Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 077
  • 3 655
  •   1
Отговори
# 3 495
  • София
  • Мнения: 420
Тоновете дали се следиш там или не, все са си едни пари. 2014 бяха 20лв, не знам сега дали има промяна, кажете, че февруари ми предстой пак да ходя. Вече трябва да проучиш за дежурен лекар да погледне тоновете или пък да ги носиш на твоя си лекар да ги види (макар че то е хубаво непосредствено след тях да се погледнат, че ако има нещо притеснително веднага да се реагира).

Има ли скоро раждали при Богданова? 2014 раждах при нея и се следих съответно. Не съм плащала за допълнителни видеозони - ясно че се полагат три за бременността, всички го знаем, но ме е гледала повече пъти със сигурност и не ми е взимала пари. Сега се чува друго обаче от момичета пред кабинета и се чудя дали има по-запознати....става дума за във Младост. Най-ми е чудно последния месец, като почне да ме вика в ТК за тонове всяка седмица и тогава ме гледа всеки път на видеозон, това значи ли, че ще плащам тоновете и видеозона. Преди две години плащах само тонове.
Здравейте, аз раждсх при Богданова през 2015 и си заплащах по 30лв видеозон след изчерпване на полагащите се по здравна каса. След това, когато дойде време за тоновете плащах само тях 20 лв безвидеозона, като всеки път ме гледаше след тях.
Надявам се да съм била полезна.
И аз раждах при нея. Същото. След тоневе винаги видеозон, но плащах само тоновете. Simple Smile

П.С Страхотен избор на лекар Simple Smile

# 3 496
  • Мнения: 9
Здравейте! Да питам някой да е раждал не с екип, а само с избор на лекар. Пише в сайта че, 500 лв. Една акушерка ме посъветва това да избера, а и на лекара процента който ще вземе е по-голям.

# 3 497
  • Мнения: 2 502
Здравейте! Да питам някой да е раждал не с екип, а само с избор на лекар. Пише в сайта че, 500 лв. Една акушерка ме посъветва това да избера, а и на лекара процента който ще вземе е по-голям.

Аз мисля, че няма такава опция "избор на лекар", но може и да греша. Мисля, че е избор на екип и струва 900 лв, родих април тази година там за втори път.  Grinning

# 3 498
  • Мнения: 9
Здравейте! Да питам някой да е раждал не с екип, а само с избор на лекар. Пише в сайта че, 500 лв. Една акушерка ме посъветва това да избера, а и на лекара процента който ще вземе е по-голям.

Аз мисля, че няма такава опция "избор на лекар", но може и да греша. Мисля, че е избор на екип и струва 900 лв, родих април тази година там за втори път.  :



Има го като услуга, в ценоразписа.А акушерката работи там и тя ме посъветва да е само избор на лекар. Така или иначе при избор на екип ти не избираш екипа, а само лекар.

# 3 499
  • София
  • Мнения: 1 740
Това според мен значи, че при всеки случай няма да ползваш анестезиолог.....поне не си го представям иначе.....аз също съм избирала екип, като едно от най-важните неща за мен беше именно да ползвам и упойка от анестезиолог, който е част от екипа на лекарката ми. По-запознатите да кажат.

# 3 500
  • Мнения: 9
Аз съм секцио, и ми обясниха, че моя лекар си ме оперира, а другите в екипа са тези които са на смяна.

# 3 501
  • Мнения: 2 502
Аз съм секцио, и ми обясниха, че моя лекар си ме оперира, а другите в екипа са тези които са на смяна.

Аз по същия начин бях с второ планирано секцио, избраният от мен лекар каза, че си работи с един анестезиолог и извика нея, макар да не беше на смяна. Най-важно е да имаш доверие на лекаря, който си избрала, останалото е негова работа. Няма как ние, пациентите да мислим за упойки, шевове и разни други неща. Grinning

# 3 502
  • Мнения: 9
Аз съм секцио, и ми обясниха, че моя лекар си ме оперира, а другите в екипа са тези които са на смяна.

Аз по същия начин бях с второ планирано секцио, избраният от мен лекар каза, че си работи с един анестезиолог и извика нея, макар да не беше на смяна. Най-важно е да имаш доверие на лекаря, който си избрала, останалото е негова работа. Няма как ние, пациентите да мислим за упойки, шевове и разни други неща. Grinning
Благодаря за отговора.

# 3 503
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Да попитам за изписването, горе долу към колко часа става, предполагам е сутринта?

# 3 504
  • Мнения: 361
По-скоро обед е изписването.

# 3 505
  • Мнения: 1 109
Аз също избрах само лекаря, но си платих 900 лв за избор на екип. Не съм сигурна, че тази опция все още съществува. Най-добре е да се попита конкретния лекар, при който мислиш да раждаш.
Относно нещата, които са на сайта - не знам дали са актуални. Аз раждах май месец и бях си принтирала и попълнила всичко вкъщи, за да се налага да го правя там. При приемането ми, обаче, се оказа, че те вече ги били променили, но новите не били качени на сайта и трябваше да попълвам всичко на ново. Не е много приятно да се занимаваш с това, докато имаш контракции, но затова пък акушерката любезно ти напомня да побързаш всеки път, когато спреш, за да се присвиеш от болка  Laughing Сега ми е забавно, но тогава не ми беше.

# 3 506
  • София
  • Мнения: 420
Да попитам за изписването, горе долу към колко часа става, предполагам е сутринта?

Зависи колко мами има за изписване.Мен ме изписа около 15 часа следобяд.

# 3 507
  • София
  • Мнения: 420
Аз също избрах само лекаря, но си платих 900 лв за избор на екип. Не съм сигурна, че тази опция все още съществува. Най-добре е да се попита конкретния лекар, при който мислиш да раждаш.
Относно нещата, които са на сайта - не знам дали са актуални. Аз раждах май месец и бях си принтирала и попълнила всичко вкъщи, за да се налага да го правя там. При приемането ми, обаче, се оказа, че те вече ги били променили, но новите не били качени на сайта и трябваше да попълвам всичко на ново. Не е много приятно да се занимаваш с това, докато имаш контракции, но затова пък акушерката любезно ти напомня да побързаш всеки път, когато спреш, за да се присвиеш от болка  Laughing Сега ми е забавно, но тогава не ми беше.
Аз бях секцио по спешност и си платих услуга избор на лекар - 900 лв.

# 3 508
  • Bulgaria
  • Мнения: 89
Никой ли не е ползвал индивидуалните зали напоследък? Още ли са в ремонт?

# 3 509
  • Мнения: 643
Аз само един въпрос имам, относно двойните стаи на 5-ти етаж. Доколкото разбирам достъпът на близки е неограничен, но нещо не мога да си  го представя, докато едната жена лежи по гола гръд и си кърми детето, близките на другата възможно ли е да желаят да влязат в стаята  newsm78 малко това безразборно свиждане хем е хубаво, хем не съвсем измислено. Има ли все пак някакви макар и негласни правила, примерно да не се застояват роднини за по-дълго време или да не влизат по няколко човека?

Общи условия

Активация на акаунт