Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 136
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 13
За тези процедури изисква ли се направление някакво от джипито или се плащат?


На нас личната каза, че ще ни даде направление за процедурите.

# 151
  • Мнения: 13
Ние ще имаме и процедури, а ще ходим за първи път , за това не знам дали по време на празниците ще има кой да ѝ прави процедурите. Иначе повече ме устройва да съм и аз в периода 27/28 април до 10/11 май.
Има разбира се то си е болница за доболнично лечение.Има си доктори които си дават дежурства нали е пьлен санаториума точно по това време.
http://www.rehabilitation.bg/bg-filiali-sandanski.php
тук има телефоните на санаториума за успокоение питай ама ще видиш че работят.

Да разгледах сайта, в Понеделник ще се обадя за всеки случай да попитам Simple Smile

И сигурно ще се засечем в хотела с вас Simple Smile

# 152
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
meamea ,благодаря!  Heart Eyes

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 746
За тези процедури изисква ли се направление някакво от джипито или се плащат?


На нас личната каза, че ще ни даде направление за процедурите.
Отговорили са ми,че процедурите се назначават от лекар и са от 3 до 5 лв  като масажите и тангентор са по-скъпи
Това е сьвсем пресен отговор от едно мамче от форума сьщо питала за процедурите в санаториума.
Колкото и познати да са ходили за деца са си заплащали процедурите.Ако си имате собствени инхалаторе си правите вие инхалации и ползвате само Солукс евентуално и при по големи дечица и магнит(4-5г и нагоре).

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 746
Ние ще имаме и процедури, а ще ходим за първи път , за това не знам дали по време на празниците ще има кой да ѝ прави процедурите. Иначе повече ме устройва да съм и аз в периода 27/28 април до 10/11 май.
Има разбира се то си е болница за доболнично лечение.Има си доктори които си дават дежурства нали е пьлен санаториума точно по това време.
http://www.rehabilitation.bg/bg-filiali-sandanski.php
тук има телефоните на санаториума за успокоение питай ама ще видиш че работят.

Да разгледах сайта, в Понеделник ще се обадя за всеки случай да попитам Simple Smile

И сигурно ще се засечем в хотела с вас Simple Smile
Ееее супер заформя се един хотел пьлен с виртуални познати.По това време ще има още едно две мамчета там от тази и от друга тема.

# 155
  • Мнения: 13

Ееее супер заформя се един хотел пьлен с виртуални познати.По това време ще има още едно две мамчета там от тази и от друга тема.
[/quote]

Значи купона ще е голям Mr. Green  Party

# 156
  • Мнения: 295
Здравейте,мамчета!
Имаме резервация за другата  седмица за Интер хотела.По телефона ми казаха,че има детски кът с аниматор.Моля,ако някоя мама е ходила там да сподели мнение!Благодаря!

# 157
  • Мнения: 466
Някой знае ли колко са дълбоки басейните в Интерхотела? Външния от кой месец работи?
Онзи ден работеше, едва ли ще го затварят тепърва Wink
Най  - плитката част обаче вътре е 1.50м.
Отвън има две джакузита, едното от тези тип домашните, водата е мн топла. За малки деца само там, ако не с пояс вътре. Laughing
1.50 и за мен си е много  Simple Smile Мразя дълбоки басейни. Сина ми е голям за пояс, плува, но не достатъчно добре.
И в Пирин ли е такава дълбочината?

# 158
  • Мнения: X
Аз реших с моя син да ходим края на април до към 4-5 май, но още не съм 100% сигурна за точните дати. Ако оставя резервацията за средата на април дали ще има места по хотелите или да звъня от сега?

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 746
Аз реших с моя син да ходим края на април до към 4-5 май, но още не съм 100% сигурна за точните дати. Ако оставя резервацията за средата на април дали ще има места по хотелите или да звъня от сега?
Имайки предвид,че са празниците точно тогава си звьннете още сега.Голяма част от хотелите даже вече са позапьлнени.Аз сьм си направила резервацията на 21.2 а е чак за 27.4 и кьм днешна дата вече няма свободна стая в хотела ни.

# 160
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Като ви чета, май съм окъсняла и аз с резервацията тази година.  Rolling Eyes
По-миналата година бяхме в хотел Перун, миналата година в апартамент към хотел Бистрица, а сега идея си нямам какво ще намеря.
Искаше ми се да сме на хотел с басейн тази година, но пък ми се вижда скъпо. Та май пак ще търся квартира.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 746
Като ви чета, май съм окъсняла и аз с резервацията тази година.  Rolling Eyes
По-миналата година бяхме в хотел Перун, миналата година в апартамент към хотел Бистрица, а сега идея си нямам какво ще намеря.
Искаше ми се да сме на хотел с басейн тази година, но пък ми се вижда скъпо. Та май пак ще търся квартира.
Ееее зависи за кога си го решила.Тази година е така защото и празниците са около 1-6.5
Ще намерите ама действайте   bouquet

# 162
  • Мнения: 7 100
След като 4 месеца държахме много сериозно фронта и последните два вируса се стовариха със страшна сила, нещата рязко си дойдоха по местата и ще се наложи отново да си направим миналогодишната перфектна програма. Дано за края на април да открия отново местенце за нас в Интеpхотела. Миналата година не си показахме носа от него, т.е. от басейните му. Страшно доволна останах от пребиваването там.

# 163
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Здравейте,мамчета!
Имаме резервация за другата  седмица за Интер хотела.По телефона ми казаха,че има детски кът с аниматор.Моля,ако някоя мама е ходила там да сподели мнение!Благодаря!
Peace
Има детски кът - да, но е силно казано аниматор. Просто жена, която ги гледа. Работи от 10.00 до 13.00. И после  не съм мн сигурна  - май от 15 или 16.00ч до 19.00. Нещо такова. Има голям надуваем замък, от тези дето се скача в тях. Място за рисуване, една люлка....много, много не съм го разглеждала...не влизах, децата са голями и сами се оправят. 

# 164
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
В крайна сметка запазих в Апарт-хотел Медите за края на април. Не сме ходили там, ще видим как е...  Малко ми е над бюджета, дано си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт