ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 136
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 2 475
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бихте ли ми казали къде мога да си видя договора с БГ Мамма, днес разбрах, че имам такъв? Thinking
Да се опитам ли да позная къде си разбрала?

# 2 476
  • Мнения: 54 337
Не питам теб, Лиляна.

# 2 477
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хепи, умен човек си, не се оставяй да те манипулират.
Най-искрено и само с добронамереност ти казвам да си имаш едно на ум.
Не вярвай на едностранни подхвърлени манипулации.

# 2 478
  • Варна
  • Мнения: 4 916
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=792892.30
Молба някой с метлата да се появи, че вече всяка тема стана за ЛС. Явно не на всички са известни правилата за ползването на форума...
Благодаря!

# 2 479
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Моля в тази тема, инфото за клуб "Мечо пух", да се премахне и постави
Скрит текст:

# 2 480
  • Мнения: 54 337
Лиляна, не знам кой кого манипулира, но аз договор не съм подписвала. Naughty

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 12:59 от AnMary

# 2 481
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Значи, трябва да потърсиш първоначалната жалба, ако искаш да ти стане ясно. Обаче на теб са ти дали само втората, за да те манипулират.
Договор може да се сключи и при даване на съгласие.
Например, когато купуваш някаква стока, ти сключваш договор за покупка.
Няма да говоря наизуст повече, понеже и аз не съм запозната с точните юридически термини.
А ще отречеш ли, че хората бяха привиквани от тук посредством ЛС?
Аз лично бях жестоко заблудена какво ме очаква там.
И хората продължават да разбират за какво става дума и да не желаят повече да бъдат манипулирани, да напускат от това подобие на форум.
Както и да е. Не е нужно отново да пренасяте овчите вопли и тук, а умните хора знам, че ще помислят първо, преди да бъдат подведени отново.

# 2 482
  • Мнения: 2 850
Значи, трябва да потърсиш първоначалната жалба, ако искаш да ти стане ясно. Обаче на теб са ти дали само втората, за да те манипулират.
Договор може да се сключи и при даване на съгласие.
Например, когато купуваш някаква стока, ти сключваш договор за покупка.
Няма да говоря наизуст повече, понеже и аз не съм запозната с точните юридически термини.
А ще отречеш ли, че хората бяха привиквани от тук посредством ЛС?
Аз лично бях жестоко заблудена какво ме очаква там.
И хората продължават да разбират за какво става дума и да не желаят повече да бъдат манипулирани, да напускат от това подобие на форум.
Както и да е. Не е нужно отново да пренасяте овчите вопли и тук, а умните хора знам, че ще помислят първо, преди да бъдат подведени отново.
+ 1  Peace

Предлагам тази дискусия да спре, защото е  spam2 Никой, никого не принуждава да седи пред компютъра и да пише или не във форума. Щом си се регистрирала тук значи приемаш общите условия на сайта - това е!  Naughty

# 2 483
  • Мнения: 54 337
Общи условия и Договор не са едно и също!

# 2 484
  • Мнения: 1 338
Може ли да помоля да се заключи тази тема, защото все още има хора, които не са разбрали, че сме пуснали нова - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=787998.0;topicrefid=20

# 2 485
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
Не мога да копирам  smile3544. Маркирам и щом отпусна левия бутон на мишката маркировката изчезва. Понякога се маркира или само оторе надолу, понякога обратно. Жива мъка Crazy При мен ли е проблема или нещо е добавено при последните промени, та се мъча като грешен дявол, много се бавя и започвам да се нервирам.
Не се появяват цели постове, понякога има само фрагменти от тях. След кратко време излизат на екрана.

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 13:25 от Котьо Тръмп

# 2 486
  • Мнения: 648
Не се появяват цели постове, понякога има само фрагменти от тях. След кратко време излизат на екрана.

При мен също. Стоят като бели петна, виждат се 1-2 изречения и останала част я няма. Понякога тези няколко изречения, който се виждат примигват.

# 2 487
  • София
  • Мнения: 44 028
Никакви проблеми такива нямам.

# 2 488
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз имах такива проблеми преди със стария компютър, който в горещините забиваше.
Нямам такива проблеми с новия.

# 2 489
  • Мнения: 1 376
Не се появяват цели постове, понякога има само фрагменти от тях. След кратко време излизат на екрана.

При мен също. Стоят като бели петна, виждат се 1-2 изречения и останала част я няма. Понякога тези няколко изречения, който се виждат примигват.

Аз имам същия проблем на таблета с пълната версия. Като рефрешна се зарежда всичко. Пробвайте.

Общи условия

Активация на акаунт