Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
630-644 от 737 отговора
Сериите са 67 с има Пътят Емиров 68-72 епизод и после вече следва 3 сезон наречен ПЕ и е до 9 епизод поради нисък рейтинг са спре ли да го снемат, а що се отнася за сериите по бтв са малко замотани защото като ги правят по 45 минути и режат и има където подхващат от другата серия и така. дано съм помогнала.
Цитирай

Ехаааа, Невиииии, супер новина. Хайде прибирайте се вече с дечко, че да си при нас. Very Happy
Чаги в първия сезон си беше момченце, но във втория възмъжа. Абеееее, с две думи, мутира за неговата крехка възраст. 35 Шегувам се, но, че не му давам 22 години съм повече от сериозна.
Цитирай

Момичета ама вие много сте луднали по този Чаги LaughingДобрече аз харесвам по големички  Whistling

Да уточня за себе си. Аз не съм луднала по него, а по ФЕмир като цяло и историята им. Love
Харесвам играта на Хазал като Фери, както и неговата игра като Емир.

Привет на всички!
Влизам само да ви кажа, че Дениз е туитнала - пътищата на селин и чаатай се разделиха!
Ура!
Довечера ще сме си вкъщи и за това  - урааааа
до скоро

HugНеви. Ето това е една чудесна новина, дано най- накрая да му проблесне.
Цитирай

Здравейте!Момичета снощи по бтв кога свърши серията ,до кой момент.?Изпуснах в понеделник и вторник сериите и имам да наваксвам. PraynigИмате ли представа до коя точно от оригиналните серии сме сега?
Цитирай

Привет на всички!
Влизам само да ви кажа, че Дениз е туитнала - пътищата на селин и чаатай се разделиха!
Ура!
Довечера ще сме си вкъщи и за това  - урааааа
до скоро
Честито излизане Hug
Чудесна новина за Чатай Laughingявно има акъл момчето Laughing

Меги Hug

Звезди в очите  Hugкогато Корай казва на Ханде че Емир се е влюбил във Фери Laughing май е 6 еп оригинален Rolling Eyes
Цитирай

Добре дошли  фемирки
bitzka  bouquet, JANILINA  bouquet

Цитирай

Значи до колкото разбрах  Огледален свят е до 67 серия.От 68 има още 14 серии,които са ПЕ?
Ами ако действително от БТВ ги делят на 2 сериите се очертава да са около 134 при нас,без ПЕ.Него не го слагам,че нещо не ме кефи...

Благодаря Деми....Аз съм си чиста Емирка обаче на първо место и тогава Фемирка.... 35
Цитирай

Звезди в очите  Hugкогато Корай казва на Ханде че Емир се е влюбил във Фери Laughing май е 6 еп оригинален Rolling Eyes

супер си! Hugмерси  :bouquet:
Цитирай

... че не му давам 22 години съм повече от сериозна.

Като се замисля и Къванч беше колкото Чаги , когато започна кариерата си в Перла , дано го надмине Hug
Филма наближава , приятно гледане на всички
Цитирай

Значи до колкото разбрах  Огледален свят е до 67 серия.От 68 има още 14 серии,които са ПЕ?
Ами ако действително от БТВ ги делят на 2 сериите се очертава да са около 134 при нас,без ПЕ.Него не го слагам,че нещо не ме кефи...

Не мисля, че въобще биха излъчили третия сезон, защото остана незавършен без финал.
Приятно гледане и от мен, и до след епизодите.
Цитирай

ей сега още малко влизам в леглото и ще гледам фемир  Mr. Green
Цитирай

Приятно гледане на двойна доза Фемир.
Цитирай

Сладурчета вече тръпна в очакване на новия епизод. Цял следобяд гледам инфо и снимки около филма и доста клипове изгледах и въздишах.... Crazy
Цитирай

А коя е селин?и защо се радвате че са се разделили?
Цитирай

Леле-мале, аз докато вляза, вие сте изписали темата! ooooh!

Чаго значи се разделя със Селин... крайно време, дори бих казала, че изобщо не трябваше да приема третия сезон. Сега ще се радвам да затвори устата и на оная "убавица" Гизем. Че нещо много поевтинява с историите, които тя ръси наляво и надясно. Ма хайде тя куха. Той нали уж не е!

А коя е селин?и защо се радвате че са се разделили?
Водеше му се мениджърка. ooooh!
Цитирай

630-644 от 737 отговора