Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 141
  • 756
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 486
Знам че е обсъждано и се извинявам , но дали може да споделите актуално мнение за апарт хотел Медите.Имат добри оферти и за края на март се каня да сме там, но прочетох за студени общи части и лоша хигиена .А ценово не намирам друг аналогичен хотел с басейн  /става въпрос за апартамент/Искам да попитам и само вътрешният басейн ли работи по това време?

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 16:53 от Zoia_Alex

# 91
  • Мнения: 186
За Медите, не мога да кажа от личен опит, но по-напред из темите даваха съвет да си в хотелската част, защото другата била по-неприятна. Това ми се върти из паметта. И нещо от сорта, че водата не била минерална. Това по спомени от мнения, не е 100%, защото повече не се интересувах и  го отписах от търсенията си.
Моля за мнение за хотел Алекс. Имат добри пакети с изхранване, но дали можем да им се доверим, защото ще сме за по-дълъг период? Направиха ни и добри отстъпки, което други досега не са ни предложили ...

# 92
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
За Медите, не мога да кажа от личен опит, но по-напред из темите даваха съвет да си в хотелската част, защото другата била по-неприятна. Това ми се върти из паметта. И нещо от сорта, че водата не била минерална. Това по спомени от мнения, не е 100%, защото повече не се интересувах и  го отписах от търсенията си.
Моля за мнение за хотел Алекс. Имат добри пакети с изхранване, но дали можем да им се доверим, защото ще сме за по-дълъг период? Направиха ни и добри отстъпки, което други досега не са ни предложили ...
бяхме за 24.05.2012 там-храната супер, стаите чисти, нови , персонала е готин, като минус басейна, който не е с минерална вода. Хотелът е и малко далеч от парка, на баир, но пък за цените , които предлагат е супер.

Дори се замислям и за тази година, ако не резервирам за Панорама.

# 93
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Е нали този Панорама бил много зле...?Обществения басейн с минерална вода поддържан ли е,чист ли е?Има ли водна пързалка там?

# 94
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
Е нали този Панорама бил много зле...?Обществения басейн с минерална вода поддържан ли е,чист ли е?Има ли водна пързалка там?
от темата разбрах,че е зле......но пак ще проверя

# 95
  • София
  • Мнения: 527
Хотел Медите не бих казала че се намира в Сандански а в едно село (уж квартал на Сандански) но да се ходи до града си е далече. Ако ще ходиш там имай предвид че ти трябва транспорт. Иначе за хотелската част съм чувала много хубави отзиви от приятели.
Гледам че всички все за минерални басейни се оглеждате - а никой не споменава хотел св.Никола, басейна им е наистина прекрасен, водата минерална и много приятна -31 градуса и хотелчето е приятно. Е вярно че е реновиран соц хотел, но е реновиран все пак, нашата стая беше много спретната и приятна, банята също. Има детски кът вътре, а пред хотела има детска площадка. Намира се в самия център на града.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 746
Е нали този Панорама бил много зле...?Обществения басейн с минерална вода поддържан ли е,чист ли е?Има ли водна пързалка там?
Да с мин.вода е.Този който е над езерото няма пьрзалка.Детският на Интерната има пьрзалка каменна средно висока като за дечица.През няколко вечари сьм виждала да му източват водата и да го мият.Имайки предвид че сега му правят ремонт на големият на Интерната не знам малкият дали ще работи за тозе сезон  newsm78

# 97
  • Мнения: 186
Радост Николова, разбирам, че говориш за Медите.
За там има наистина доста добри отзиви, но отдалечеността от града и това, че не е минер. вода мен лично ме отказа.
За Св. Никола в предни теми пък има доста негативни мнения и на мен лично също не ми допада като местоположение, атмосфера и най-вече основните оплаквания -  басейна. Прочетете назад.

Аз пак да попитам за  хотел Алекс, ако някой има впечатления? Интересува ме основно местоположението му дали е тихо, чисто ли е и храната дали става.
Аз съм набелязала х.Едиа, х.Перун и х.Алекс като за почти една и съща сума първият ми предлага само нощувка, вторият и закуска, третият и вечеря. Как да избере човек? newsm78

# 98
  • София
  • Мнения: 527
Fata изчетох темата назад и никъде не видях лоши отзиви за самия хотел а и както написах това са мои лични впечатления. Миналата година бях там 2 седмици и нямам забележки. Сподели ако обичаш какво не ти харесва в този хотел?
А точно от басейна не знам какво са се оплаквали - басейна е прекрасен, чист и с много приятно топла вода, която хем е топла, хем не прекалено че да не може да се плува. А и не зная тези мнения които ти се чела колко са актуални, моите са що годе пресни.

# 99
  • Мнения: 186
O, aз не твърдя нищо за Св.Никола, защото не съм била и сега ще ми трудно да се върна назад, за да цитирам точните мнения, но съм убедена, че имаше не един лош отзив, защото ги преглеждах вчера цял ден и отсявах. НО имаше и добри мнения, разбира се. Хората са толкова различни! Радвам се, че за теб е бил добър избор.
Със сигурност оплаквания имаше за чистотата в  и около басейна, за храната и цените в р-ранта. А на мен мястото и визията на хотела не ми допадат и по-нататък не съм проучвала. Просто едно предупреждение за интересуващите се да прочетат с търсачката в темата.
 Ние не сме претенциозни, но за цената в този хотел определено бих имала по-големи очаквания от предлаганите.

Дано моят избор да е точният за нашето семейство. Ще споделя със сигурност април като се върнем.

# 100
  • Мнения: 47 821
Басейна в парка до интерхотела е с минерална вода, и в детския пускат само дечица, и го източват всяка вечер, но работи от 1 юни по принцип...поне предни години беше така
Този по-нагоре не е с минерална вода, и също започва работа през юни

# 101
  • Мнения: 331
Лост и Аделина, благодаря за инфото!

# 102
  • София
  • Мнения: 527
Да кажа за моите впечатления от детския басейн към интерната. Един ден реших да се пробвам да заведа малчо там, понеже басейна е плитък, нали е детски. Оказа се че басейна е супер малък. В него имаше поне 50 деца ако не и повече и една дузина циганчета. Директно направих обратен завой и си тръгнах. Освен това не разрешават родителите да влизат с децата там, което при по-мънички дечица си е проблем. Басейна на Интерхотела изглежда супер, но на мен този хотел не ми е по джоба.

# 103
  • София
  • Мнения: 527
Fata не знам какво да те посъветвам за избора на хотел. На мен този Перун не ми хареса така по снимките но Едия и Алекс изглеждат супер. Едиа го знам къде е, точно до Паркхотел Пирин, горе на Околовръстното или как се казва тази улица. Но е супер удобно, понеже само по една пътечка се слиза долу до парка има няма 5 мин и си в парка. Х-л Алекс не го знам къде е и трябва да си проучиш къде се намира че да не се окаже накрая на града.

# 104
  • В.Търново
  • Мнения: 6 656
Басейна на хотел Алекс май не е с минерална вода?
Иначе много ми хареса,приятно е,не видях и детски басейн...

Общи условия

Активация на акаунт