"Три рози за Ева" или "Страсти в Тоскана" както е преведено на български.

  • 128 542
  • 734
  •   1
Отговори
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
http://vbox7.com/play:b4397c289b
Дават го по тв7 , случайно обърнах и много ми хареса. Опитах се да пиша за него в една тема за сериали  , но ми се сопнаха че било сапунка и затова реших да пусна нова тема. Ще се радвам ако има и други, които го гледат да обсъждаме.

# 1
  • Мнения: 1
Обожавам го този сериал. Вечер направо се захласвам в него. Моят мъж пък припада,като види че пак ще го гледам и 2 часа не може да ме отлепи от ТВ-то. Най-любима ми е Теса,много е луда тая жена. А пък Аурора нещо не ми харесва,няма нужното излъчване според мен за главната роля. Кога ще приключи сериала,надявам се ще разберем какво става накрая или ще го оставят за друг сезон?

# 2
  • Мнения: 3
Много приятен филм. Най-после да пуснат нещо различно от турските филми.

# 3
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Снощи имаше серия, след века, без малко да го изпусна. Майката ще се бори да разкрие мафиотите. Харесвам сериала, дано има и други сезон!

# 4
  • Мнения: 3
Пропуснала съм серията преди снощи. Някой знае ли къде мога да гледам повторението?

# 5
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Не видях да има повторение в програмата на тв7. Иначе е всяка вечер от 21 часа ,от вторник до петък.

# 6
  • Мнения: 2
някой може ли да ми каже от къде да си намеря  сериите на филма

# 7
  • Мнения: 10 981
някой може ли да ми каже от къде да си намеря  сериите на филма

и аз го търся, но май никъде не е качен , нито като торент, нито онлайн.
ще чакаме повторение, аз лично го изпуснах премиерното излъчване

# 8
  • Мнения: 2
и аз изпуснах  много от него а е много хубав дано поне има повторения

# 9
  • Мнения: 1
Ако сте го изпуснали,мога да ви разкажа какво се случи? Първи сезон приключи. Очаквам втори сезон.

# 10
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Много харесвам италиански..........филми, актьори, храна и ............. - направо съм влюбена в Италия.
И много се ядосвам, че много малко италиански филми дават по тв-то. (за разлика от турските)
А в момента този филм Страсти в Тоскана го дават по тв7 от 11:30 и по Супер7 от 23:50 повтарят серията, и поради случващото се в държавата в момента доста серии пропуснаха заради извънредните емисии новини, така че в понеделник би трябвало да дават 4-ти епизод.
Дават и още един италиански филм -Любов и вендета по тв7 от 21:00 от понеделник до петък.
Много искам да си ги изтегля и да си ги гледам пак и пак, но няма от къде, намерих ги в един торент, но са на италиански и няма субтитри.
Преди няколко години даваха един филм който също много харесвах - Капри - искам да си го гледам пак, ако някой знае дали го има някъде да каже-моля. Wink

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте, дами.   Hug
Попаднах съвсем случайно на това сериалче и много ми хареса. Тъй като до сега съм гледала само 2-3 серии, да попитам, това втори сезон ли е? Много е свежо, с приятни актьори, има и известни, сюжет, който е познат, но е направен добре.

# 12
  • Мнения: 0
Много ми харесва актьорът, който играе Едоардо Монфорте ( Luca Capuano)







Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 21:56 от urtica

# 13
  • Варна
  • Мнения: 0
До колкото разбрах е 1 сезон,обмисля се втори.24 епизода са  в Бг по 50 минути ,а в Италия са 12  епизодите по 100 минути!Толкова приятен сериал не бях гледала скоро

# 14
  • Мнения: 0
Момичета, хайде да обсъждаме. За съжаление не мога да следя всеки ден сериала, но днес имаше много болка. Не знам, дали това е част от човешката природа? Когато си отхвърлен и отчаян, да нараняваш и да си отмъщаваш на хората, които те обичат. В тази серия се случи точно това. Отхвърлените проявиха жестокост и причиниха толкова болка....

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 14:02 от urtica

Общи условия

Активация на акаунт