Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 22 ~

  • 37 520
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10
Приятно гледане!!!



Тук Гизем говори за тайна връзка с Чаги,а Дениз го опровергава с туита си...

# 661
  • Мнения: 6
Ама как така ще има финал с участието на Хазал,след като вече героинята й е убита и са давали,че Емир страда на гроба й.Нещо не ми се връзва...

# 662
  • Мнения: 185
Приятно гледане!!!

Скрит текст:

Тук Гизем говори за тайна връзка с Чаги,а Дениз го опровергава с туита си...

Тази Гиземка май не е разбрала, че сериал а го прекъснаха, като гледам още е в него.  newsm78

# 663
  • Мнения: 1 786
"В живота е важно кого обичаш, но е важно и на кого завиждаш, защото този човек е твоето отражение..." - този филм е ВЕЛИК!!!

Рени,  Hug

Таз, Гиземка, ако ми падне  smile3515


Тази Гиземка май не е разбрала, че сериал а го прекъснаха, като гледам още е в него.  newsm78
+1

# 664
  • Мнения: 256
ех горкия Корай всеки го реже  ooooh!

# 665
  • Мнения: 22
Момичета, открих нещо. Обърнете внимание на финалните надписи. Асистенти на режсьора - една от тях - Дуйгу Гизем Караджа, според ме е Гиземката. Тя и Хазал е Лейля Х.К. и аблата Айше Селин или нещо подобно. Има си тя нопла връзка с някой в медяпъма, не случайно Фатих бей й плаща наема на кутийката ха

# 666
  • Мнения: 727
Ама как така ще има финал с участието на Хазал,след като вече героинята й е убита и са давали,че Емир страда на гроба й.Нещо не ми се връзва...
как в болницата я крият Фери като защитен свидетел и й дават нова самоличност,защото забравя коя е.....след години страдание се откриват с Емир и заживяват с трите си деца

# 667
  • Мнения: 16 938
Ако имат желание ще я върнат ако трябва и Явуз ще намесят.

# 668
  • Мнения: 11 820
на мен ще ми е интересно да се върне като злата сестра близначка  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 0
"В живота е важно кого обичаш, но е важно и на кого завиждаш, защото този човек е твоето отражение..." - този филм е ВЕЛИК!!!

Рени,  Hug

Таз, Гиземка, ако ми падне  smile3515


Тази Гиземка май не е разбрала, че сериал а го прекъснаха, като гледам още е в него.  newsm78
+1
Нека си мечтае момичето няма лошо Mr. Green


Нова тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700905.new#new

# 670
  • Мнения: 185
на мен ще ми е интересно да се върне като злата сестра близначка  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 671
  • Мнения: 10
Аз искам нов проект на Х.и Ч.Така ще сме компенсирани за всичко ,което преживяхме с Аксой и компания...м'ната му на финала...ние вече претръпнахме...Из фейса феновете се чудят коя ли истинското севгили на Ч. newsm78

# 672
  • Мнения: 22
Ако наистина Гизем си въобразява, значи не е наред. Аз тъкмо се зарадвах,че ще ходи в САЩ след случилото се, но днеска, в хабершоу, майка й казва, че дъщеря й е много талантлива и ще продължи с работата си /ужас, няма спирка/, а и че не обвинява приятелите й, че щерката не употребявала, а е изживяла каквото е трябвало, но тя им била едничка и тнт

# 673
  • Мнения: 6 105
Доколкото виждам последно Дениз е титнала на 23 януари.Не видях къде е писала за Чаги и аблата,но дано е вярно наистина.

Мисля,че Снежи ти показваш официалната й фен-страница.

https://twitter.com/DenizUgur2013

# 674
  • Мнения: 22
Снежи, ми тя Ради уби всичките ми надежди. Ако страда за Джейда - значи търси майка, не гадже, пък и какво толкова намери в нея...ама след аблата...свикнал е с по-зрели дами

Общи условия

Активация на акаунт