«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Stara Zagora

ћнени€: 7
«дравейте!!!ќт началото на тази година с мъжът ми правим опити за бебче...—ега на 2 февруари тр€бва да ми дойде или да не ми дойде...ћного се притесн€вам дали е станало нещо,посто€нно го мисл€...ѕрез главата ми минават хил€ди мисли и главно това че н€ма да е станало нищо и че ще ми дойде.ѕричината за тези мисли е това че съм пълничка....»скам да попитам ако има и други дами които са като мен дали лесно се е получило или пък са чакали повече време....
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 894
ќх мила....ћоже да стане и от първи€ път, може да стане и след година опити....«нам колко ти се иска да забременееш, но про€ви търпение. “ова, че си пълна, може да затрудни забремен€ването, но може и да не го затрудни, недей да го мислиш. јз например съм слаба, но ето че четвърта година се бор€ за бебе....јко не стане до 1 година тогава се обърни към лекар, преди да е минал този период се предполага, че н€ма медицински проблем...јйде спокойно и успех...
÷итирай

Stara Zagora

«дравей  ¬анеса!!!Ѕлагодар€ ти най напред че си ми писала...ѕросто много пъти съм чувала от познати че като имаш излишни килограми по трудно се забремен€ва и естествено е да се по€в€т и съмнени€  и въпроси...ƒон€къде и ти си права че е прекалено рано да се притесн€вам,но аз все пак исках да попитам за това за мое успокоение....ј при теб н€какъв проблем ли има?ƒай боже колкото може по скоро да ти отчете и на теб теста 2 чертички и да си имаш едно прекрасно бебче Smile
÷итирай

с. ѕетрич

ћнени€: 10
Zdraveite momicheta, nova sam v saita i neznam dali tuk trqbva da zadavam vuprosi, ako ne tuk izvinete me! Iskam da popitam : ( poslednata mi menstruaciq beshe na 8.01.2013. , v internet izchislix che ovolaciqta mi e (ovolaciq: 18.01.13. , plodoviti dni: 16,17,19, 20. - 01.13 , zagnezdvane: 24.01.13. i menstruaciq: 02.02.13. (kato sam posochila prez 25 dni, a ne 28 ) ), i na 16, 17, 18, 20, 21. 01.13. pravixme opiti, neznam kakvo e stanalo. Vuzmojno li e ako utre napravq test (sure chek) s purvata urina, da otchete polojitelen rezultat , ako se e poluchilo neshto....( prosto nqmam turpenie da chakam da mi zakusnqva, chovurka me otwutre) i 2 riqt mi vupros e : Ako sam zabremenqla, obache s cvetna bremenost i mi doide, kak da razbera che sam bremenna, i ako e s test koga trqbva da se napravi za da otchete bremennost ako ima takava? Blagodarq predvaritelno!! 
÷итирай

Stara Zagora

ћимче и ние този месец направихме доста опити и аз си задавам същите въпроси като теб...Ќа мен последни€ цикъл ми беше на 2.01.2012г.» аз като теб съм доста нетърпелива да разбера...»зчакай малко да му дойде времето и ще разберем резултата какво е станало....ўе ми пишеш да ми кажеш дали ти е дошло нали?ƒай боже да не ти дойде този месец и да си заченала стискам ти палци...
÷итирай

ћнени€: 481
ћимчо93, първо във форума се пише на кирилица  Peace
Ќай-добре е да изчакаш датата на ћ и чак тогава да правиш тест за бременност. ѕредварителните тестове в повечето случаи не дават правилен резултат. Ўуъра пон€кога не отчита и на сами€ ден на ћ, по принцип е добре да се прави след поне 3 дни закъснение. «а ранна диагностика има други тестове като ¬¬ тест или да се направи кръвен тест в лаборатори€, но най-рано 12 дни след ќ.
ѕри така наречената "цветна бременност", теста за бременност тр€бва да е положителен, а кървенето в повечето случаи се отличава от нормалната ћ.  Hug
”спех в бебеправенето и повече търпение!  Hug
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 2 050
ћомичета, тр€бва да имате търпение, иначе ще се побъркате да го мислите всеки месец. Ќапълно ви разбирам, когато ние започнахме опитите и аз всеки месец само това мислих, дори имах симптомии, които разбира се, аз си ги внушавах. ¬секи месец ми се гадеше, чувствах си странно корема и какво ли не. Ќа мен по принцип ми закъсн€ва и първи€ месец като си направих тест н€ма да ви казвам колко ревах, че не съм бременна, въпреки, че ми е пределно €сно, че р€дко става от първи€ път. «абремен€х на четвърти€ месец, когато н€мах и минутка свободно време, през седмицата б€х на работа, а събота и недел€ на лекции. ¬ този месец сме бебеправили 3-4 пъти, б€х сигурна, че н€ма как да е станало и за това не го и мислих. ≈, точно тогава стана. »звода е, че тр€бва да се успокоите, да не мислите посто€нно за това, нека не ви става фикс иде€, защото наистина ще се побъркате. «нам, че е трудно да не мислиш, когато толкова силно го желаеш, но опитайте да се успокоите.
ѕожелавам и на двете съвсем скоро да видите чаканите две чертички  Hug
÷итирай

ћнени€: 543
«дравей,мила.ѕърво да ти пожела€ скорошно забремен€ване.» да те успоко€-аз също съм пълничка,но си забремен€х по нормален начин след 8 месеца проби.Ќе се отчайвай,много малко време е минало.Ѕъди спокойна и уверена в крайни€ резултат и той ще дойде. акто са ти написали и другите момичета,докато не мине 1 година в опити н€ма м€сто за притеснение.“ака че спокойствие,положително мислене и наслада от секса.
”спех bouquet
÷итирай

Stara Zagora

Ѕлагодар€ ти за успокоителните думи Sta_di,мен именно това ме притесн€ва че съм по пълничка...—€каш заради това живе€ в н€какви страхове...»скам да паз€ н€каква диета ама се страхувам да не навред€ по н€какав начин на себе си от друга  страна на работа ни хран€т понеже самата работа е тежка и се измор€ваш и смените са кофти-5 дена си на работа сабота и недел€ почиваш,като 1 седмица си 1 см€на,1 седмица си 2 см€на 1 седмица си нощна см€на(първата см€на започва в 5 и 40ч.—тавам в 4ч. за да мога да си хвана автобуса)ћалко е трудно да паз€ диета...
÷итирай

ћнени€: 543
ƒиета,ако имаш желание си пази,но не винаги килограмите са свързани със забремен€ването.јз ходих за мое успокоение на ендокринолог преди да забремене€,за да видим жлезите с вътрешна секреци€ и за щастие всичко си беше ок.» ти можеш да отидеш,но лекарите р€дко обръщат внимание,ако не са минали поне година от първите опити за бебе.ќстави нещата,не го мисли толкова и ще се случи.
÷итирай

с. ѕетрич

ћнени€: 10
bebeto85: Ѕлагодар€ ти миличка. јми дано скоро да се похвалим една на друга за постигнат резултат... Love 
Just me...: «а кирилицата ок, просто не знаех... «а тестовете май ще тр€бва да се примир€ и да изчакам евентуално закъснение! Ѕлагодар€ за отговора и пожеланието!  Wink
Dafi: ѕрава си, че е така. Ќещата които искаш винаги идват, когато не ги очакваш... Ѕлагодар€ за пожеланието!  Smile
÷итирай

Stara Zagora

mim kopirah ti nqkoi ne6ta na po6tata i ti gi pratih za da ne izpalvame tuk temata s hilqdi pisanki...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 040
» аз първи€ месец на бебеправене си б€х внушила симптоми, но се оказа, че не е станала работата. —ега си мисл€, че наистина имам 2-3 реални симптома, като това е 4-ти месец, през който не се пазим и стискам палци да ме пропусне ћ на 3-ти февруари  Twisted Evil
÷итирай

ћнени€: 733
bebeto85, аз те съветвам да си вземеш 1 тест за бременност Smile “ака ще си спестиш много нерви !
—тискам палци да се похвалиш в близките дни с 2 чертички  Hug
÷итирай

Stara Zagora

Ќели благодар€ ти много за съвета..Ќо ми дойде на 2 февруари...≈динствено забел€зах н€кои странни неща този месец 2-3 дена преди да ми дойде ми се гадеше вечерно време и в събота сутринта като ми дойде повръщах и с€каш и самата менструаци€ ми се струва че не е толкова обилна като друг път...Ќо все пак знам ли може и въображението да ми играй лоша шега заради гаденето....ƒано момичета вие да имате повече късмет този месец от мен да не ви дойде стискам ви палци,mimcho93:мила давай дано да се похвалиш поне ти че ще ставаш майка този месец за съжаление €вно при мен опита беше неуспешен дай боже други€ вече да стане...ћалко ми е мъчно че ми дойде ама все пак не бива да се вдетен€ваме,времето е пред нас давам си кураж сама....
« ѕоследна редакци€: нд, 03 фев 2013, 12:08 от bebeto85 »
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора