Добър гинеколог в Стара Загора - 2 тема

  • 193 010
  • 860
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 14
здравей аз родих при Христов завеждащ отд на болница Ниямед страшно съм доволна 24 часа е на разположение живее до болницата

# 601
  • Мнения: 105
здравей аз родих при Христов завеждащ отд на болница Ниямед страшно съм доволна 24 часа е на разположение живее до болницата

 Peace Peace Peace Peace
Но и Иванов е доста добър лекар  Peace

# 602
  • Мнения: 399
Доколкото знам, Иванов е един от малкото лекари, които връщат пропуснато повикване.
Доволна съм от него! Искам да споделя впечатлението, което ми направи... След една лека операция преди обед, излизайки от упойка ми казаха, че си е тръгнал вече и на следобедната визитация ще мине друг лекар да ми обясни какво е станало. Така и се случи, НО д-р Иванов се появи час след това с яке (беше февруари), седна на моето легло, каза, че си е позволил да тръгне преди да съм се събудила, защото всичко е минало добре. Очарова ме... Препоръчвам!

# 603
  • Мнения: 569
Здравейте!
Не знам как точно да задам въпроса си, но накратно казано към кой гинеколог в Стара Загора  да се обърна когато бебето не става. 
 Последно бях на  преглед през януари 2015г.  при д-р Иванов, но не получих нужното внимание от което самата аз останах изненадана.
Въпроса е сега накъде......при кой......за да се случат всички онези изследвания и процедури които ще покажат има ли проблем, няма ли?
Благодаря ви предварително!

 

# 604
  • Мнения: 9 481
Здравейте!
Не знам как точно да задам въпроса си, но накратно казано към кой гинеколог в Стара Загора  да се обърна когато бебето не става. 
 Последно бях на  преглед през януари 2015г.  при д-р Иванов, но не получих нужното внимание от което самата аз останах изненадана.
Въпроса е сега накъде......при кой......за да се случат всички онези изследвания и процедури които ще покажат има ли проблем, няма ли?
Благодаря ви предварително!

 

Не си губете времето тук. Нямаме добри специалисти по репродуктивна медицина..Пловдив/Плевен/София-или направо Турция (мааалко по-скъпо е от колкото тук, но са далеч по-прецизни в изследвания, лечение-ако се налага, и отношение..)  Peace
За Пловдив:

http://www.invitro-plovdiv.com/

# 605
  • Мнения: 569
Преди да се обърнем към специалист по репродуктивни проблеми не е ли нормално да ми се напрвят поне елементарните изследвания на хормони, фоликуметрия, цветна снимка и т.н.  Ако някъде там изкочи проблем да се реши и т.н?......Няма ли гинеколог в Стара Загора който да се отнесе сериозно?
 

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 18:40 от nikitita

# 606
  • Мнения: 2 140
nikitita, какво да ти кажа... зависи колко ти е сложен случая - всичките съм ги обиколила за съжаление и от всички имам впечатление. при мен дори в Надежда, дето уж е с голям рейтинг не останах доволна, на цветната ми снимка имаше някакъв спазъм и после всички мислеха че нямам хидросалпингс, а в друга клиника казаха, че имам хидросалпингс в ляво, а той се оказа в дясно. въобще пълна каша. тук в стара загора работи д-р стефанов, той се занимава с ин-витро, но аз не съм доволна от него, защото не видя хидросалпингса ми на видеозона, ама то много малко успяха да го видят. отделно, той не прави операции, той е само ин-витро специалист, ако това не те притеснява, отиди при него. но ако ти се наложи операция, ще се наложи да се оперираш другаде, не че е толкова проблемно това. но аз с ръка на сърцето не мога да препоръчам нито един репродуктивен специалист, нито Надежда, нито клиниката на д-р Стефанов, нито клиника Щерев. Ходила съм и в Турция, там получих прекрасно отношение, но там пък няма имунология, нея не я считат за фактор, а аз имам и имунологични проблеми. Все пак ако питаш мен пробвай в София или Плевен. Аз и елементарните изследвания не бих си направила при лекар, който не е репродуктивен специалист. Която и клиника да избереш ти пожелавам успех!  

# 607
  • Мнения: 2 140
Момичета, мисля да се запиша при д-р Бузалов, но за целта ми трябва гинеколог по здравната каса, който да ми оправя документите по ЗК. Не мисля, че Иванов е подходящ избор, защото той ще очаква да раждам при него и е много добър лекар. Не знам на такъв лекар как да му обясня, че съм при него само заради здравната каса. Единственото, на което държа е кабинетът на гинеколога да е хигиенично чист.

# 608
  • Мнения: 399
SAB-f, избери лекар, към който ''нямаш чувства'', няма значение, добър ли е, не е ли, нали ти трябват само документи. Не е нужно, според мен, да му казваш това нещо, но д-р Иванов не го заслужава, ако може така да се каже.  Thinking

# 609
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Според мен ако ходиш при Иванов не ти трябва частен доктор.Ако държиш да ходиш при Бузалов можеш да се консултираш с него.Поне аз така направих.

# 610
  • Мнения: 2 140
maksimka, имаш предвид да се консултирам с Бузалов за лекар по здравната каса ли? да за момента държа да раждам при Бузалов, надявам се после да не съжалявам за това решение.

# 611
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Да SAB-f точно така.На мене искаше да ми препоръча Начева, но се оказа,че тя щяла да бъде в болнични до края на този месец или началото на следващия,а беше време да ми се пускат кръвните изследвания, които аз нямах намерение да ги плащам при условие ,за съм здравно осигурена.

# 612
  • У дома
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен  bouquet
Влизам в темичката със седма гестационна седмица Simple Smile Пожелавам на всички леко бременеене и прекрасен, здрав резултат на края. Аз не съм от Ст. Загора, но поради липса на добър лекар и екип в АГ Ямбол, се насочвам към лекар от този град. Втора бременност ми е, неизбежно секцио и доста притеснителни мисли в главата ми. Прочетох отзивите за различните лекари в темата, доста спрягано име е на др. Иванов и сякаш накланям към него и аз, но как става прегледа при него? Къде работи и как мога да се свържа с него, за да направи и проследи първия скрийнинг ? Помогнете ми с мнения и дано се поуспокоя малко и аз. Поздрави на всички.

# 613
  • Мнения: 2 140
maximka   разбирам и тогава ти при кого се записа?

# 614
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
При Пламен Янев.Първият път като отидох много негативно се настроих към него, но вторият път беше по-добре.Все пак той ми трябва само за изследванията да ми се пускат и в по-късен етап за болничните.

Общи условия

Активация на акаунт