Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 138
  • 756
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 186
Момичета, току що взех решение и резервирах хотел Перун. И на мен много не ми хареса по снимките, но ми направиха неочаквано добро предложение за по-дълъг период и съм много доволна, пък и мисля много да не се задържаме вътре. Остава сега да сме живи, здрави и на място всичко да е ок.
Също така имали договорка с х-л Пирин за техни гости - 10лв (6лв за деца  от 4 до 12г) за ползване на басейна им. Това също ме привлече. Иначе е около 20лв, ако не се лъжа.  
Доста хвалят в темата и кухнята им, което за мен (мама с 3 броя вечно гладни зверчета) е от основно значение.

Но се опитвам да резервирам и 2 нощувки в Св.Врач. Да видим там как е. Само че комуникацията им определено куца. Вчера ми казаха, че днес трябва да звъня. Днес никой не отговаря ... Дали функционира зимните месеци? Дали това е стил в обслужването от недалечни времена? Ще упорствам и ще видим.

Мисля да обиколим всички мои фаворити април месец и да имаме стратегия за следващ път.
Голямо преселение към Сандански, а? Дано градчето печели от това и дано има идеи за нови басейни, защото определено желаещи има.

# 106
  • София
  • Мнения: 526
Fata би ли споделила офертата ако не е тайна, за кога е и за колко дълго и къде се намира точно този хотел Перун?

# 107
  • Мнения: 186
Разбира се, но нека първо получа писмено потвърждение на резервацията.
Иначе - за 6 нощувки края на март - април, ако не се свържа със Св.Врач - за 8.
Ето го: http://www.hotel-perun.com/bg/
Идея си нямам за разположението му. От града помня само хубавия парк и главната, но бил някъде в по-далечния от центъра край на парка. Звучи ми добре, не искам да съм в центъра.

# 108
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
Радост Николова, разбирам, че говориш за Медите.
За там има наистина доста добри отзиви, но отдалечеността от града и това, че не е минер. вода мен лично ме отказа.
За Св. Никола в предни теми пък има доста негативни мнения и на мен лично също не ми допада като местоположение, атмосфера и най-вече основните оплаквания -  басейна. Прочетете назад.

Аз пак да попитам за  хотел Алекс, ако някой има впечатления? Интересува ме основно местоположението му дали е тихо, чисто ли е и храната дали става.
Аз съм набелязала х.Едиа, х.Перун и х.Алекс като за почти една и съща сума първият ми предлага само нощувка, вторият и закуска, третият и вечеря. Как да избере човек? newsm78
прочети три поста по нагоре,дала съм мнение за Алекс ,в Медиите не съм била!

# 109
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
ре
Басейна на хотел Алекс май не е с минерална вода?
Иначе много ми хареса,приятно е,не видях и детски басейн...
хотелът е малък,семеен хотел,басейнът не е с минерална вода и е малък!

# 110
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте!
Четох, че някои от вас са ползвали частни квартири за почивка/лечение в Сандански, т.к. излиза по-евтино от хотел. Моля, споделете къде сте отсядали и дали сте доволни. Търся за двама възрастни и дете. Няма да се задържаме много, освен за спане. Може и на лични.

# 111
  • София
  • Мнения: 526
Fata не си резервирай в св.Врач ако нямаш собствен трнаспорт. Хотела се намира на 10-15 мин път с кола от центъра на Сандански, минава се през едно село и после нагоре по баира и там горе буквално в нищото се намира този хотел. Това е бившата резиденция на бай Тошо- св. Врач. Ние ходихме няколко пъти там на разходка, защото парка и езерото са уникални, но хотела  е супер стар соц, за самата хотелска част не знам, но фоайето и кафенето не са барнати от тодорживково време, бяха с мега стари дивани и пропити с миризма на цигари. За хотела пак казвам - не зная какво е положението, може и да са го реновирали. Но дори и да не сте в този хотел, това е място което трябва да се види, достъпът е свободен има много хора, които се разхождат из парка.

# 112
  • Мнения: 186
Аdelina, благодаря ти!
Аз съм подготвена за такава соц.атмосфера. Идеята ми е в Св.Врач с таткото да изкараме уикенда с киснене в басейни и после той като си тръгне да сме в града сами. Много ми харесва парка и басейните. Мисля там да се задържаме максимално. А нощувката ми излиза 125лв, сравнено с 200лв и повече (апартамент) в Интерконтинентала. Единствено Пирин според мен си заслужава, ако преглътна цените му, но там дори семейство с 2 деца не виждам как се настанява, камо ли банда като нашата.
А реално аз търся чист въздух и минерална вода. Лукс и спокойствие с 3 деца ... едва ли...  Embarassed
Виж, ако и басейните им не струват, това вече би ме отказало.
НО засега никой не ми отговаря на тел., а пратих и мейл. Чакам и другата си резервация. Явно  са много спокойни и хич не бързат хората в това градче.
 
Благодаря на всички, които пишат. Ще се включа пак с моите конкретни впечатления.

# 113
  • София
  • Мнения: 526
Фата виждала ли си тази оферта за Пирин?
Ако не сте резервирали още погледни я, заслужава си
http://www.vipoferta.bg/offer.php?offer_id=1805&aff_id=MTMwODI1Njg0NzM4

# 114
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета! Вчера се върнах от хотел Пирин. Ходим често там и много ми харесва. Тази седмица обаче, половината СПА беше в ремонт и никой не ни предупреди, че няма да работи. А в стаите вече няма презервативи, комплекти за бръснене и маникюр, тоалетно мляко и памучни тампони за грим, няма дори клечки за уши. Освен клечките за уши нищо не ми липсваше, но категорията си иска нейното. Друго което ми направи впечатление е, че прекрасното наливно вино "Сира" от избата Златен Рожен на Шарлопов, което пиехме досега в ресторанта, вече е заменено с домашното на шефа. Иначе, това е най-топлия и просторен хотел в БГ. Особено през седмицата е много спокойно. Персонала е услужлив и внимателен, а готвача в основния ресторант е много, много добър.

# 115
  • Мнения: 186
Adelina, не съм попадала на тази оферта и наистина е много добра. Гледам, че доста от датите вече са заети, сигурно хотелът ще е пълен благодарение на ваучерите. Доста се изкушавам, честно казано и ще звънна да проверя, защото все пак ми е интересно с децата каква ще стане сметката.
Разбрах от сайта с ваучерите, че вариантът е да се настанят в отделна съседна стая с обща врата, но за каква сума?
Ще докладвам.

# 116
  • Мнения: 186
В Пирин - за семейство с 2 деца с тези ваучери - между 180-200 грубо(зависи дали през делничен ден или уикенд) в две съседни стаи. Купуват се 2 ваучера и се доплаща за децата на място.
Не важи за апартаментите.
С едно дете може в една стая и ще излезе към 150 - 170лв.
Това е. Не е за нас. Който го устройва, да действа бързо.

# 117
  • Мнения: 466
Някой знае ли колко са дълбоки басейните в Интерхотела? Външния от кой месец работи?

# 118
  • София
  • Мнения: 864
Басейнът на Св Врач е с много топла вода и е огромен. Мисля, че е с олимпийски размери или поне полу-олимпийски.
Има и джакузи отвън, което е с мнооого топла вода и прекрасна гледка.
Храната е вкусна.
Но наистина е овехтял.

# 119
  • Мнения: 51
Момичета,  в началото на юни ще ходим на море в Гърция и искаме на връщане да спрем за една нощувка в Сандански. Иска ни се нещо в центъра, за да можем да се разходим. Нямаме нужда от басейн. Ще бъдем с мъжа ни и 11 месечен бебок. Като четох темата, май хотел Бистрица или Томас Палас ще са подходящи. Кой от двата е по-добър. Има ли друг, който би ни свършил работа. Не сме били в Сандански и не го познаваме,така че всякакви съвети са добре дошли. Също така, необходимо ли е да резервирам от по-рано (става дума за съботен ден) или мога да изчакам до последния момент?

Общи условия

Активация на акаунт