Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Варна

Здравейте, моето момиченце е на малко повече от месец и очите й са сивосини. Преобладава сивото. В семейството има човек с такива очи. Дали това ще е окончатлния им цвят?
Цитирай

Рано е да се каже. На моя приятелка детето беше с такива сиви очи, но до 7мес. после станаха пъстри. Peace
Цитирай

Magrathea

Много е рано да се каже.
Първите месеци на Нели й бяха тъмно сини очите. След това стигнаха до прозрачно синьо. Преди няколко месеца забелязах, че се опитват да станат зелени и все още се борят кой цвят да доминира hahaha
За ще си чакам спокойно Party
Цитирай

Чувала съм че цвета на очите на бебетата се избистря чак след като спрат да се кърмят. Дотогава са по-скоро мътни със сиви и зелени оттенъци. Изключение правят само сините очи.
Цитирай

РусЙе

Викториа се роди с мътни тъмно сиви очи. Към 2-я месец се избистриха и станах асини. Сега са все още сини, но има и малко  сиво.
Цитирай

София

Светльо остана с цвета с който се роди въпреки че го късмих 9 месеца.Тъмни към черни:)
Цитирай

София

Марти се роди със сиво - сини очи . От втория месец (тогава спряхме и кърменето ) , станаха ясно сини и още са си такива . Разбира се , непрекъснато разни хора ме убеждават , че ще се променят , но не вярвам че ще стане на 2 год.  smile3506 и ще му се променят в пъстри или кафяви например!
Цитирай

Варна

На Рали бяха синьо-сиви,после -сини,после-сини с зеленикави нишки,добавиха се и кафяви нишки и сега изглеждат различно според настроението и и цвета на дрехата. Сега е на 3г и 4 м ,а може и още да и се променят. Аз до пубертета бях със черни очи, а после станаха тъмно кафяви. Очите са израз на здравословното ни  състояние и настроение. За това смятам,че подлежат на постоянна промяна.
Цитирай

Чувала съм че цвета на очите на бебетата се избистря чак след като спрат да се кърмят. Дотогава са по-скоро мътни със сиви и зелени оттенъци. Изключение правят само сините очи.
и аз така знам

Цитирай

Montreal, Canada

Моя син е кърмен 20 дни. Роди се със светлно сини очи. Към 7 месец, станаха зелени, а сега са кафяви
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

На моя синковец до 10-я месец бяха пъстри - после се промениха и станаха като моите - кафевички Hug
Цитирай

Моито момченце се роди с прекрасни сини очи,най сините който можех да си представя,никой не е със сини очи,та знаех че ще се променят.Сега почти на 2г,е със светло сини очи,с бял кръг покраи зеницата,чакам да станат поне зелени,туй бяло синичко не ми допада ...май!!
Цитирай

на кой му пука, майна

Иван се роди със сиви-мътни на цвят очи, след 2-3 месеца беше с ясни кафяви на цвят очи
Цитирай

Варна

Моя син се роди със сини ,но не са били мътни като на другите бебета,вече е на 6 месеца и още са сини ,но нашето педи каза че може да се променят към 7-8 месец.От което изобщо няма да съм доволна.
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Синът ми се роди със сиво - сини очи,по късно станаха сиво - зелени,и някъде към 6 - 7 месец се избистриха и станаха тъмно сиво - зелени.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора