Двата, ляв, двата, десен - 2, или хобито ни е народните танци

  • 117 588
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Ами възможно е да са от различен добрички обущар Wink

# 721
  • Мнения: 13
Малко насока за самоучител на циганското хоро и като за начало по-бавничка мелодия, че да го започна един път. Все някой такт пропускам. Благодаря !

# 722
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте група!
Бих искала да ви попитам - вашите официални костюми за участия какво представляват? Имам на предвид - дали играете с рокли, сукмани, туники, поли, ризи? Дори ако не ви затруднява да качите и снимки.
Нашата група иска да сменим костюмите си, но нещо не можем да решим на какво да се спрем

# 723
  • Мнения: 4 303
Малко насока за самоучител на циганското хоро и като за начало по-бавничка мелодия, че да го започна един път. Все някой такт пропускам. Благодаря !


За мен тук е най добре изпълнено и видими стъпките. Почти винаги свършваме заниманията с него.
Аз съм си внушила, че Джангурица и Трите пъти са много сложни. Да видим когато стигнем до тях.

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 20:41 от vasq_5

# 724
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте група!
Бих искала да ви попитам - вашите официални костюми за участия какво представляват? Имам на предвид - дали играете с рокли, сукмани, туники, поли, ризи? Дори ако не ви затруднява да качите и снимки.
Нашата група иска да сменим костюмите си, но нещо не можем да решим на какво да се спрем
http://www.ruseinfo.net/news/images/i/P1170219.JPG - това са ни първите тениски
а сега играем със сини рокли: https://www.facebook.com/280591791969540/photos/a.74064986929706 … ype=3&theater

# 725
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, приемате ли нови попълнения? Simple Smile Народните танци са били винаги в кръвта ми, но освен като дете, никога не съм играла, а винаги съм искала. От септември най-накрая се захванах сериозно и вече мога да се похваля с близо 30 хора. Естествено, имам още мнооого да уча. Танцувам в "Болярка", София.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт