Добър гинеколог в Стара Загора - 2 тема

  • 192 336
  • 860
  •   2
Отговори
# 855
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Аз съм по друг повод тук. С гъбички съм! Ходих 2 пъти при д-р Ангелова, но симптомите само отшумяват и мисля да я сменям, но искам да съм при гинеколожка. Много ще съм благодарна, ако ми дадете име на специалистка. Не става въпрос за бременност! Искам просто да се оттърва веднъж за винаги от досадните гъби! #2gunfire

Д-р Виолета Иванова, само тя ми помогна да се отърва от тъпите гъби , изписа ми лекарство и хомеопатия. Да кажа,че бях бременна и беше трудно лечението им заради високите нива на хормоните Simple Smile

# 856
  • Мнения: 98
Здравейте, момичета и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК bouquet ! Simple Smile
Бих искала да попитам тези от вас, които са раждали в държавното АГ при кой лекар бяхте (за раждането) и дали същият следеше бременността ви?
Също така, ако може някой да ми даде информация за д-р Цанкова. До колкото разбирам от форума е добър лекар и изражда в държавното АГ, но не разбрах, тези от вас които следят бременността си при нея, там ли ходят на прегледи или има кабинет някъде другаде?
Здравейте! Аз преди 15 дни родих секцио при Д-р Цанкова,но,преди мен имаше момиче раждащо нормално при нея. От моите наблюдения тя беше много внимателна към родилката.
На консултации ходих при Д-р А.Янев. Много добър специалист. Не родих при него само защото познава ММ и ми беше неудобно да се разголвам пред него,което беше грешка от моя страна,защото колкото и обиден да ми беше само той ми свали бебенцето след операцията да я видя.

# 857
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Темата е периодична, а отдавна е прехвърлила 50 страници.
Моля, пуснете нова тема и публикувайте тук линк към нея!
Настоящата ще бъде заключена след това.

# 858
  • Мнения: 344
Следи ме д-р Кадирева, ходя си и иначе при нея, мн съм доволна.
Изражда ме д-р Атанас Янев, препоръчвам го с 2 ръце

# 859
  • Мнения: 12
Следи ме д-р Кадирева, ходя си и иначе при нея, мн съм доволна.
Изражда ме д-р Атанас Янев, препоръчвам го с 2 ръце
А къде изражда д-р Янев?

# 860
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972918.new#new    -Към новата тема Simple Smile  Peace

Общи условия

Активация на акаунт