съм се отказала да се мажа, защото не знам ако спра дали няма да стане по-зле. Все пак мисля, че е до кожа и не можеш напълно да го предотвратиш надявам се поне да огранича щетите.
Цитирай

Наистина не спирай да се мажеш, защото може все пак да предотвратиш нещо.
Крем на Галеник, който свършва за две седмици, наистина звучи ужасно/за краткото време имам предвид/
Аз колко крема трябва да си купя през цялата бременност, не знам?!?!
Днес се намазах за първи път обилно с бадемово масло, дано като започна от по-рано да ги предотвратя.
То зависи и колко килограми се качват. Ако напълнея с десет имам по-големи шансове, но ако са 20 примерно е почти сигурно, че ще се нацепя.
Нещата са наистина индивидуални.
За маста - категорично отказвам, не защото е вредна, а защото ме гнус от нея невероятно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора