Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 180

  • 89 570
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535


И аз като Джансел съм на вълна тенис Grinning От час и половина гледам Григор на полуфинал в Ротердам #Crazy #Crazy Макар засега да губи, играе равностоен тенис с противник от първата десетка на света. Peace Изчезвам... Hug

# 721
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug
С хубаво настроение сте заредили днес темата. И усмивки и музика  Hug

Канти, Надин може вече да е спокойна, но аз вече не съм. Sick

Днес нали е събота, ще карам по-свободно Peace С риск да използвате клавиша del, ще споделя над какво се чудя от доста време насам. И не само мене, а и не само мене . Предпочитам да знам отговора, отколкото да съм ви приятелка Embarassed Въпросът ми е екзистенциален: осеменителят биологичен баща ли е или не newsm78 Ако отговорът е "не" -  добре. Всичко е точно. Обаче, ако е "да" -  ooooh! Някой системно ни заблуждава Sad

Извинете за плазмодиизма  smile3511
И едно огнено сърце:
ooooh! Не е нашето Peace 


Надин, гледай тогава полуфинал от Сапанджъ. И там мачът  е равностоен, но никой не губи Wink

# 722
  • Мнения: 4 223
Мисля, че часът е подходящ да направим компания на нашите герои на по кафе  Heart Eyes


Скрит текст:

Никол  Hug Чудя се къде ли е направена тази снимка на Джансел newsm78 Че е в кола е ясно, ама дали е в Истанбул  newsm78

Скрит текст:

 hahaha
Скрит текст:


Едно клипче, което приятел ми го изпрати във фейса с много хубаво съдържание и с приятна музика. Мисля, че ще ви хареса  Peace



Но нещо не мога да го вградя  Blush

Баги  Thinking хвърли ме в размисъл с твоя екзистенциален въпрос.  Rolling Eyes  Sunglasses Мисля, че скоро ще получиш отговор от някой осведомен Mr. Green

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 17:15 от kanti

# 723
  • Мнения: 2 195
Мисля, че часът е подходящ да направим компания на нашите герои на по кафе  Heart Eyes


Скрит текст:

Никол  Hug Чудя се къде ли е направена тази снимка на Джансел newsm78 Че е в кола е ясно, ама дали е в Истанбул  newsm78

Скрит текст:

 hahaha
Скрит текст:


Едно клипче, което приятел ми го изпрати във фейса с много хубаво съдържание и с приятна музика. Мисля, че ще ви хареса  Peace



Но нещо не мога да го вградя  Blush

Баги  Thinking върли ме в размисъл с твоя екзистенциален въпрос.  Rolling Eyes Мисля, че скоро ще получиш отговор  Mr. Green
Канти Peace

# 724
  • Мнения: 0
Баги,
Един въпрос?
Скрит текст:
Като се пишеш фен на Туба ,защо не си я  опознала за да разбереш ,какъв човек е тя,според начина по ,който е живяла и показала.?
И аз се заблудих ,/преди да се информирам повече за Туба /,че може да е преспала с Онур   и да е забременяла  по-грешка......
Но разбира се разбрах ,че Туба изобщо не е останала наивна  и без богат опит с мъжете  ,както на 18/както тук се предполага/.
Туба  на 30 е много отговорен човек и бременността е била обмислена  и ПЛАНИРАНА до най-малка подробност и няма връзка с никакви нейни чувства към който и да е мъж или  hahahaбрака 
Да не говорим ,че и тялото и не е реагирало на Онур  и като мъж не го харесва  според собствените и думи

Според теб , Туба би ли причинила на собствените си деца да имат гените на човек ,който не е харесван  и физически и като излъчване от всички?

# 725
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Най-после и аз съм У ДОМА  Wink, ами трябва и да се яде /  Embarassed да се работи/ , то само с виртуал  Sad не става!  Peace
Е, поне за кафето  Wink не съм много закъсняла, та и мачът по тенис в Сапанджъ още не е започнал,  Simple Smile подготвят се финалистите.  Laughing



Баги  Wink по твоя въпрос не знам дали ще получиш отговор, ама  Sad и аз имам един такъв  hahaha много екзистенциален - откъде е това, че гоним новите  newsm78 да не би да е от личен опит? Щото като гледам - реакция няма? Ама  Wink поне да си имаме занимавка и както каза Надин  Peace повече публика, пък тя е не само от пишещи и явно все пак намират нещо интересно тук /  newsm78 но дали се вълнуват изобщо от минали предполагаеми връзки на актьорите или просто си обичат този сериал/.  Peace

п.п. Аз докато пиша и... нов въпрос изникнал  Thinking дали и той е екзистенциален?  newsm78  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Имаш крава - пиеш мляко!  Wink

# 726
  • Мнения: 4 535
Bagi, от мен отговор не чакай, от петте думи във въпросът ти, четири са ми непознати Joy Joy
Канти, снимката на Джансел в колата е  стара, има я назад в темите, дано не греша но е от периода на "С боси крака в училищния двор" Cry



И тази е стара, но много  го харесвам в черно/ бяло Peace Едно ми е сантиментално... Sad

# 727
  • Мнения: 2 195
Канти, права беше Wink
Ще трябва да си посипя главата с пепел, ама съм на парно Peace
Надин и ти нищо не си научила от темата. Naughty
Ако ще ме deletевате от списъка си,  да ви кажа какво най-много ......  ми липсва - информацията из под юргана.  Sunglasses

Един носталгичен поздрав от бъдещето:




# 728
  • Мнения: 4 535


Bagi, ама гледам ти не само мен застреля с този въпрос Sad Джансел и той се чуди, като какъв се явява в отредената му от handsome роля на "селски разплоден бик" newsm78 Joy

# 729
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги  Wink за мен можеш да си спокойна -  Simple Smile клавишът за delete при мен  hahaha не работи, търпя всичко, дори и да не искам,  Wink просто ината ми е...  Whistling

А, колкото до това какво ми липсва...  Wink това са единствено кукличките!  Sad

Скрит текст:



Надин  Peace то и ние отдавна се чудим точно за тази отредена роля на Джансел, дали е плод на любов или омраза? За мен е ясно, ама...  newsm78

Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 9 992
Здравейте отново!  Hug
Гледам - и на вас днес ви е музикално!  Peace Много хубава музика!  Hug И музиката във всякаква разновидност има място в музикална тема!  Peace
И понеже едновременно с това сме и на спортна вълна, от мен едно старо клипче, за хора с чувство за хумор!  Wink



Препоръчвам ви да го гледате със субтитри, по-забавно е!  Hug
http://www.vbox7.com/play:c0458f3ebd

Що се отнася до  екзистенциалния  въпрос...  Thinking Още малко продължи и ще заиграе клавишът delete - аз и без това някои постове ги прескачам - не чета всичко под ред, сигурно пропускам, ама не ми пука, тук съм само за „борбите...“  Laughing
Забавлявайте се!  Mr. Green


Колажът е на Ренибо  Heart Eyes



# 731
  • Мнения: 2 195
Bagi, от мен отговор не чакай, от петте думи във въпросът ти, четири са ми непознати Joy Joy
Канти, снимката на Джансел в колата е  стара, има я назад в темите, дано не греша но е от периода на "С боси крака в училищния двор" Cry



И тази е стара, но много  го харесвам в черно/ бяло Peace Едно ми е сантиментално... Sad

Надин, много е студено за боси крака  Naughty Знаеш, че Оджата се прoстуди, въпреки огнената си любов Peace  Но пък на Хасрет нищо й нямаше, а и на Туба не и пука, свирка си :



Цвети, ама много въпроси чакат да бъдат класифициране и все такива едни съдбовни: като от рода: Ако гроздето не беше високо дали щеше да е кисело newsm78


ПП Докато ме пусне РСто (и той не ме харесва Sad) Надин задала друг въпрос. Ама ми се струва, че вече не е толкова актуален. Чуденката му е друга  с какво не се е представил като представител на френската школа, та го подмениха с друг Thinking

Добре, че Джансел е шегаджия, че с феновете си - франкофони отдавна да е изпаднал в депресия Peace

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 18:58 от Bagi

# 732
  • Мнения: 10 240
Заповядайте в     НОВАТА ТЕМА

# 733

Общи условия

Активация на акаунт